Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Forum Praca, Bezrobocie: szukasz pracy? oferujesz pracę? Oferty pracy i propozycje współpracy.
Ada33
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jak umilić sobie stanowisko pracy?

Postautor: Ada33 » 09 mar 2018, 08:47

Jak dla mnie chyba najważniejsza jest generalnie atmosfera pracy. Bądź co bądź sama od jakiegoś czasu rozważam wyjazd do pracy w Niemczech z agencją http://avanti-medic.eu/ . Oferuje ona bowiem wiele ciekawych ofert legalnego zatrudnienia, na dobrych warunkach. Jednocześnie we wszelkich kwestiach zawsze możemy liczyć na jej wsparcie.

flora
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: flora » 29 mar 2018, 14:25

U mnie w biurze biurka oddzielone są małymi ściankami działowymi w kolorze zielonym, a wiadomo, że ten kolor uspokaja. Ja muszę mieć porządek w papierach i do tego jakieś akcesoria biurowe, typu segregatory, teczki, pojemniki na papiery, wszystko kolorowe. Poza tym mam słabość do kupowania przyrządów do pisania, w tym i notesów i karteczek, także tego jest u mnie pełno na biurku. Nie mam kwiatów ani niczego takiego, tylko wszystko, co jest mi niezbędne, żeby było w zasięgu ręki. Jeszcze mam miejsce na postawienie plecaka czy torby, bo biurko mam dość duże :)
yet
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: yet » 11 maja 2018, 12:21

jak pracujecie w biurze to sobie możecie układać jakieś zdjęcia, kwiatki pierdołki, ale na normalnym zakładzie pracy, gdzie pracuje się fizycznie, to jeśli praca to drugi dom to jednak bardzo brzydki.
w pracy fizycznej nie ma kwiatuszków itd, bo liczy się żeby było wszystko tak jak ma być, jakbym np. walnął wielką donicę na środku hali, to potem zakład odpowiada za ograniczony i nieprzystosowany transport wewnętrzny (dla tych co nie wiedzą co to - wystarczy kliknać tu). niektórym się wydaje że wszyscy mają tak lekko i jak słysze że praca to "drugi dom" to na śmiech mnie bierze
angelika9022
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: angelika9022 » 31 maja 2018, 12:40

Spedytorzy na pewno takie stanowisko pracy mogą umilić sobie monitoringiem GPS, dzięki któremu wszystko, zawsze jest pod całkowitą kontrolą. Chodzi o to, że mają oni wgląd na lokalizację, czas pracy, odczyt z tachografów itd, dzięki czemu mogą wszystko dokładnie zaplanować. Wiem, że takie możliwości na pewno daje monitoring od firmy Transmobil.
matni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: matni » 24 sie 2018, 00:22

Na blogu http://www.menis.pl/kredyt-dla-firm-bez-bik/ regularnie pojawiają się nowe artykuły, dotyczą one zarabiania (tłumaczą w jaki sposób szukać pracy, oraz poruszają temat przyszłościowych szkoleń/studiów)

Wróć do „Praca, Bezrobocie”