majsterkowanie

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

majsterkowanie

Postautor: koro » 20 sty 2017, 17:21

lubicie majsterkować?? jakie sprzety warto kupić na początek, jakąś tam podstawe mam tzn. klucze, kilka śrubokrętów, młotek :D kobieta mnie męczy o naprawę paru rzeczy w domu a szczerz eto nie mam czym, nie jestem jakimś tez mega specem od tego więc licże na wasze podpowiedzi co do sprzętu.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: majsterkowanie

Postautor: miracle » 23 sty 2017, 12:51

Ja bardzo lubię majsterkować u siebie w domu :)
JJRC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2017, 11:50

Re: majsterkowanie

Postautor: JJRC » 25 sty 2017, 12:03

Moim zdaniem jeżeli już kupować narzędzia, to jednak mimo wszystko te z wyższej półki, które posłużą Ci zdecydowanie dłużej i przydadzą się w wielu sytuacjach. Zwróć uwagę na takie narzędzia jak Makita lub Metabo, są warte swojej ceny.
janka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 16 lis 2012, 14:57
Lokalizacja: stara maszyna

Re: majsterkowanie

Postautor: janka » 22 lut 2017, 15:45

Ja się z Tobą nie zgodzę, sama mam kilka sprzętów ryobi i jestem z nich mega zadowolona, fakt, że moje majsterkowanie ogranicza się do takich robót domowych, jak odnowienie stołu, zmiana tapicerki, czy przemalowanie mebli, moja szlifierka mnie jeszcze nigdy nie zawiodła, ja bym się nie upierała przy tych markach bo przepłacasz za samą nazwę a komfort pracy jest taki sam.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: majsterkowanie

Postautor: Manuela » 24 mar 2017, 08:32

Faceci przeważnie lubią majsterkować, ale pewnie i niejedna kobieta również się znajdzie z takim zainteresowaniem. Myślę, że przy tej okazji warto jest także poczytać o narzędziach dla majsterkowicza na tej stronie http://toczytam.pl/jestes-majsterkowiczem-te-narzedzia-musisz-znac/, z pewnością każdy, kto zajmuje się majsterkowaniem większość z nich zna, nie mówiąc już o posiadaniu.
tolek1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2017, 09:54

Re: majsterkowanie

Postautor: tolek1 » 06 kwie 2017, 10:10

majsterkowanie jest typowo dla facetów kobiety mogą tylko towarzyszyć;)





https://falowniki-sklep.pl/falowniki-eura-drives/falowniki-eura-drives-seria-e800
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Re: majsterkowanie

Postautor: WandaKamecka » 25 kwie 2017, 16:53

Jestem kobietą, ale bardzo lubię majsterkować :) Właściwie to lubię od minionej jesieni, kiedy wprowadziliśmy się do naszego domu, a mąż kupił nowe narzędzia. Chyba wszystkie od ryobi, bo jedna bateria pasuje do różnych sprzętów. Powiem Ci, że zrobiłam sama półkę na książki syna. Niesamowita frajda!
maciek7676
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:04

Re: majsterkowanie

Postautor: maciek7676 » 08 maja 2017, 13:18

Ja też bardzo lubię majsterkować.. Chociaż ostatnio zaczęła mnie interesować automatyka przemysłowa też fajna sprawa.
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: majsterkowanie

Postautor: berni99 » 15 maja 2017, 18:43

To prawda automatyka przemysłowa to bardzo ciekawy temat też w pewnym okresie czasu bardzo się tym interesowałem. Jeśli chodzi o firmę, która się w tym specjalizuje to moim zdaniem jedną z najlepszych na rynku jest Teknomatik http://www.teknomatik.pl/pl/uslugi/automatyka-przemyslowa.html. W swojej ofercie mają wiele różnego rodzaju produktów usprawniających działanie linii produkcyjnych. Warto poczytać więcej na ten temat jeśli temat Cie interesuje :)
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Re: majsterkowanie

Postautor: WandaKamecka » 23 maja 2017, 17:01

Automatyka przemysłowa wygląda dość skomplikowanie ;) Ja na razie jestem podekscytowana swoim hobby. Myślałam, że będę raz na jakiś czas używać narzędzi, ale już zrobiłam psu nową budę, a teraz jestem w trakcie kończenia mini szklarni. Mąża zastanawia się co będzie dalej ;)
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: majsterkowanie

Postautor: koro » 27 maja 2017, 19:44

WandaKamecka i jak Ci się ten sprzęt ryobi sprawuje? Sporo różnych rzeczy mają w leroinie, myślę nawet o ich podkaszarce, zabawa nożycami już mnie wykańcza :/
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Re: majsterkowanie

Postautor: WandaKamecka » 29 maja 2017, 13:03

Bardzo dobrze mi się sprawują sprzęty od nich :) Tak się składa, że mam taką ręczną podkaszarkę i powiem Ci, że to bardzo skraca czas pracy no i efekt jest o wiele lepszy w porównaniu do tego, kiedy ręcznie się wyrywa trawę po koszeniu.
Oktawia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 31 paź 2016, 12:04

Re: majsterkowanie

Postautor: Oktawia » 02 lip 2017, 19:43

Ilość, rodzaj i jakość narzędzi zależy od tego, na jakie majsterkowanie się decydujemy. Generalnie jestem zdania, że im więcej różnorodnych sprzętów ma facet, tym lepiej dla domu i kobiety. Mąż właśnie jest na etapie uzupełniania swojego składziku narzędzi i teraz na tapecie są takie pilarki elektryczne zobacz, może też Cię zainteresują.
wapinator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2017, 12:19

Re: majsterkowanie

Postautor: wapinator » 07 lip 2017, 12:27

A co sondzicie o Bosch? Bende robił podbitke dachowa i musze kupić sprzet bo mam stare smiecie i juz sie nie nadaja do wiekszej roboty pozdro
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: majsterkowanie

Postautor: mol5 » 26 lip 2017, 15:29

A co powiesz na temat młotu elektrycznego, mowa o czymś takim http://machinetrade.pl/sklep/mloty-elektryczne Bardzo przydatne narzędzie, którym możemy wykonać większość prac remontowych, kłucie, wiercenie, burzenie, mieszanie i wiele wiele innych. Nie musimy się męczyć ręcznie jak to zazwyczaj bywa, tylko takowy sprzęt nas wyręczy.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość