remont w domu

My, Świat, który nas otacza
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz

Re: remont w domu

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 10:46

Aby remonty mogły być przeprowadzane w sposób, który sprawi, że nie będziemy zupełnie realizować podjęcia się takich prac, będziemy musieli pomyśleć w pierwszej kolejności o tym, by starannie wyselekcjonować ekipę, której będziemy płacić na realizację podobnych rzeczy. Jeżeli szukasz fachowców do malowania to polecam ten artykuł : http://realfan.pl/szukasz-fachowcow-od-malowania/

Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 12:53

Znajomi po remoncie pochwalili się, że zrobili sobie ciepły parapet. Trochę się zdziwiłem, ale kiedy zaczyna porządnie mrozić, to okazje się, że wspaniale zatrzymuje więcej i na dłużej ciepło w domu. Trzeba będzie o takowym pomyśleć :P
kornelianowak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kornelianowak » 11 wrz 2017, 09:25

My też jesteśmy w trakcie remontu i aktualnie poszukujemy mebli. Może ktoś z Was pomoże mi wybrać albo doradzić jakąś firmę? Bardzo podoba mi się styl skandynawski i chciałabym, aby w salonie stały meble, które wyglądają elegancko i luksusowo. Wiadomo, że jest to zakup na długie lata, więc powinny być bardzo dobrze wykonane. Piękne meble, od polskiego producenta i co najważniejsze- wykonane ręcznie, znalazłam na tej stronie: http://takemehome.pl/. Niestety nie widziałam ich na żywo, ale na zdjęciach prezentują się pięknie. Chciałabym zamówić u nich stolik i krzesła, ale jeszcze muszę to z mężem przedyskutować. :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 15 wrz 2017, 21:25

Taki remont to świetna okazja na odświeżenie każdego pomieszczenia. Sporo dylematów zawsze pojawia się podczas decyzji na temat tego, jak urządzić mały pokój młodzieżowy. Gdy już sobie z tym poradzicie, to cała reszta będzie o wiele prostsza. Z młodzieżą zawsze tak jest ;)
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Agronauta » 20 wrz 2017, 13:02

Odpowiednie przygotowanie do remontu to podstawa i nie ma co wydawać bezsensownie pieniędzy na nieprzemyślane rzeczy. Pierwsze co powinniśmy zrobić to sporządzić kosztorys i doliczyć do niego tzw. "Górkę". Po tym jak już to zrobimy warto przedyskutować temat nowych mebli, które zamierzacie kupić do waszego domu.
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 20 wrz 2017, 13:50

jeżeli chodzi o meble to fajnie też się za nimi porozglądać za pośrednictwem licytacji komorniczych, bo można trafić na nienaruszone super wyposażenie dużo taniej, mnie się tak właśnie dzięki http://www.czosnyka-komornik.pl/ udało chociaż wiadomo, że trzeba trochę czasu poświęcić i to nie jest takie proste jak wyskoczenie do sklepu i wybranie mebli od tak
trylogia
Level 3
Level 3

Postautor: trylogia » 21 wrz 2017, 15:03

W przypadku remontu na pewno należy wyposażyć się w popularne narzędzia domowe wspomniane w poradniku na podpowiadamy.pl, a także w elektronarzędzia i inne akcesoria. Sprawdźcie sobie, co warto mieć, aby nie zaskoczyła żadna praca.
GraGrazyna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: GraGrazyna » 29 wrz 2017, 01:45

A zamawiał ktoś może klamki? Jest w necie szeroki wybór. Sama nie mogłam się zdecydować, który model wybrać do swojego mieszkania. W końcu zdecydowałam się na okucia do drzwi szklanych. Są ciekawe, pięknie się prezentują i myślę, że jak przyjdzie czas na kolejny remont to nie będę musiała ich wymieniać
jjusti18
Level 2
Level 2

Postautor: jjusti18 » 30 wrz 2017, 15:13

A może ktoś poszukuje zamocowania instalacyjne? Trafiłam przypadkiem na stronę mcgoodwork.pl i chętnie się z nią wami podzielę. Mają solidne i niezawodne produkty. Firma ma spore doświadczenie, otrzymała statuetkę Złotego Instalatora. Mają szeroką gamę produktów związanych z branżą sanitarną, grzewczą oraz kanalizacyjną. Według mnie firma jest godna zaufania i polecenia.
szyna
Level 2
Level 2

Postautor: szyna » 02 paź 2017, 08:38

Podczas prac remontowych na pewno warto zwrócić uwagę na takie elementy jak zamocowania, a wiedzę o nich można nabyć na przykład z artykułu: https://mangopress.pl/lider-branzy-zamo ... y-koelner/ , szczególnie przyda się tu informacja o kotwach mechanicznych wykorzystywanych do różnego rodzaju obciążeń.
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DominikaSika » 02 paź 2017, 14:43

Bardzo fajna jest też hurtownia dlaelektrykow.pl. To właśnie na tej stronie internetowej znalazłem masę takich drobiazgów jak gniazdka czy rury. Moim zdaniem dobrze zorganizowane mieszkanie to takie, w którym ludzie dbają o detale. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na detale. To właśnie dzięki nim mieszkanie jest zadbane i lepsze :)
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pawelzursynowa » 02 paź 2017, 16:48

Mnie czeka wymiana zlewu. Chcę teraz kupić zlewozmywak , który będzie pasował mi do mebli kolorystycznie i będzie o ciekawym kształcie. Póki co przeglądam, co oferują na rynku.
pancor
Level 1
Level 1

Postautor: pancor » 06 paź 2017, 20:00

Remont w domu to świetny czas! Wszystko od nowa, wybór mebli, szczegółów i tak dalej ustawianie, poprawianie, malowanie, tapetowanie wszystko na raz! Teraz mam dylemat jakie kupić drzwi do domowego biura coś mi wspominała siostra o barausse czyli drzwi takie we włoskim stylu jednak nie jestem do konca przekonana co sadzicie o wloskim stylu?
Teodozy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Teodozy » 08 paź 2017, 13:15

Jeśli chodzi o remont w domu i tą opcję gruntownego remontu, to tego lata skorzystałam z usług firmy http://remontnaczas.pl i mogę ich tylko polecać. 100% profesjonalizmu i terminowość. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego ;)
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 09 paź 2017, 08:27

Przy remoncie mogą Ci się przydać różne specjalistyczne narzędzia. Mój mąż ostatnio zamawiał trochę takich rzeczy ze strony http://artykulytechniczne.pl/produkty/sprawdziany.html. Ja przyznam, że się na tym za bardzo nie znam ale myślę, że warto rzucić okiem :)

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”