remont w domu

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
ołówki z grawerem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2017, 10:23

Re: remont w domu

Postautor: ołówki z grawerem » 02 sie 2017, 09:30

Awatar użytkownika
tomasz2727koc
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2017, 16:15

Re: remont w domu

Postautor: tomasz2727koc » 02 sie 2017, 16:27

głupie pytanie, remontu chyba nikt nie lubi ;p ale za to każdy lubi efekt jaki jest juz po :hyhy:
Worit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2017, 14:26

Re: remont w domu

Postautor: Worit » 03 sie 2017, 15:28

Solidną instalację elektryczną należy dobrze rozplanować w oparciu o wysokiej jakości produkty elektroinstalacyjne. Ciekawą ofertę na rynku można znaleźć w sklepie internetowym firmy Karlik. Jestem ciekaw, czy ktoś z was już ich używał i ma na ich temat coś do powiedzenia.
asiamachnik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2017, 14:40

Re: remont w domu

Postautor: asiamachnik » 22 sie 2017, 15:05

Zgadzam się, remont potrafi dać w kość. Ostatnio skończyłam remont łazienki, mam wrażenie, że ciągnął się w nieskończoność. Ale w końcu mam taką łazienkę, jaką sobie wymarzyłam :) Jeśli szukacie jakiegoś dobrego sklepu z wyposażeniem do łazienek to gorąco polecam ten Mają świetne jakościowo produkty, warto przejrzeć ich ofertę
mar.cin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2017, 11:12

Re: remont w domu

Postautor: mar.cin » 25 sie 2017, 11:39

Jak słysze remont to dostaje gęsiej skórki. Raczej mam negatywne wspomnienia z panami robotnikami
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: remont w domu

Postautor: DorisAxline » 26 sie 2017, 12:03

ja ostatnio pokryłem blaty https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... spozywczy/ czyli farbą do przemysłu spożywczego, pokryłem nimi blaty w kuchni:)
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: remont w domu

Postautor: MattBrody » 28 sie 2017, 07:31

Odpowiednio dobrany kolor ścian, dobrane meble to są dwie rzeczy, trzecią z nich jest odpowiednio dobrany blat kuchenny, który przez długi okres naszego życia może nam je uprzykrzać lub sprawi nam wiele przyjemności w gotowaniu i przyrządzaniu różnych potraw. Dlatego polecam się bardzo mocno zastanowić nad tym co kupujecie do własnego domu, żeby później was to nie dręczyło.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: remont w domu

Postautor: AinEingarp » 28 sie 2017, 08:34

DorisAxline, a blaty miałaś drewniane? Nie pokryte wcześniej żadną inną powłoką? W takim wypadku byłby to całkiem dobry pomysł. Ja niedawno zatrzaski szukałam w internetowych, specjalistycznych sklepach, ponieważ zależało mi na wytrzymałych materiałach budowlanych. Ich jakość jest najważniejszą rzeczą podczas przeprowadzania każdego remontu.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: remont w domu

Postautor: trylogia » 28 sie 2017, 14:49

Jeśli robicie remont generalny w domu, to pomyślcie o zabezpieczeniu go na wypadek pożaru. Jak to zrobić? Z pewnością warto kupić bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe. Więcej na ich temat dowiecie się z tego poradnika: http://kochamczytac.pl/bierne-zabezpieczenia-przeciwpozarowe-co-to-jest/. Taka wiedza jest bardzo przydatna. Zwłaszcza, jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie.
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: remont w domu

Postautor: MattBrody » 29 sie 2017, 11:20

Zdecydowałeś się na remont ? Jest to jedna z najprzyjemniejszych decyzji, ale tylko wtedy gdy remont dobiegnie końca ponieważ w momencie jego trwanie mógłbym rzec, że to katorga i wiele nieprzyjemnych sytuacji finansowych.
Awatar użytkownika
KrzakMiachał
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2017, 10:36

Re: remont w domu

Postautor: KrzakMiachał » 08 wrz 2017, 10:46

Aby remonty mogły być przeprowadzane w sposób, który sprawi, że nie będziemy zupełnie realizować podjęcia się takich prac, będziemy musieli pomyśleć w pierwszej kolejności o tym, by starannie wyselekcjonować ekipę, której będziemy płacić na realizację podobnych rzeczy. Jeżeli szukasz fachowców do malowania to polecam ten artykuł : http://realfan.pl/szukasz-fachowcow-od-malowania/
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: remont w domu

Postautor: danielozzo » 08 wrz 2017, 12:53

Znajomi po remoncie pochwalili się, że zrobili sobie ciepły parapet. Trochę się zdziwiłem, ale kiedy zaczyna porządnie mrozić, to okazje się, że wspaniale zatrzymuje więcej i na dłużej ciepło w domu. Trzeba będzie o takowym pomyśleć :P
kornelianowak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:59

Re: remont w domu

Postautor: kornelianowak » 11 wrz 2017, 09:25

My też jesteśmy w trakcie remontu i aktualnie poszukujemy mebli. Może ktoś z Was pomoże mi wybrać albo doradzić jakąś firmę? Bardzo podoba mi się styl skandynawski i chciałabym, aby w salonie stały meble, które wyglądają elegancko i luksusowo. Wiadomo, że jest to zakup na długie lata, więc powinny być bardzo dobrze wykonane. Piękne meble, od polskiego producenta i co najważniejsze- wykonane ręcznie, znalazłam na tej stronie: http://takemehome.pl/. Niestety nie widziałam ich na żywo, ale na zdjęciach prezentują się pięknie. Chciałabym zamówić u nich stolik i krzesła, ale jeszcze muszę to z mężem przedyskutować. :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: remont w domu

Postautor: Arkadiusz1 » 15 wrz 2017, 21:25

Taki remont to świetna okazja na odświeżenie każdego pomieszczenia. Sporo dylematów zawsze pojawia się podczas decyzji na temat tego, jak urządzić mały pokój młodzieżowy. Gdy już sobie z tym poradzicie, to cała reszta będzie o wiele prostsza. Z młodzieżą zawsze tak jest ;)
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: remont w domu

Postautor: Agronauta » 20 wrz 2017, 13:02

Odpowiednie przygotowanie do remontu to podstawa i nie ma co wydawać bezsensownie pieniędzy na nieprzemyślane rzeczy. Pierwsze co powinniśmy zrobić to sporządzić kosztorys i doliczyć do niego tzw. "Górkę". Po tym jak już to zrobimy warto przedyskutować temat nowych mebli, które zamierzacie kupić do waszego domu.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość