Zarządzanie projektami przez internet

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
janka735
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Zarządzanie projektami przez internet

Postautor: janka735 » 13 maja 2013, 11:47

Witajcie, mam firmę, ludzie pracują dla mnie różnie - część w biurze, część z domu (różnie to bywa). Dlatego potrzebuję programu, który by mi ułatwił zarządzanie tymi zespołami. Żebym mogła definiować też budżety, tworzyć zadania, grupy zadań itd.
Na razie znalazłam taki programik: http://pmcompass.pl i testuję. Jest fajny, intuicyjny. Zobaczymy jak będzie sprawdzał się na dłuższą metę.

Czy Wy używacie czegoś podobnego? Może znacie compassa? Co sądzicie?
Tarpa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 16 lip 2015, 10:59

Re: Zarządzanie projektami przez internet

Postautor: Tarpa » 30 wrz 2015, 11:11

Mogę Ci polecić rozwiązanie, dzięki któremu będziesz kontrolować nie tylko pracowników, ale tworzyć też analizy i raporty oraz określać budżet. Takie rozwiązania są bardzo popularne i może nawet o nich słyszałaś. Fajnie opisano na stroniehttp://connecto.pl, gdzie tłumaczą działania na zasadzie branż. Wejdź sobie, poczytaj, a w razie wątpliwości po prostu zadzwoń do nich.
Awatar użytkownika
jaammaszz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2017, 15:19

Re: Zarządzanie projektami przez internet

Postautor: jaammaszz » 04 paź 2017, 16:10

Ja mam dokładnie tak samo jak poprzednik. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi...
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Zarządzanie projektami przez internet

Postautor: Kamilka75 » 11 paź 2017, 08:30

Jednym z wielu tematów podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017 będą nowości technologiczne w firmie. Możesz się wybrać tym bardziej, że w wykładach będą brać udział znani ludzie biznesu, jak Kowalski czy Cichocka-Tylman. Z pewnością Ci doradzą jak trzeba.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość