Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
pauli
Level 1
Level 1

Re: Jakie wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

Postautor: pauli » 22 lip 2018, 13:53

Nie wyobrażam sobie kuchni bez korka grawitacyjnego do wina, dzięki niemu wino jest przez cały czas świeże jak po otwarciu, takie korki to koszt kilkunastu złotych, a kupisz go na https://horecapolska.pl/pl/p/Grawitacyj ... lska/20856

kalafiorek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kalafiorek » 23 lip 2018, 20:45

Dokładnie taka kuchnia to miejsce "bez dna" ciągle się okazuje ze czegoś brakuje i coś jest potrzebne. Ale tak jak ludzie tutaj piszą warto stawiać na jakosć produktów i urzadzeń. I faktycznie te zmywarki Winterhalter o których ktoś wspominał to dobra inwestycja. Własnie takie urządzenia CI długo posłużą
marekk
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marekk » 26 lip 2018, 13:28

Tak, jakość to jest podstawowa sprawa przy wyborze takich urządzeń jak np zmywarki, poza tym muszą być to urządzenia ekologiczne i oszczędne, dlatego postawiliśmy na winterhalter
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 16 wrz 2018, 09:26

Trzeba też zadbać o to, w jaki sposób jedzenie będzie podawane gościom. Mam na myśli najróżniejsze talerze, talerzyki, kubki, kubeczki. Ostatnio styl retro stał się bardzo modny więc wydaje mi się, że tego typu kubki emaliowane mogą być całkiem dobrym pomysłem: https://bokono.pl/pl/c/Kubki-emaliowane/147. Klienci na pewno docenią Wasze starania.
Awatar użytkownika
Syriusz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Syriusz » 20 wrz 2018, 09:03

W przypadku takiego wyposażenia bardzo ważna jest przede wszystkim jakość. Ja w razie czego kupiłbym meble ze stali nierdzewnej, zmywarki i kuchnie gastronomiczne. Bez takiego sprzętu trudno jest tak naprawdę sprostać wielu zadaniom kulinarnym.

:)

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”