Karma dla psa

My, Świat, który nas otacza
barbab
Forumowicz
Forumowicz

Karma dla psa

Postautor: barbab » 30 lis 2017, 16:32

Jaką karmę kupujecie dla swoich psów?

powerba
Forumowicz
Forumowicz

Re: Karma dla psa

Postautor: powerba » 02 gru 2017, 16:57

Mój pies ma już nieco lat. Nigdy nie przywiązywałam uwagi do tego co dawałam mu jeść, i to był mój błąd. Problemy żołądkowe, dużo przybrał na wadze. Polecono mi tą karmę Purina Pro Plan Adult Large Robust Sensitive Digestion OptiDigest Jagnięcina 14 kg i od czasu, kiedy ją spożywa udało się pozbyć kilku zbędnych kilogramów dzięki wysokiej zawartości bialka z jagnięciny.
alekborek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: alekborek » 04 gru 2017, 15:30

Ja swojemu daje RoyalCain ewentualnie purine. Niestety te karmy są droższe od standardowych jednak czego się nie robi dla zdrowia naszych pupili :P
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dzennika5 » 18 gru 2017, 20:13

Ja to staram się jakoś urozmaicać dietę mojego pieską. Tzn. podstawowym codziennym jedzeniem jest sucha karma, akurat taką wybrałam https://www.maxandmrau.pl/product-pol-964 bo mi się jej skład bardzo podobał. Jednak sama oczywiście jak mam czas to staram się coś fajnego ugotować dla mojego pieska. Mąż uważa, że trochę przesadzam, ale robie posiłki raczej z tanich produktów

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”