Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
NasCol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:20

Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: NasCol » 17 sie 2015, 21:38

Witajcie,
Sądząc po opinii znajomych parabanki udzielają pożyczek bez zaświadczenia o dochodach, zatem teoretycznie nie musimy ich mieć. Jestem w trudnej sytuacji finansowej, zostałam bez pracy i potrzebuje pieniędzy. Jak myślicie czy może się to udać? Czy posiada ktoś z Was stronę z wiarygodnymi informacjami?
Awatar użytkownika
Nikolav3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2015, 20:58

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: Nikolav3 » 20 sie 2015, 00:18

Wie ktoś coś na ten temat? Również proszę o informacje.
Mango9
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2015, 16:10

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: Mango9 » 24 sie 2015, 16:19

Ostatnio czytałem artykuł jakiegoś eksperta na ten temat. Tutaj przesyłam adres do artykułu: http://www.chwilowki.com/ekspres-kasa-c ... -15-minut/ . Osobiście nie korzystałem nigdy z takiego rozwiązania, jednak życie ciągle nas zaskakuje i mogą być różne sytuacje losowe, w którym nie ma innej możliwości niż korzystanie z chwilówek i pożyczek parabankowych.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: dyskutantka » 06 lis 2015, 13:47

O czym Wy piszecie, czy Wy wogóle interesujecie się tym co się dzieje w Polsce???? W Parabankach tylko czekają na takich naiwniaków,którzy wezmą 1000,- a będą spłacali 5.000,albo i 50.000,-w takich Parabankach z tegoco była mowa w TV należy oddać w określonym terminie wziętą pożyczkę,w przeciwnym wypadku naliczają takie odsetki,że do końca życia nikt się nie wypłaci.

Ważne informacje:


http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html
ptysska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 06 lis 2015, 15:03

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: ptysska » 09 gru 2015, 11:20

Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: saraa » 22 sty 2016, 10:52

Można Jest obecnie bardzo wiele prywatnych firm, które udzielają ludziom pożycek bez dochodu... Czy jednak jest to takie dobre posunięcie? Nie sądzę ponieważ taka pożyczka jest bardzo wysoko oprocentowana oraz można stracić dużo pieniędzy decydując się na coś takiego... Jestem zdania,ze o wiele lepiej zrobicie jak będziecie szukali kredytu w banku...

Odsyłam na forum kredytowe:
http://www.forum-kredytowe.pl/

Jeśli zamierzacie wziąc kredyt to lepiej zapytajcie sie w temacie właśnie tam. Jest tam wielu specjalistów oraz powinni Wam doradzić jakie banki mają dobre oferty .
Marlenka33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2013, 06:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: Marlenka33 » 25 lut 2016, 03:09

Pewnie można, ale po co? Takim firmom krzakom nigdy nie warto ufać. Nie lepiej skorzystać z karty kredytowej? Akurat siedzę w temacie i sobie o nich czytam http://www.zdolnosc-kredytowa.pl/kod-cvv-cvc Nie rozumiem, po co ludzie biorą chwilówki.
mari75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2016, 14:56

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: mari75 » 04 kwie 2017, 15:26

Wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach, można otrzymać pożyczkę bez posiadania dochodów, gdyż niektóre firmy nie wymagają żadnych zaświadczeń o dochodach. Zobaczcie sobie chwilówki na lowcachwilowek, oni udostępniają porównywarkę pożyczkową, znajdziecie tam również opinie o firmach pożyczkowych oraz poradnik, który może pomóc w podjęciu decyzji. Najważniejsze jest to, żeby mierzyć siły na zamiary, musimy być pewni, że będziemy w stanie w terminach spłacać zaciągnięte zobowiązanie finansowe.
adakan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2017, 09:24

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: adakan » 28 kwie 2017, 09:26

Chwilówki to popularny rodzaj pożyczek krótkoterminowych enowechwilowki.pl .
Jak wybrać tą najlepszą? Nie ma innego sposobu niż je ze sobą porównać. Istotne będą różne parametry, takie jak chociażby maksymalna kwota pożyczki, okres spłaty oraz RRSO
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: Ela78 » 30 kwie 2017, 14:52

Oczywiście że możesz dostać szybką pożyczkę bez formalności Biorę chwilówki online od 3 lat i żadnych kłopotów do tej pory nie miałam. Nie sprawdzają BIK,bez dochodów,szybka weryfikacja wniosku. Wszystko przebiegało sprawnie i bardzo szybko. W przy minimum formalności mamy pieniądze na koncie w 15 minut.
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: berni99 » 16 maja 2017, 18:44

Wszystko jest dla ludzi, chwilówki także. Ale należy też pamiętać o tym by starać się budować swoją stabilizację finansową. Tu ciekawy artykuł na temat oszczędzania na czarną godzinę https://pl.getbucks.com/blog/jak-oszczedzac-na-czarna-godzine/. Oczywiście jeśli jesteśmy w podbramkowej sytuacji wtedy nie warto się załamywać. Takie pieniądze z chwilówki mogą niejednokrotnie nas uratować przed poważniejszymi problemami.
donmerlin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2017, 17:17

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: donmerlin » 23 maja 2017, 17:18

chyba tak ale czy później masz jak ją spłacić pożyczka pozabankowa
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: pawi » 17 lip 2017, 20:23

Pożyczki pozabankowe często przyznają pieniądze bez żadnych zaświadczeń, niestety czasami procent jest większy, dlatego trzeba nieźle się naszukać, by znaleźć tą odpowiednia firmę
ruseczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2017, 13:08

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: ruseczek » 22 wrz 2017, 13:14

huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Czy można dostać pożyczkę bez dochodu?

Postautor: huteran » 20 lis 2018, 22:00

Polecam zerknąć na stronę http://pozyczkowy.com.pl/faq/ - tu znajdziesz poruszone najważniejsze kwestie związane z braniem pożyczek i kredytów. A dzięki temu dowiesz się jakie sąą rozwiązania dostępne w twojej sytuacji.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość