Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
ariela
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2015, 12:27

Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: ariela » 23 paź 2015, 09:57

Myślę nad założeniem swojego sklepu w internecie. Jak sadzicie, jaki asortyment najlepiej wybrać? Co się dobrze sprzedaje?
ania.stu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2015, 10:32

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: ania.stu » 26 paź 2015, 10:36

Teraz dużo osób sprzedaje na przykład koszulki z własnym nadrukiem. Jest sporo tego typu sklepów i chyba też jest wielu chętnych, żeby to kupować. Możesz więc na przykład wspomóc się takim serwisem: http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-l ... ukiem.html
U nich założysz sklep i zamówisz koszulki. Tylko sama będziesz sobie wymyślać czy to napisy, czy inne grafiki, jakie chcesz mieć na koszulce.
Moim zdaniem pomysł nie jest zły, tylko trzeba mieć oczywiście jakieś fundusze na start.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: dyskutantka » 28 paź 2015, 13:29

W Internecie można sprzedasć wszystko,ostatnio z mojej rodziny sprzedano w ten sposób meble,kwiaty,książki, a nawet gazety dotyczące fotografii.
Awatar użytkownika
jaammaszz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2017, 15:19

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: jaammaszz » 04 paź 2017, 16:14

Nie mam jakoś specjalnie obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też lepiej, żebym nie doradzał...
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: dyskutantka » 05 paź 2017, 17:11

Zawsze można doradzić,ponieważ każdy ma jakiś pomysł,a zainteresowanemu pozwala wybrać to co go interesuje. Ale tak jak wcześniej wspomniałam w Internecie sprzedaje się wszystko,ale dlatego,że wszystko,należy się upewnić czym potencjalny klient będzie zainteresowany. Z mediów wiemy,że największą popularnością wśród kupujących w Internecie cieszyły się akcesoria, dodatki i odzież , książki, płyty oraz filmy , a także sprzęt AGD/RTV . A czym będziemy handlować,to już nasza decyzja,życzę powodzenia w doborze towaru. :)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 12:41 przez dyskutantka, łącznie zmieniany 1 raz.
archiwald
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:02

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: archiwald » 18 paź 2017, 08:21

Ludzie chyba coraz częściej kupują w internecie odzież, każdego rodzaju. Oprócz tego książki zamawia się "hurtowo" no i może czasami jakieś produkty AGD, ale to już chyba rzadziej.
koontownik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 23 paź 2017, 08:10

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: koontownik » 23 paź 2017, 14:42

Dobrym pomysłem z pewnością jest sprzedawanie odzieży damskiej jako że to właśnie kobiety są głównym napędem sukcesu w tej branży. Kwestia dobrej reklamy i pozyskania klientów.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: dyskutantka » 24 paź 2017, 12:46

Najlepszą opcją jest samemu pokombinować,rozejrzeć się co gdzie jest,czym kto handluje i postawić na nowości.Czasami nieoczekiwane pomysły mają większy popyt,niż standardowe towary.
Jedni zajmują się Blogami modowymi,inni kulinarnymi,a tutaj trzeba nad tym dobrze się zastanowić i wymyślić coś takiego ,na co inni by nie wpadli.Czasem najlepsze są najprostsze rozwiązania. :)
topole100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 30 sty 2018, 14:33

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: topole100 » 12 lut 2018, 14:22

Pomyśl o sprzedawaniu koszulek bądź ubrań, taki produkt jest zawsze chętnie kupowany. Myślę, że będzie to strzał w dziesiątkę.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: Manuela » 01 mar 2018, 12:14

Jak się nawet nie ma pomysłu co sprzedawać, to nie wiem czy jest sens w ogóle w to wchodzić.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: ewelina8393 » 29 maja 2018, 15:40

Rzeczy, które będzie zamawiać do swojego sklepu, być może z zagranicy muszą posiadać świadectwo pochodzenia. Zawsze wspomina o tym agencja celna https://rusak.pl/swiadectwo-pochodzenia/ bo bez tego dokumentu nie ma możliwości kontynuowania importu. Warto za każdym razem pamiętać o tym, bo można wiele stracić.
o.krysia70
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 28 gru 2018, 18:49

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: o.krysia70 » 21 lut 2019, 20:08

Cokolwiek byś się nie zdecydowała sprzedawać pamiętaj o marketingu, szczególnie w sieci, bo bez tego ani rusz. zobacz sobie w necie jest mnóstwo artykułów na ten temat :)
tak myślę, że jak ja miałabym startować ze sklepem w internecie to chyba sprzedawałabym odzież :) unikatową, do jakiejś konkretnej grupy
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 29 kwie 2018, 09:01

Re: Jaki asortyment sprzedawać w internecie?

Postautor: Madameadame2 » 16 lis 2020, 14:27

Sprzedać można wszystko, możecie postawić na jakiś innowacyjny produkt, albo i popularny, ale taki, którego możecie zaproponować niską, konkurencyjną cenę. Można nawet pomyśleć o innych rynkach, nie tylko sprzedaż w Polsce. Sprawdźcie sobie tu firmę https://ccrw.pl/ jeżeli postawicie na rynki wschodnie. Zajmują się tu certyfikacją na Rosję.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość