suszarka do prania

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
addamm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 22:41

suszarka do prania

Postautor: addamm » 11 sty 2020, 15:28

Posiada ktoś z was automatyczną suszarkę do prania? Przy małym dziecku to tego prania mnóstwo i już kaloryferów brakuje do rozwieszania tego wszytkiego. Co możecie podpowiedzieć, na oku mam electrolux perfect care, wydaje się bardzo fajna i podobno nawet większe rzeczy można suszyć.
fibii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2017, 21:24

Re: suszarka do prania

Postautor: fibii » 15 sty 2020, 19:38

Będziesz zadowolony, electrolux robi bardzo fajne urządzenia, mam pralkę z tej serii perfect care i jest niezawodna, bardzo dobrze pierze i szybko. Suszarka myślę, że też będzie fajna.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: suszarka do prania

Postautor: Nesi » 13 maja 2020, 02:04

Ja mam zarówno suszarkę, jak i pralkę z tej serii PerfectCare Electroluxa. Jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji o zakupie tego "zestawu". pranie jest zadbane, czyste i bardzo miłe w dotyku.
AntoniAA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:21

Re: suszarka do prania

Postautor: AntoniAA » 13 lip 2020, 12:49

Ja wybieram raczej małe agd od philipsa, do tej pory się nie zawiodłem. Wszelkie części zamienne małego agd są w fajnych cenach do ich urządzeń więc pewniejsza opcja

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość