rozmowa mailowa

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
Matt00
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2016, 14:58

rozmowa mailowa

Postautor: Matt00 » 25 gru 2016, 15:17

Witajcie, stworzyłem ten temat aby znaleźć kogoś dysponującego chwilą wolnego czasu, wykazującego chęć do pisania więcej niż paru słów w stylu „co słychać?” Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś zainteresowany wymianą maili. Cieszę się na myśl o czekaniu na nową wiadomość, która nie wiadomo kiedy przyjdzie, możliwość rozmowy z kimś spoza codziennego otoczenia, wymiana myśli, uczyć i historii bez oczekiwania na deklaracje spotkania czy czegoś więcej. Mam nadzieję, że dla Ciebie też będzie to ekscytujące. Jeśli też to czujesz, napisz bez względu na wiek czy płeć.
Może kilka podstawowych informacji o mnie?
Jestem 23 letnim facetem, mam na imię Mateusz, na co dzień zajętym studiami i pracą. W wolnych chwilach szukam odskoczni w filmach, serialach i sporcie. Słucham muzyki takiej jaka w danej chwili wpadnie mi w uchu, jest to muzyka polska i zagraniczna lat 80 i 90, rock, metal, house, pop, r&b… Podobnie jest z książkami, nie ograniczam się do danego gatunku, biorę i czytam to, co mnie zainteresuje ;)
Mam nadzieję, że niedługo będziemy wiedzieć o sobie więcej ;)
mat_t00@wp.pl

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość