Komputer stacjonarny czy laptop?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
kowalczykw
Forumowicz
Forumowicz

Re: Komputer stacjonarny czy laptop?

Postautor: kowalczykw » 30 mar 2018, 13:30

Zależy do czego potrzebujesz, ja mam komputer, ale to dlatego, że korzystam z niego tylko w domu. W pracy mam osobny sprzęt

Awatar użytkownika
damiankor5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: damiankor5 » 30 mar 2018, 16:11

Zdecydowanie nie jest to sprawa w której jestem na bieżąco. Bardzo dobrze, że inny forumowicz wyraził swoje uwagi w tej płaszczyźnie.
orator
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: orator » 05 kwie 2018, 12:37

Pod względem parametrów stacjonarne i laptopy już praktycznie niczym się nie różnią. Dużą zaletę laptopa stanowi jego mobilność więc byłbym skłonny obstawać przy tym wyborze. Doskonałe laptopy znajdziemy na stronie http://leasinglaptopa.pl/. Witryna oferuje całą gamę najlepszych produktów najlepszych na rynku firm w bardzo dogodnej formie finansowania, raty lub leasing. Sami wybieramy wysokość raty i długość okresu spłat przez co nie odczujemy zbytnio tego zakupu
Roxi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Roxi » 16 kwie 2018, 11:47

Z doświadczenia wiem, że podjęcie decyzji o zakupie komputera nie należy do łatwych. W internecie można znaleźć najróżniejsze porady eksperckie, które mogą Wam pomóc w podjęciu decyzji jaki komputer kupić. Polecam artykuł http://www.komputerekspert24.pl/porady/2/ile-kosztuje-dobry-komputer-i-co-wplywa-na-jego-cene. Dzięki niemu dowiecie się, ile powinien kosztować dobry sprzęt i ile warto za niego zapłacić.
topole100
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: topole100 » 20 kwie 2018, 14:43

Ja nie mam miejsca w mieszkaniu na komputer stacjonarny, więc postawiłem na laptopa a do niego mam klawiaturę, myszkę i monitor. Do pracy w sam raz a do tego jest jeszcze mobilnie.

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”