Kawa

Nałogi oraz używki: palisz, pijesz a może masz poważniejszy problem? Szukasz pomocy? Napisz, pomożemy.
Awatar użytkownika
Specjalista
Forumowicz
Forumowicz

Re: Kawa

Postautor: Specjalista » 19 paź 2017, 14:34

Ja pije aż za dużo kawy bo z 3-4 dziennie i to mocne, wypłukany magnez i telepawka jedyne skutki :szok:

Magdula88
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Magdula88 » 28 gru 2017, 10:59

magnez można zawsze nadbudować odpowiednimi suplementami :D Ja bym kawy nie odstawiła, możesz też wybrać inny rodzaj kawy. Jeśli pijesz jej tak dużo może zainteresuje Cie opcja od sklepu Etno Cafe, wystarczy, że wejdziesz pod ten link i doczytasz o co chodzi. Można sobie wykupić abonament na kawe. Dostajesz wtedy je w lepszych cenach i masz darmową systematyczną dostawę, nie musisz wgl o tym pamiętać :)
Sandera
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Sandera » 30 sty 2018, 14:30

Dzień bez kawy, dniem straconym :)
AinEingarp
Level 2
Level 2

Postautor: AinEingarp » 31 sty 2018, 08:33

Sandera - mam takie samo podejście. Choć odkąd pije yerba mate to zrezygnowałam z po południowej kawy. Zastanawiam się też nad wyborem młynka do kawy: http://poradnikowy.net/jaki-mlynek-do-kawy-wybrac-przeglad-mlynkow-do-kawy-i-ich-funkcji/, bo takie świeżo zmielone ziarna są o wiele bardziej aromatyczne. Tylko nie wiem nadal, czy kupić młynek ręczny, czy elektryczny.
bierendaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bierendaa » 03 lut 2018, 11:09

Dla mnie kawa to jednak kawa i nic jej nie zamieni. Jestem tak uzalezniona że bez 3 filiżanek dziennie nie jestem w stanie praktycznie funkcjonować :D Jestem prawdziwym kawoszem i nie wstydzę się tego. Mam nawet swój ulubiony blog https://www.cafesilesia.pl/polmokre-metody-obrobki-kawy zajrzyjcie tam po porady i inspiracje kawowe
arrow
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: arrow » 12 lut 2018, 08:44

Mówienie o piciu 3 kaw dziennie jako o nałogu, to policzek dla tych, którzy zmagają się w ośrodkach takich jak Oaza codziennie toczą walkę z alkoholizmem, narkomanią czy uzależnieniem od leków. Tyle w temacie.

Wróć do „Nałogi oraz Używki”