Nie wiedziałam, że ma dziewczynę- podoba mi się....

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
chcetego
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2013, 09:19
Lokalizacja: wrocław

Nie wiedziałam, że ma dziewczynę- podoba mi się....

Postautor: chcetego » 23 lis 2013, 09:20

Witajcie,

Piszę bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji... Otóż mam 20 lat i rozpoczęłam w październiku studia. Na roku jest ze mną D., który ma 21 lat. Sytuacja wygląda tak: zaczęłam ostatnio z nim częściej gadać, przebywać. Zaintrygował mnie charakterem. Powiem wprost spodobał mi się. Nie wiem jak to się stało ale parę dni temu założyliśmy się, że przegrany spełnia życzenie wygranego. Zakład ma się rozstrzygnąć za 9 dni w andrzejki kiedy to idziemy do klubu. Studenci założyli się kto kogo upije^^. Wiem, że pewnie przegram ale to życzenie może być ciekawe. Podejrzliwa Poza tym jak się na piwie spotkaliśmy dałam mu do zrozumienia, że wtedy już na maksa zarywam do chłopaka, który mi się podoba. Ogólnie to stwierdził, że to intrygujące i chce się przekonać czy to prawda. On mnie zaczepia, wydaje mi się, że podpuszcza, podrywa. We wtorek dowiedziałam się przypadkiem, że ma dziewczynę o.O... Normalnie zbaraniałam. Dziś się dowiedziałam, że ma na imię Ola- ma 15 lat(czyli 6 lat młodsza od niego). Na maksa mi się spodobał i nie wiem co teraz... On wie, że ja wiem a dalej chce się przekonać. Dziś ubrałam bluzkę z dekoltem(nie za wielkim- ale jednak) i widziałam jak patrzy, jak patrzy mi w oczy... On mieszka 350 km od miasta gdzie studiujemy- w domu mieszka rzadko, dziewczyna jego mieszka 50 km od niego wiec tez daleko. Co zrobić teraz? Podpuszcza mnie ciągle, żebym mu pokazała co mogę zrobić jak wypije itd, patrzy mi się w oczy... Opowiada mi rzeczy, które mało jaka osoba o nim wie...
Na dodatek obczaiłam na fb ją i to jest jego kuzynka!! Nie rozumiem... Jestem nim totalnie zauroczona...
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Nie wiedziałam, że ma dziewczynę- podoba mi się....

Postautor: dyskutantka » 17 gru 2013, 00:17

Uważam, że źle robisz wiedząc ,że ma dziewczynę,a mimo to chcesz go poderwać. Możesz się tylko domyśleć co będzie przeżywała jego dziewczyna,kiedy się dowie o ewentualnej zdradzie.? A tak na dobrą metę,to przecież nie wiesz,czy on Ciebie nie bierze pod włos? Jego dziewczyna ma 15 lat ,Ty 5 lat więcej, wiadomo, że chyba wybierze tą młodszą. Przemyśl to i daj chłopakowi spokój,nie burz szczęścia jego i jego dziewczyny.Zresztą jest powiedziane,że.... nie buduje się własnego szczęścia na nieszczęściu innych....Weź to sobie do serca, bo coś mi się zdaje, że sama byś nie chciała,aby Tobie się przydarzyło coś podobnego???Cieszyłabyś się, czy byłabyś wściekła??? i chciała rywalce wyrwać kłaki??

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość