Przyjęcie urodzinowe

My, Świat, który nas otacza
Awatar użytkownika
kordiancc
Forumowicz
Forumowicz

Re: Przyjęcie urodzinowe

Postautor: kordiancc » 02 sie 2018, 15:00

Rozwiązaniem na brak pomysłu na prezent mogą być wszelkiego rodzaju sklepy internetowe z upominkami. Jest takich pełno. Sam znalazłem jeden z rzeczami dla dzieci i kupiłem tam prezent dla swojej młodszej siostry. :) Polecam - http://www.trau-dich.pl/polecany-sklep- ... nternecie/

Marlena85
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Marlena85 » 17 paź 2018, 11:50

Ja to zostawiłabym już to gotowanie komuś innemu. Tym bardziej że teraz dzieci jedzą albo bezglutenowo, albo bez laktozy itd. Po prostu wynajęłabym lokal taki jak np. www.piekno.com.pl i od razu zamówiła catering. Dzieci na pewno świetnie by się bawiły.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Meteora » 28 lis 2018, 13:49

Ja zwykle przygotowuję wszystko sama, lubię gotować i poznawać nowe przepisy, a to świetna okazja.
kowalik
Level 1
Level 1

Postautor: kowalik » 15 sty 2019, 12:20

Ja tam lubię urządzać domówki czy przyjęcia urodzinowe w mieszkaniu ;) Sam dbam o wszystko - dekoracje, fajne przystawki czy dania dla gości, drinki (w tym bez alkoholu z sokami drwitt), jakieś atrakcje typu gry w planszówki. Nic wielkiego ale grunt, że goście fajnie się bawią :D
Arturoo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Arturoo » 17 sty 2019, 14:52

Ja co roku wraz z żona organizujemy przyjęcie urodzinowe. Syn ma teraz 12 lat. Ogólnie zawsze zaprasza kilku znajomych, przyjeżdżają jego kuzyni i jest możliwość spotkania się w większym, gronie :) syn uwielbia samochody, także co roku dostaje tort w kształcie nowego modelu auta. oprócz tego wiadomo, jest mnóstwo przekąsek, dla dzieci jakieś słodkości, szampan. Dekoracją zajmuje się żona i co roku wygląda ona trochę inaczej. Raczej nie przesadnie. Jakiś czas temu zamówiła sztuczne dekoracje kwiatowe na bomm.pl także służą nam dość trwale. Oprócz tego balony i dla chłopaków jakieś atrakcyjniejsze dodatki. Najważniejsze w tym wszystkim dla mojego syna jest jednak to, że może spotkać się ze swoimi kumplami :D
Antosia32
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Antosia32 » 19 sty 2019, 10:46

Na przyjęcia różnego rodzaju warto zainwestować w filc dekoracyjny , z którego można wiele ciekawych propozycji wykonać samemu. Osobiście cyferki, jakieś minki czy dodatki do fotobudki w postaci rzęs,wąsów, kapeluszy itp. Każdy ma swoje pomysły i warto je wykorzystywać w takich robótkach.

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”