Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: Syriusz » 20 wrz 2018, 09:03

W przypadku takiego wyposażenia bardzo ważna jest przede wszystkim jakość. Ja w razie czego kupiłbym meble ze stali nierdzewnej, zmywarki i kuchnie gastronomiczne. Bez takiego sprzętu trudno jest tak naprawdę sprostać wielu zadaniom kulinarnym.

:)
Munkol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2018, 16:16

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: Munkol » 24 gru 2018, 22:31

Kiedy otwierałem restauracje to skorzystałem z usług https://technologies4all.pl/pl/34-urzad ... ronomiczne, firme tą polecił mi znajomy i muszę przyznać że jak przeglądałem oferty równych firm to ta wypadła najkorzystniej. Sprzęt jest najwyższej jakości, zamówienie zostało zrealizowane na czas a cena jest naprawdę dobra patrząc na świetną jakość,
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: monikabert90 » 11 sty 2019, 09:27

Bez wątpienia przyda się tam również jakiś profesjonalny, zaawansowany ekspres do kawy. Bardzo fajne ekspresy do gastronomii widziałam ostatnio na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy-profesjonalne/. Jest tam sprzęt od wiodących producentów ekspresów do kawy na rynku, takich jak De'Longhi czy też Jura, więc sądzę, że warto się tam rozejrzeć. Tym bardziej, że ceny są naprawdę niewygórowane, a na ekspresy udzielana jest długa gwarancja.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: angelika9022 » 23 sty 2019, 12:49

Na tej stronie możecie znaleźć sobie bardzo dobre propozycje, jeśli chodzi o wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym. Znajdziesz przede wszystkim meble, które będą się do takiego miejsca nadawały. Cały wyposażenie zostanie dla Ciebie skompletowane i dobrane do powierzchni, jaką dysponujesz.
szyszunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2019, 18:58

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: szyszunia » 29 sty 2019, 19:01

można postawić na tradycyjny dobry len. proponuję przejrzeć katalog producent lnu
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: robertool » 27 maja 2020, 12:49

Do mojej działalności potrzebowałem solidnych urządzeń chłodniczych bo magazynowałem spore ilości jedzenie, które wymagało odpowiedniej temperatury. Dlatego zgłosiłem się do http://askat.pl którzy zamontowali profesjonalne urządzenia chłodnicze wraz z całą instalacją.
Awatar użytkownika
eulalia42
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2020, 12:06
Lokalizacja: Mielec

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: eulalia42 » 02 cze 2020, 12:10

A jakie kuchenki najlepiej kupić? Gazowe?

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość