Etapy zdrowenia alkoholika

Nałogi oraz używki: palisz, pijesz a może masz poważniejszy problem? Szukasz pomocy? Napisz, pomożemy.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: pawelek34 » 05 lip 2017, 09:16

Ten mem wręcz doprowadził mnie do łez. To jest takie straszne, jak bardzo cierpi cała rodzina przez tą jedną, uzależnioną osobę.. Mój wujek leczył się w tej klinice, polecam zapoznać się ze stroną. http://www.uzaleznienia-warszawa.pl/
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: dyskutantka » 02 paź 2017, 12:23

Wierutne bzdury, alkoholikowi nie pomoże żaden detox,ten preparat może ewentualnie pomóc palaczowi,który właśnie rzucił ten nałóg.Alkoholik - jak sama nazwa wskazuje - potrzebuje terapii wstrząsowej i jeszcze sam musi wyrazić zgodę na leczenie. A wiem co piszę,ponieważ - jak już wcześniej wspominałam - miałam ten przypadek u mnie w domu.Dwukrotne zamknięte leczenie po trzy m-ce ,tuż po wyjściu pierwsze kroki były skierowane do restauracji. Dlatego każdy alkoholik musi tego chcieć,musi chcieć pozbyć się tego nałogu i to raz na zawsze,w przeciwnym wypad będzie tak,jak napisałam.Dodam jeszcze - chyba też o tym wspominałam, - że wspomniana osoba nie żyje już od 39 lat ,alkohol zrobił swoje - niestety. Samemu można wyleczyć wyłącznie katar i to jeszcze w pierwszym stadium,alkoholik musi być leczony przez specjalistów......
vasuh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2018, 18:46

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: vasuh » 18 sty 2018, 18:48

podobno takie zdrowienie jest bardzo męczące
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: Mateo 77 » 20 sty 2018, 19:49

Każdy nałóg jest straszny. Jeśli macie w rodzinie kogoś uzależnionego, to wiecie, ile niesie to za sobą złego. Teraz szczególne niebezpieczeństwo niosą takie udogodnienia XXi wieku jak chociażby internet. W http://www.rodziceidzieci.com/uzaleznie ... -internetu możecie poczytać, jakie niesie to następstwa dla Waszych dzieci. Brońcie je przed tym za wszelką cenę.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: dyskutantka » 31 sty 2018, 12:22

felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: felicja44 » 26 lip 2018, 23:20

Alkoholizm to bardzo ciężka choroba i wyjść z niej wymaga bardzo dożo pracy i dobrego terapeuty. Oni z tego co wie sa najlepsi http://ograniczpicie.pl/ . Nalezy pamiętać, ze alkoholikiem się już zostaje na zawsze i trzeba unikać alkoholu już do końca życia.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: dyskutantka » 28 lip 2018, 14:53

szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: szyna » 12 paź 2018, 13:13

Na pewno, z alkoholizmu trudno jest wyjść samemu.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: Lilka2 » 21 paź 2018, 00:58

Co do leczenia, to jest kilka metod na wyjście z alkoholizmu, mniej i bardziej radykalnych, z tych mniej chyba najskuteczniejsza jest terapia u specjalisty od uzależnień - myślę, że od takiej terapii warto zacząć. Ze znalezieniem takich specjalistów nie powinno być problemów, w Nowym Modlinie warto odwiedzić prywatną klinikę Medox http://medox.org.pl/
Juga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:44

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: Juga » 09 maja 2019, 21:56

Alkoholizm to straszna choroba. Dotyka samego alkoholika ale również jego bliskich. Alkoholizm skutkuje wieloma innymi chorobami. Marskość wątroby, nowotwory i zaburzenia neurologiczne. Często alkoholicy trafiają na ulice, bo przepijając majątek stają się bezdomni. Często trafiają do takich placówek http://akademiais.org/pages/gwizdaj.html Niestety alkoholizm i bezdomność bardzo często idą w parze.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: jjusti18 » 29 maja 2019, 05:01

Taka jest prawda, że z każdego nałogu trudno jest się wyleczyć. Potrzeba jest tutaj nie tylko pomoc specjalistów, ale i również nasza motywacja czy chęci. Co do miejsca, gdzie warto udać się na leczenie to słyszałam niedawno, że Detoks Fenix to bardzo dobry ośrodek dla alkoholików . Mają oni nawet bogate doświadczenie w leczeniu pacjentów uzależnionych od środków psychoaktywnych. Myślę, że warto z nimi się skontaktować.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: raegar » 04 lip 2019, 12:50

Moim zdaniem najlepszą metodą jest Prywatne odtrucie alkoholowe olsztyn. W sumie chyba nic tak nie pomaga jak dobry detoks. W tego typu przypadkach najlepiej skonsultować się z lekarzem i postępować według jego zaleceń, bo to chyba najważniejsze, żeby dobrze w tej materii postąpić. Nie ma co działać na własną rękę, bo będzie tylko gorzej. Wierzcie mi.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: robertool » 19 mar 2020, 12:35

Nadmierne spożycie alkoholu przyczynia się do obniżenia samopoczucia i wielu naprawdę przykrych dolegliwości. Ciało odmawia posłuszeństwa i wręcz niemożliwe wydaje się wówczas wykonanie najprostszych czynności. Zespół specjalistów od https://www.medycznydetox.pl doskonale zdaje sobie sprawę, jak dojmujące mogą być dolegliwości spowodowane przez przyjęcie sporej dawki alkoholu. Z tego względu oferują sprawdzony detoks alkoholowy tam gdzie stawką jest zdrowie a nawet życie pacjenta.
Awatar użytkownika
gondricka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 09:16

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: gondricka » 05 maja 2020, 09:27

Osoba uzależniona od alkoholu musi sobie, to przede wszystkim uświadomić. Jeżeli to zrobi, to zostanie zrobiony pierwszy krok w stronę tego, aby uwolnić się od alkoholu. Należy stosować różne rozwiązania w celu wyjścia z tego uzależnienia.




__________________________________________________________
odtrucie alkoholowe
gabi22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:53

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: gabi22 » 26 cze 2020, 15:43

Profesjonalne leczenie uzależnień! Pomogą z pewnością!

Wróć do „Nałogi oraz Używki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość