Marichuana

Nałogi oraz używki: palisz, pijesz a może masz poważniejszy problem? Szukasz pomocy? Napisz, pomożemy.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Re: Marichuana

Postautor: dyskutantka » 20 cze 2016, 22:35

jenny1 pisze:ja nie cierpię tego świństwa!!!!

Czyli próby były? ;) ,ale dobrze, że wiesz, że to świństwo.
:ok: :super:

Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2

Postautor: jenny1 » 18 lip 2016, 17:34

raz spróbowałam bo kolega palił i nigdy więcej
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 18 lip 2016, 20:32

jenny1 pisze:raz spróbowałam bo kolega palił i nigdy więcej

O to właśnie chodzi, że kolega zapalił, a ja tylko chciałam spróbować i tak zaczyna się każdy niebezpieczny nałóg. Dobrze, że chociaż Ty zrozumiałaś.
mess
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mess » 20 sty 2017, 08:58

Ja byłem ostatnio przez 3 miesiące w Holandii i uświadomiło mi to że marihuana powinna być legalna w Polsce. Ci co chcą palić i tak to robią przy legalizacji przynajmniej mieli by pewność że kupują produkt odpowiedniej jakości a nie jakieś świństwo typu dopalacze od Seby z osiedla który chce dorobić trując innych.
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 20 sty 2017, 10:31

A wiecie, ze w Polsce jest legalne kupno i posiadanie nasion marihuany? Mozna je nabyc np w sklepie Mocny Plon - http://krajowy.biz/firma,mocnyplonpl Do wyboru dziesiatki roznych odmian:) Oczywiscie hodowla - juz nie, ale posiadanie samych nasion - jak najbardziej jest mozliwe i w pelni legalne.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 20 sty 2017, 15:19

No nie jestem taka tego pewna,czy gdyby policja znalazła cokolwiek co przypominałoby narkotyki,przymknęłaby na to oko.

Ostatnio jak wiemy zmarł młody chłopak 37-letni polityk były rzecznik SLD Tomasz Kalita i on walczyl o legalizację medycznej marihuany, jeśli ten narkotyk pomógłby w walce z groźnymi chorobami (rak,guz i wszelkie jego odmiany) byłabym za legalizacją, ale wyłącznie do celów klinicznych,nie na prywatny użytek.
kreatywny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kreatywny » 23 mar 2017, 08:47

Dużo osób kupuje nasiona marihuany z myślą o tym, że będzie ona niedługo legalna i bez problemu będzie można ją uprawiać. Mówcie co chcecie, ale sam jestem zdecydowanym zwolennikiem marihuany stosowanej w celach medycznych.
kreatywny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kreatywny » 23 mar 2017, 08:48

Nie mogę już edytować posta a mam jedno pytanie.
Niech ktoś mnie oświeci - czy to prawda, że nasiona ak47 często dodawane są do pasz dla zwierząt?
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 28 mar 2017, 17:13

kreatywny pisze:Nie mogę już edytować posta a mam jedno pytanie.
Niech ktoś mnie oświeci - czy to prawda, że nasiona ak47 często dodawane są do pasz dla zwierząt?

Skoro słyszało się o słodyczach nafaszerowanych narkotykami i sprzedawanych w szkołach dzieciom, to możliwe jest wszystko i mnie osobiście już nic nie zdziwi. Jasno z tego wynika, że świat zaczyna schodzić - niestety - na psy.
Albinos
Level 1
Level 1

Re: Marihuana

Postautor: Albinos » 05 maja 2017, 12:09

Tak nasiona są legalne, można je kolekcjonować, sam zaczynam się w to trochę wkręcać i szukam czegoś nowego na ganja farmer może coś zamówię jak mnie natchnie:D Ktoś też ma zajawkę czy nie bardzo ?:D
Awatar użytkownika
selin200
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: selin200 » 05 maja 2017, 23:28

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam...
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 09 maja 2017, 13:06

kreatywny pisze:Dużo osób kupuje nasiona marihuany z myślą o tym, że będzie ona niedługo legalna i bez problemu będzie można ją uprawiać. Mówcie co chcecie, ale sam jestem zdecydowanym zwolennikiem marihuany stosowanej w celach medycznych.

W celach medycznych i wyłącznie w Szpitalach - tak,ale wiemy , że Rząd podchodzi do tej sprawy jak do jeża.Raczej ludzie będą umierali,a nie doczekają się marihuany jako leku,najlepszym przykładem jest zmarły Kalita
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 10 maja 2017, 20:35

Tak niestety jest... tutaj też jest medyczna https://ganjafarmer.com.pl/239-nasiona- ... -marihuany.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Mental.Aura » 11 sie 2017, 08:11

Narkotyki to bardzo niebezpieczna sprawa, co chwila ginie przez nie jakiś człowiek, wiadomo używki spożywane z umiarem nie są aż tak szkodliwe, ale zazwyczaj jest tak, że ludzie biorą bez umiaru. Miałam taką sytuacje, że bardzo bliski przyjaciel mojego chłopaka miał 16 lat i ciągle palił marysie, aż wpadł na głupi pomysł żeby ukraść tacie samochód i się przejechać skutek taki, że 170km/h rypnął w drzewo i po chłopaku ;/. Jeżeli macie mocno uzależnioną osobę od narkotyków, której chcecie pomóc to nie wahajcie się.
orator
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: orator » 14 sty 2018, 23:03

Narkomania – słowo pochodzi od greckiego „narke” – upojenie i „mania” – szaleństwo. Sam wyraz świadczy o zależności człowieka od substancji chemicznych, które mają negatywny wpływ na aktywność mózgu.
Choroba cywilizacyjna , która dzięki różnym dopalaczom zatacza coraz szersze kręgi. Ludzie zaczynają, żeby spróbować, później nie mogą przestać - dramat osobisty i całych rodzin. Leczeniem tej tragedii zajmuje się prywatna klinika MRH poza pomocą zapewnia jeszcze dyskrecję i skuteczność.

Wróć do „Nałogi oraz Używki”