Oświadczyny według faceta

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
hiphopowyduet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2013, 11:36
Lokalizacja: wrocław

Oświadczyny według faceta

Postautor: hiphopowyduet » 22 cze 2013, 11:38

Siema,


Jak to z Wami,facetami jest: Gdy jesteście z dziewczyną parę lat i wiecie, że to TA JEDYNA, myślicie o ślubie, dzieciach macie jakąś wymówkę typu: nie oświadczę się dopóki nie będę mieć super płatnej pracy, super samochodu, domu? Wiem, że samemu trzeba się utrzymywać i utrzymywać rodzinę ale w przypadku naszego kraju to by trwało x lat.. Naprawdę jest dla Was to tak ważne i niezbędne do tego by się oświadczyć?
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Postautor: dyskutantka » 24 cze 2013, 11:53

Jako "baba" odpowiem, że wolałabym faceta ustatkowanego i z jakąś pozycją, co nie znaczy, że musi być milionerem, ale chociaż tę dobrze płatną i pewną pracę,mieszkanie i jakiieś perspektywy na przyszłość. Zresztą jak każda z nas. Wyjątkiem raczej nie jestem. Ale sama jestem ciekawa opinii facetów. ;)
hiphopowyduet
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2013, 11:36
Lokalizacja: wrocław

Postautor: hiphopowyduet » 03 lis 2013, 12:10

hmm powiedział mi ostatnio, że chce najpierw zamieszkać. Nie jest mnie pewny? albo swoich uczuć? czy chcę wypróbować a jak mu nie będzie pasowało to do widzenia? Nie rozumiem go... Ja jestem pewna na miliard %. Jego i swoich uczuć... Albo po roku mieszkania powie, że nie potrzebuje ślubu, bo jest ok. Czemu tak powiedział?
olazprintu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2018, 15:19

Re: Oświadczyny według faceta

Postautor: olazprintu » 10 lip 2018, 16:25

Oświadczyny to bardzo ważny moment w życiu każdej pary. Myślę, że podstawą tutaj nie jest stabilność zawodowa czy finansowa a przede wszystkim miłość :) Tą ważną chwilę warto uwiecznić na zdjęciu, które idealnie wpisze się w Wasza fotoksiążkę ślubną. Jeśli podoba Ci się mój pomysł, zerknij tutaj https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/album-ślubny Bo jeśli myślicie o zaręczynach to i ślub was czeka...
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Oświadczyny według faceta

Postautor: kumpel » 22 paź 2018, 18:07

Ja długo myślałem, jak zabrać się za ten temat, żeby zrobić swojej wtedy jeszcze dziewczynie niespodziankę, która odbierze jej mowę. Postawiłem na oświadczyny w restauracji . Wszystko było ugadane z obsługą. Przyszliśmy na kolację, po czym wywiązał się zaaranżowana wcześniej scenka, w której brałem udział. Całość wyszła fantastycznie.
Awatar użytkownika
Miłoszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2019, 16:59
Lokalizacja: Opole

Re: Oświadczyny według faceta

Postautor: Miłoszka » 03 sty 2019, 17:05

Trudno w to uwierzyć ale większość facetów również jest wrażliwych i romantycznych.

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość