Pokój syna.

My, Świat, który nas otacza
kryszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:46

Re: Pokój syna.

Postautor: kryszka » 07 mar 2019, 12:21

Moje dziewczynki maja takie. I powiem szczerze ze zależy w jakim wieku jest syn i czy często z nim kładziesz się z nim do zaśnięcia. Fajnie te łożka wygladaja i daja się wcisnac do małego pokoju, ale jesli miałabym kupić jeszcze raz to wolałabym dołożyć i kup cos lepszego.
Przemko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 24 lis 2018, 17:32

Re: Pokój syna.

Postautor: Przemko » 15 kwie 2019, 18:42

Ładne te szafy, ale nie mają żadnych dziecięcych akcentów, w zasadzie można je wstawić do każdego pokoju.
OlkaJolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 19 lis 2018, 19:22

Re: Pokój syna.

Postautor: OlkaJolka » 15 kwie 2019, 19:28

Mogę polecić, ale nowoczesne meble młodzieżowe, ponieważ właśnie takie zakupiliśmy ostatnio do pokoju syna w sklepie https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE Mają bardzo duży wybór modeli i kolorów, bez problemu można dobrać takie elementy, że ładnie będą się ze sobą komponować, a dodatkowo będą funkcjonalne. My zdecydowaliśmy się na system Planet, jest dość nietypowy, ale mojemu synowi bardzo przypadł do gustu, a to w końcu on będzie z tych mebli korzystał.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Pokój syna.

Postautor: trylogia » 14 maja 2019, 14:22

Urządzanie pokoju dziecka jest o tyle trudne, że on szybko rośnie. Podobają mu się coraz to inne rzeczy.

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość