dotacje unijne

My, Świat, który nas otacza
agus123
Level 1
Level 1

Re: dotacje unijne

Postautor: agus123 » 30 sty 2019, 21:26

O, słyszałam kiedyś o tej firmie i z chęcią skorzystam z pomocy

jjusti18
Level 2
Level 2

Postautor: jjusti18 » 21 mar 2019, 17:51

Jak jesteście zainteresowani tematem- kraków dofinasowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej to warto w tym celu skontaktować się z firmą Trion Consulting. Oni udzielą pełnych informacji na temat atrakcyjnych źródłach finansowania dla nowych inwestycji oraz dodatkowych funduszy na rozwój firmy. Co ważne jest to polska firma, działająca już jakiś czas na rynku.
Eko fan
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Eko fan » 19 kwie 2019, 09:31

Jeśli zastanawiacie się nad zainwestowaniem funduszy unijnych w gwarantujący zysk biznes polecam sprawdzić fotowoltaika szczekociny. Pieniądze z funduszu mogą pokryć dużą część zakupu i montażu instalacji, wi,ęc nie bedziemy obciązeni tym sami. Profitami z prądu z energii słonecznej będziemy mogli cieszyć się latam. Ja swoją kupiłem w Promika Solar. Bardzo miła i fachowa obsługa. Pomogli tez doradzić w sprawie finansowania. :)
monikabert90
Level 3
Level 3

Postautor: monikabert90 » 05 maja 2019, 20:36

Na pewno każdy przedsiębiorca chciały uzyskać takie dotacje unijne na rozwój firmy. Słyszałam, że najlepiej skorzystać wówczas z pomocy jakiś firm doradczych, które pomagają w pozyskaniu takiego właśnie dofinansowania. Ofertę jednej z takich firm widziałam ostatnio na stronie https://subitoadvising.pl/dotacje-na-innowacje. Jak sądzicie, czy rzeczywiście warto skorzystać z ich usług?
neuron60
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: neuron60 » 13 maja 2019, 11:17

Według mnie warto poprosić o pomoc kogoś doświadczonego w tej kwestii np firmę consultingową . Wiele informacji zdobędziesz tutaj https://www.conquest.pl/7895/jak-zdobyc ... nia-z-unii , jeśli nie wiesz jak sobie z tym poradzić i jak zacząć to warto zgłosić się do takiej firmy , oni przeprowadzą Cię przez ten proces.
szarak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: szarak » 15 maja 2019, 10:00

a istnieje możliwość dostać taką dotację na zakup sprzętu, np takich jak tu wózków paletowych elektrycznych, albo na widlaki elektryczne?
jankamor
Level 1
Level 1

Postautor: jankamor » 19 cze 2019, 14:20

Czy da się jeszcze dostać dotację na firmę?
neuron60
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: neuron60 » 28 cze 2019, 19:52

Skontaktujcie się z jakąś firmą doradczą , ja korzystałam z usług tej firmy
https://www.conquest.pl/
znajdą dla Was dofinansowanie w odpowiednim programie, napiszą wniosek i pomogą go rozliczać . Według mnie warto korzystać z pomocy firm consultingowych , doradzą Ci profesjonalnie i pomogą.
bianka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bianka » 03 lip 2019, 15:11

Uzyskanie dofinansowania z UE nie jest łatwe. Źle wypełniony wniosek i już decyzja jest negatywna. Co więcej jeśli firma stara się o pozyskanie dotacji z UE to trzeba odpowiednio sformułować biznesplan, który bierze udział w konkursie. Dlatego chcąc uzyskać dofinansowanie z UE warto zwrócić się o pomoc w napisaniu biznes planu do biura Clever Office. Warunki współpracy z http://www.cleveroffice.pl są bardzo rozsądne oraz ustalane indywidualnie. Co więcej Clever Office oferuje także szereg innych usług jak: rejestracja firmy na adres wirtualnego biura, wynajem sal konferencyjnych, przestrzeni coworkingowej bądź outsourcing usług biurowych. Z Clever Office łatwo zmniejszysz koszty utrzymania własnej działalności oraz zyskasz lokalizację w centrum miasta!

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”