Podryw doskonały

Przyjaźń, miłość i seks - Przyjaźń - Forum dyskusyjne.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Podryw doskonały

Postautor: abrakadabra » 18 lip 2012, 21:05

Czyli na co zwracają uwagę mężczyźni, na co kobiety. Ostatnio powstalo wiele szkół uwodzenia, prowadzone są szkolenia dla pań oraz panów jak stać się atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Szczególną wagę przykłada się tam do mowy ciała, do pracy nad samym sobą, nad własną atrakcyjnością.

http://www.joemonster.org/filmy/37734/Podryw_doskonaly

Co o tym sądzicie?

A może Wy macie jakieś skuteczne sposoby uwodzenia? :hyhy:
Awatar użytkownika
fiolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:07
Lokalizacja: niebo

Postautor: fiolka » 01 sie 2012, 02:24

Można też obejrzeć zapis z konferencji na temat tego, jak być atrakcyjnym i zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej: Jak być atrakcyjnym. Nie każdemu przychodzi to z łatwością, dlatego warto poznać tajniki podrywu ;).
JustynaUnito
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2012, 15:01
Lokalizacja: Gdańsk-City Park

Postautor: JustynaUnito » 31 sie 2012, 15:06

Każdy robi to na swój sposób, najlepiej kiedy robi się to naturalnie.... kiedy nam się podoba druga osoba, samo tak się dzieje :P
Justyś88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 03 wrz 2012, 15:20
Lokalizacja: Gdańsk-City Park

Postautor: Justyś88 » 03 wrz 2012, 15:22

Każdy lubi co innego, do każdego trzeba inaczej podejść ... nie ma co uogólniać. Nie ma jednego, idealnego sposobu.
Awatar użytkownika
eagon3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2015, 20:50

Re: Podryw doskonały

Postautor: eagon3 » 18 sie 2015, 12:45

Myślę, że to jest sposób na prezent doskonały wieńczący doskonały podryw: http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-dziewczyny
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Re: Podryw doskonały

Postautor: pralka » 23 wrz 2015, 09:04

Ja mogę podrzucić wam też artykuł o tym, jak poznać że mu się podobam. Myślę, że może być przydatny w niektórych sytuacjach. Czasami nie wiemy, na co zwrócić uwagę :)
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Podryw doskonały

Postautor: jenny1 » 03 lis 2015, 08:39

no nie wiem, ja jako kobieta mam podobno męskie podejście w tych sprawach. Oczywiście najpierw patrzę na wygląd, oceniam czy fajny czy raczej średnio ale potem staram się jak najwięcej rozmawiać, dowiedzieć się o tej osobie jak najwięcej, ocenić czy jest ciekawym człowiekiem. Byłam przez 5 lat z fantastycznym człowiekiem, z wyglądu nie miał wiele do zaoferowania ale był dobrym i wartościowym człowiekiem. Wiele osób pytało, co ja w nim widzę bo oceniali go tylko przez pryzmat urody ale nie wiedzieli jakie ma bogate wnętrze. Związek się rozpadł bo wyjechał do Norwegii do pracy i tam został, ja byłam w takim etapie życia (studia) że nie mogłam do niego przyjechać na stałe. Przyjeżdżałam na weekendy albo jak miałam dłuższą przerwę na uczelni ale to nie było już to samo, poza tym na dłuższą metę było męczące takie życie na walizkach. Zostaliśmy serdecznymi przyjaciółmi i mamy kontakt do dzisiaj. Co chcę przez to powiedzieć to, że jeśli ktoś ma coś mądrego do powiedzenia i zaoferowania ludziom to jakiś super podryw nie jest potrzebny. Mnie można poderwać samą rozmową :P ale się rozpisałam :P
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: Podryw doskonały

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 08:14

Panowie jeżeli szukacie inspiracji na prezent dla dziewczyny to polecam ten artykuł: http://pokrojonedoprawione.sos.pl/co-ku ... -urodziny/
Sam od siebie dodam, że wizyta w spa nie jest w cale taka droga, a robi na dziewczynach wrażenie.
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Podryw doskonały

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 14:08

Najlepszym prezentem dla każdej kobiety to złota biżuteria, żadna kobieta się nie oprze błyskotkom, oczywiście nie opłaca się kupować takiej biżuterii na pierwszej randce, mówię już tutaj o wieloletnich związkach ludzi, którzy wzajemnie darzą się szacunkiem i miłością. Po 4 latach związku sprezentowałem swojej ukochanej złoty wisior i była w niebo wzięta, dlatego panowie powodzenia.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Podryw doskonały

Postautor: szyna » 16 lis 2017, 08:18

Z prezentami bywa różnie, trzeba najpierw poznać gust danej osoby.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Podryw doskonały

Postautor: pawi » 24 gru 2017, 16:22

Mi udało się wyrwać moja obecną dziewczynę dzięki feromonom, znalazłam po dobrej cenie na stronie http://ferosup.pl/ i postanowiłem, że warto spróbować
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Podryw doskonały

Postautor: kiffi » 01 sty 2018, 19:00

jak ktoś nie umie zagadać w realu to są jeszcze portale randkowe - https://kochaj.pl/ tam jest łatwiej do kogoś napisać i się odezwać. sam tak kogoś poznałem :)
krek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2018, 14:07

Re: Podryw doskonały

Postautor: krek » 13 lut 2018, 14:08

według mnei nie ma doskonałego podrywu, trzeba mieć po prostu gadane
Awatar użytkownika
Asull
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2018, 15:22

Re: Podryw doskonały

Postautor: Asull » 03 maja 2018, 14:50

Ja się właśnie zastanawiam, czy te informacje odnośnie tego jak działa tinder są warte uwagi... Co o tym myślicie? Czy warto Waszym zdaniem podrywać dziewczyny na tinderze?
Elfryd
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 14 lut 2018, 13:55

Re: Podryw doskonały

Postautor: Elfryd » 28 wrz 2018, 17:02

Nie ma czegoś takiego jak podryw doskonały.

Wróć do „Miłość, Przyjaźń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość