Konto walutowe w banku

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Konto walutowe w banku

Postautor: saraa » 03 gru 2018, 12:04

Mam pytanie do kogos kto z tego korzysta i moze mi podpowiedziec jak wyjsc najlepiej. Lece na Cypr pod koniec wrzesnia, myslalem o tym aby miec konto walutowe(lub sama karte- mam konto w mbanku) aby tam placic w euro majac na tym koncie euro. Chcialbym tez wymienic po jak najlepszym kursie to euro bo bede wymienial ponad 3000 zl wiec juz tutaj kurs ma dla mnie spore znaczenie. Czy da sie to jakos sensownie oganrac by za karte nic nie placic ? W jakims kantorze na necie wymienic ? Jak to ugryzc ?
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konto walutowe w banku

Postautor: miastowy » 04 gru 2018, 07:57

czy bank wymaga posiadania konta osobistego w parze z kontem walutowym?
czy istnieje warunek minimalnych wpłat na konto?
czy istnieje możliwość uzyskania karty płatniczej?

Najlepsze obecnie konto walutowe ma nest bank z uwagi na to,ze jest zupełnie darmowe: https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/ Przy wymianie walut warto jest jednak korzystać z kantorów internetowych niż z przelicznika oferowanego przez bank. Będzie taniej.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Konto walutowe w banku

Postautor: Mateo 77 » 10 sty 2019, 13:48

Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie od konta. Wiem, że wiele osób podejmuje decyzje bez odpowiedniego rozeznania, przez co później przepłacają za prowadzenie rachunku. Moim zdaniem, lepiej najpierw zastanowić się, gdzie najlepsze konto znajdziecie, a potem podejmować odpowiednie ruchy. To o wiele bardziej się opłaca.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość