Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
szkolenia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2013, 08:55
Lokalizacja: katowice

Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Postautor: szkolenia » 15 kwie 2013, 17:05

Mój kolega zza biurka w najbliższym czasie chce wymyślać nowy program szkolenia na temat wysoce innowacyjnych działań z obszaru miękkiego HR. Tematem wiodącym ma być tym razem: Oryginalność w miękkim HR.

A więc przykładowo:

Szkolenia miękkie – wszelkiego rodzaju dziedziny związane z wzmacnianiem pożądanych zachowań w różnych działach. Chętnie także szkolenia specjalistyczne.

Pomiar satysfakcji załogi – systemy już wykorzystywane albo dopiero planowane.

Team building – zarówno szkolenia outdoor organizowane na świeżym powietrzu dla poprawy działania zespołów jak również wyjazdy team building typowo rekreacyjne.

To są jak łatwo odgadnąć wyłącznie przykładowe dziedziny. Mam na myśli także każdy inny projekt dotyczący szkolenia i awansowania, biznesowego podejścia do HR, zadań menedżera, badania motywacji i satysfakcji ludzi, motywowania systemów motywacyjnych, systemów ocen, oceny okresowej, innowacyjnego podejścia do badania potrzeb szkoleniowych, kultury organizacyjnej, oceny skuteczności (prowadzonych szkoleń itp..

Jeśli znacie jakiś inspirujący dla innych czytelników case dotyczący problematyki: szkolenia, badania, oceny okresowe, team building i wyjazdy integracyjne – autor będzie bardzo zobowiązany za nawet najmniejsze podpowiedzi.

Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
fiolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:07
Lokalizacja: niebo

Postautor: fiolka » 06 cze 2013, 10:05

Jest wiele kursów, które pomagają wzbudzić w sobie motywację i pobudzić nas do działania. Gdy nie radzimy sobie sami, warto skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego. Tutaj jest darmowa konferencja online, która pomoże Ci osiągnąć sukces: motywacja
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Postautor: pralka » 17 cze 2013, 10:49

Ja brałam ostatnio udział w szkoleniu metodyka instruktażu stanowiskowego. Brzmi dosyć skomplikowanie, ale znacznie pomaga w branży HR, szczególnie, jeżeli nasza praca polega między innymi na przeprowadzaniu instruktażu dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy.
witold
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2013, 16:56
Lokalizacja: łódź

Postautor: witold » 28 cze 2013, 17:11

Ja mam takie pytanie. Jestem świeżo po studiach i jakąś tam wiedzę posiadam. Studiowałem zarządzanie i bankowość i teraz się zastanawiam czy warto robić szkolenie MSSF samemu je finansując i szukać odpowiedniego stanowiska mając jakiś papier czy raczej szukać pracy bez doświadczenia i kursów z tylko skończonymi studiami?? Boje się trochę, że niepotrzebnie kasę wydam.
mruuk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2012, 14:39
Lokalizacja: bierna

Postautor: mruuk » 04 lip 2013, 23:41

podsuń mu kontakt do nich https://www.facebook.com/powersportpl, powinni pomóc, dobrzy są w tym co robia, wiem z doświadczenia :)
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomys

Postautor: Accerka » 06 paź 2015, 15:19

Ważne by szkolenia były ciekawe, moim zdaniem postawienie na szkolenia takie jak te będzie genialnym posunięciem. Przecież ciekawie zorganizowane szkolenia pomagają szybciej przyswoić wiedzę. Lepsze to niż za każdym razem słuchanie nudnego wykładu.
Maciej1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2015, 08:57

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomys

Postautor: Maciej1 » 05 lis 2015, 08:59

Ja mogę polecić profesjonalne szkolenia bhp online. Zawsze się przydadzą, więc można zrobić przy okazji.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2015, 12:10 przez Maciej1, łącznie zmieniany 1 raz.
Klaksones
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2015, 09:26

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomys

Postautor: Klaksones » 05 lis 2015, 09:28

Ja ostatnio chodziłem na szkolenia bhp radom polecam każdemu skorzystać z takiego czegoś, dodatkowy papier zawsze się przyda:) Warto kończyć różne kursy, kto wie czy się przyda czy nie.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomys

Postautor: trylogia » 30 mar 2016, 12:45

Kursy są bardzo potrzebne, to fakt. Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na wyjazdy i imprezy, to moim zdaniem ich przygotowanie warto zlecić profesjonalnej firmie. Przykładowo organizatorem imprez motoryzacyjnych jest Evtrad. Jeśli są w stanie zaplanować i przygotować takie wydarzenie, to tym bardziej poradzą sobie z mniejszą imprezą. Pomoże im w tym ich doświadczenie i zaplecze: artyści, atrakcje, programy tematyczne. Moim zdaniem warto zapoznać się bliżej z ich ofertą, która znajduje się na stronie.
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Postautor: kreatywny » 16 gru 2016, 13:31

Mówcie co chcecie, ale najmilej wspominam Adgar - najlepsze na świecie Warszawa centrum konferencyjne. Byłem tam na kilku konferencjach i szkoleniach - takie warunki ciężko gdziekolwiek indziej spotkać.
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 04 gru 2016, 23:12

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Postautor: Wiktoria » 16 gru 2016, 20:47

Moja firma organizuje zaraz po świętach wyjazd integracyjny do Radomska http://extremepaintball.pl/firmy/ . Jest tam centrum paintballa. Byli tam już parę razy i wszyscy się cieszą na ten wyjazd. Ja pojadę po raz pierwszy. Podobno nie potrzeba do tego siły, czy specjalnej kondycji, lecz mimo to, trochę się boję, że nie dość, że nowa w firmie, to odpadnę jako pierwsza. Ale cieszę się, że poznam lepiej współpracowników. I oderwę się na trochę od codzienności.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Postautor: miastowy » 11 sty 2018, 09:02

Aktualnie sporo ciekawych szkoleń w zakresie kierowania zespołem ludzkim oferuje firma LHH:
https://www.lhhpolska.pl/pl/rozw%C3%B3j ... 5%BCerskie

Ich programy skierowane są do wyższej kadry zarządzającej. Umozliwiają:
nabycie kompetencji w zakresie kierowania ludźmi
umocnienie autorytetu szefa
negocjacje
oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów

Nie są to również suche informacje przekazywane na jednym spotkaniu, ale cykl szkoleń i warsztatów.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Postautor: jjusti18 » 13 sty 2018, 10:59

Szkolenia są bardzo ważne, jednak warto dowiedzieć się jak wybrać idealne dla siebie- http://www.fasingenergia.pl/jak-wybrac-dobre-szkolenie/. Zdarza się, że wybieramy takie, które nie mają jakiegoś większego znaczenia dla naszego życia zawodowego itd. Warto więc przemyśleć jakie mamy cele i potrzeby.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Postautor: Kamilka75 » 13 sty 2018, 12:31

Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na szkolenia, ale także i na siebie to wspomnę wam o Szkole Trenerów STER, na jaką natrafiłam za pośrednictwem tego właśnie wpisu - http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/ ... ra-x-zjazd . Praca trenera wydaje mi się interesująca, tym bardziej dla kogoś, kto woli pozostać tak zwanym "wolnym strzelcem" i nie zakładać rodziny przez jakiś dłuższy czas. Chyba się zapiszę, zawsze to w CV dobrze będzie wyglądać, a do tego będę miała większe szanse na lespzą pracę.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Szkolenia, wyjazdy integracyjne, badania - ciekawe pomysły

Postautor: Ela78 » 22 sty 2018, 10:26

Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu medycyny estetycznej to warto zerknąć na stronę harmonogramu szkoleń które odbywają się w różnym miastach w Polsce http://edumedical.pl/ . moja przyjaciółka własnie niedawno wróciła, z tego co opowiadała to było super, poziom wysoki i dużo praktyki. A wiedze którą zdobył wykorzysta w praktyce.

Wróć do „Praca, Bezrobocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość