Co wpływa na koszta kredytu?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Co wpływa na koszta kredytu?

Postautor: saraa » 17 gru 2013, 09:04

Zastanawiałam się ostatnio co wpływa na koszta zaciąganych kredytów. Dlaczego są one takie drogie... Poszperałam trochę na forach i blogach i doszłam do takiego wniosku, że głównym czynnikiem wpływającym na koszta jest stopa referencyjna (komentarz na temat stopy referencyjnej) oraz marża narzucana od banków. O ile stopa referencyjna jest równa dla wszystkich banków o tyle to marża decyduje który kredyt jest najtańszy a który najdroższy. Co o tym myślicie??
Awatar użytkownika
jalapeno
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 lip 2015, 16:43

Re: Co wpływa na koszta kredytu?

Postautor: jalapeno » 23 lip 2015, 19:42

jest wiele czynników wpływających na koszt kredytu.
SanKa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 13 sie 2015, 21:49

Re: Co wpływa na koszta kredytu?

Postautor: SanKa » 27 wrz 2015, 20:45

ania.stu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2015, 10:32

Re: Co wpływa na koszta kredytu?

Postautor: ania.stu » 15 sty 2016, 08:57

Pamiętam, jak kiedyś wszyscy brali kredyty w obcej walucie. dziś jest to możliwe tylko dla osób, które zarabiają w obcej walucie. Moi rodzice także spłacają kredyt we frankach. Owszem, ma on niższe oprocentowanie niż kredyty w złotych, ale co z tego, skoro kurs jest taki wysoki?
Aby nie musieli płacić aż tyle, znalazłam im kantor internetowy http://ergokantor.pl/
Mają tam prostą obsługę i dobry kurs. Dzięki temu mogą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Moim zdaniem to dużo.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: Co wpływa na koszta kredytu?

Postautor: kaska2909 » 20 mar 2016, 18:05

Przejrzyj sobie artykuły na https://kredyt123.pl/ - znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania związane z kredytami i finansami. Dodatkowo znajdziesz tam atrakcyjne oferty kredytów, na różne cele. Pytaj doradcy o szczegóły.
Kloda345
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:14

Re: Co wpływa na koszta kredytu?

Postautor: Kloda345 » 06 sty 2017, 17:25

Dokładnie. Dlatego też, aby koszt kredytu w walucie obcej był jak najniższy, najlepiej jest przy wymianie waluty korzystać z jak najlepszej oferty cenowej. Dlatego też warto skorzystać z propozycji, którą ma ten kantor online.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Co wpływa na koszta kredytu?

Postautor: miracle » 10 kwie 2017, 10:51

Warto dokładnie czytać wszystkie umowy. Moi znajomi niestety teraz zmagają się z różnymi instytucjami, żeby odzyskać pieniądze z polisolokaty. Warto wiedzieć jakie są różnice między polisolokatą a lokatą założoną w banku. To dwie różne sprawy, ludzie niestety o tym nie wiedzą.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość