Rodzinne ferie

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Rodzinne ferie

Postautor: Kamilka75 » 19 gru 2017, 16:50

Mam mały problem z tym, gdzie zabrać żonę i dzieciaki na ferie zimowe 2018 . W Internecie znalazłem ciekawą ofertę, ale nie wiem czy się spodoba. Jak myślicie, czy ferie nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra będą fajną opcją spędzania razem czasu? Na miejscu czekałyby na nas wygodne pokoje, atrakcje dla dzieci jak na przykład wodne animacje czy warsztaty, smaczne jedzenie... Wszystkie atrakcje są tu wypisane https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... 03-2018-r/ . Co sądzicie o takiej propozycji? Spodoba się?
vika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 02 lut 2017, 22:23

Re: Rodzinne ferie

Postautor: vika » 15 sty 2018, 22:38

Morze zimą, to raczej nie za bardzo. Lepiej jak zabierzesz tam rodzinkę, jak zrobi się cieplej.
Ja niestety nie mam dwóch tygodni urlopu w tegoroczne ferie. Jednak, nie będzie tak, że nigdzie nie wyjedziemy.
Prawdopodobnie wybierzemy się na weekend w góry. W Avis są promocje weekendowe https://www.avis.pl/promocje-na-wynajem-samochodow/promocje-w-polsce/3-dni-w-cenie-2
To dla mnie najlepsza opcje, bo w góry lepiej wybrać się solidniejszym autem niż nasz miejska toyotka.
cekle
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2018, 15:36

Re: Rodzinne ferie

Postautor: cekle » 16 sty 2018, 15:37

jeżeli chodzi o wyjazd na ferię to ja bym proponował na przykład Karpaty
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Rodzinne ferie

Postautor: koja » 17 lut 2018, 12:01

Znam sporo rodzin które zimą wyjeżdżają nad morze w celach zdrowotnych ale ja wolę mimo wszystko góry, tam też jest zdrowe i świeże powietrze. A i więcej atrakcji. My wybywamy zawsze do Białki Tatrzańskiej do http://www.bania.pl/, jakbym nie mieszkała gdzie mieszkam to bym chciała na stałe sprowadzić się tam. Miejsce niesamowite, góry piękne, wyciągi i dobroczynne termy. Polecam wybrać się chociaż raz.
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2017, 21:58

Re: Rodzinne ferie

Postautor: MaryAnn84 » 10 gru 2018, 18:23

Prawie rok temu przeczytałam właśnie tutaj, że Primavera organizuje tego typu ferie rodzinne nad morzem i strasznie chciałam jechać, ale miałam już inne plany. Ale w tym roku już wcześniej się tym zainteresowałam i sprawdziłam, że kolejny raz organizują podobne wyjazdy. Chcę tam zabrać właśnie swoją rodzinkę, bo dzieciaki uwielbiają parki wodne i już od dawna mnie męczą czy będziemy tam jechać :D A że pogoda jest bardzo niepewna to myślę, że to na pewno lepszy pomysł niż jak zeszłoroczne narty, kiedy ciągle była chlapa i wcale nie było zbyt przyjemnie.. A i nam przyda się dobry relaks w saunie czy SPA :D
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Rodzinne ferie

Postautor: monikabert90 » 11 sty 2019, 09:06

A czy wyjeżdżając na takie rodzinne ferie zabieracie ze sobą również czworonogi? Jeśli nie, to gdzie je zostawiacie? U nas sytuacja jest taka, że za bardzo nie ma się naszym pieskiem kto zaopiekować i chcemy w związku z tym zostawić naszego pupila w hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Słyszeliśmy bardzo pozytywne opinie o tym miejscu. Podobno pieski mają tam zapewnioną fachową opiekę i bardzo komfortowe warunki. Jak sądzicie, warto skorzystać z takich usług?
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Rodzinne ferie

Postautor: Mateo 77 » 12 sty 2019, 14:02

A moim zdaniem warto wybrać się do Warszawy. To miasto jest tak samo piękne zimą, jak i latem. Jeśli chodzi o nocleg, to się nie martwcie, bo zawsze możecie zatrzymać się w http://patchworkhostel.pl/o-nas/ To hostel blisko centrum w bardzo dobrym standardzie, więc na pewno będziecie mieli gdzie wypocząć po długim zwiedzaniu.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Rodzinne ferie

Postautor: rybka » 24 sty 2019, 21:09

My dość nietypowo bo choć górskie pejzaże też zaliczymy to raczej będziemy je w te ferie zwiedzać w plusowych temperaturach. Wybieramy się cała rodzinka do Iranu. Chcemy zaznać troszkę większej ilości słońca i zaplanowaliśmy wyjazd na wycieczkę objazdową z Wytwórnią Wypraw. Myślę, że to będzie fajne doświadczenie dla naszych dzieci. Poznają inną kulturę i życie ludzi w odległym kraju.
anets22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2019, 12:32

Re: Rodzinne ferie

Postautor: anets22 » 26 lut 2019, 09:07

W tym roku byliśmy w Hiszpanii i było super :)

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość