Grubas po ślubie

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
polik155
Forumowicz
Forumowicz

Re: Grubas po ślubie

Postautor: polik155 » 12 gru 2017, 13:36

Zgadzam się w 100%, nie można nigdy zapominać o dbaniu o samego siebie

Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 31 sty 2018, 00:05

Generalnie mówiąc to ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu. Ja sama bardzo długo poszukiwałam odpowiendiej sali na wesele. W końcu znalazłam w Łodzi - Venge, powiem szczerze, że byłam bardzo zadowolona ze wszytskiego,
EWElina90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EWElina90 » 28 kwie 2018, 08:47

To prawda, że zaniechanie dbania o siebie jest nie w porządku, ale nie ma co porównywać młodej dziewczyny przed ślubem, z kobietą zmęczoną małymi dziećmi i domowymi obowiązkami. Tylko ktoś niedoświadczony myśli, że młoda matka ma czas na pazurki, fryzurki i wymyślne makijaże, tak samo jak miała wtedy, gdy poznawała się z przyszłym mężem. Trochę realizmu, a nie oskarżania tylko. Poza tym nie każda kobieta ma tak dobrze, że facet zajmuje się domem i dziećmi w równym stopniu, co ona.
Urukuza
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Urukuza » 05 cze 2018, 12:58

możecie razem ćwiczyć :) bieganie, rower, basen, siłownia - tak naprawdę cokolwiek
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 07 cze 2018, 11:26

Idźcie razem na siłownię - my właśnie tak robimy :) Jeżeli jesteście z Krakowa lub okolic to zainteresujcie się ofertą krakowskich klubów fitness Energym: http://www.energym.com.pl/. Karnet open jest niedrogi w porównaniu z konkurencją, na dodatek odbywa się wiele zajęć fitness w grupie. Razem to świetna zabawa - gwarantuję Wam to :)
omar_szarik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: omar_szarik » 20 lip 2018, 22:54

Niestety tak to bywa, że głównym celem życia wielu ludzi jest zdobycie partnera. Gdy już osiągną cel spoczywają na laurach. A szkoda, ponieważ to wszystko powinni robić przede wszystkim dla siebie.
minionek12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: minionek12 » 26 wrz 2018, 17:28

Ludzie powinni o siebie dbac zawsze, przed slubem jak i po. Wlasnie slub powinien powodowac, ze chcemy byc piekni dla tej drugiej osoby, a nie sie zapuscic jak dzika dzungla po ktorej bedzie stapac Cejrowski. Jesli komus tak wygodnie to okej, tylko niech sie potem nie dziwi ze partner szuka kogos atrakcyjniejszego za plecami. Chyba, ze to prawdziwa milosc, wtedy sie akceptuje w drugiej osobie wszystko, ale ciezko teraz o taka.
____________________________________________________________________________________
ludwik.pl

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”