Zakupy online

My, Świat, który nas otacza
Awatar użytkownika
starco
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2018, 15:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Zakupy online

Postautor: starco » 30 kwie 2018, 13:47

W dzisiejszych czasach raczej trudno jest tego uniknąć, tak na dobrą sprawę. Staje się to wygodniejszą opcją od chodzenia po sklepach stacjonarnych, bo można uniknąć kolejek do kasy albo czekania, aż pracownik znajdzie towar na magazynie. Dla osoby takiej jak ja, która nie może chodzić od sklepu do sklepu bez rosnącej irytacji, jest to o wiele wygodniejsze. Zwykle kupuję ciuchy oraz elektronikę. Co prawda żywności jeszcze nie zdarzyło mi się w ten sposób kupować, ale leki już jak najbardziej, choć też rzadko. Ostatnio nawet przy okazji swoich zakupów kupiłem tacie Prostatan: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/olimp-prostatan-60-kaps,1897.html w ramach prezentu imieninowego, bo ciągle zapomina o swoim zdrowiu przy tylu zajęciach, więc musimy go jakoś z mamą nakłonić, by zaczął zwracać na to większą uwagę, bo wiele mężczyzn w jego wieku miewa problemy z prostatą.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Zakupy online

Postautor: Mateo 77 » 01 maja 2018, 10:17

Mam dokładnie tak samo. Moim zdaniem zakupy online to jedyne sensowne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, gdzie każdy się spieszy i ma mało czasu. Teraz nadanie paczki kurierem dpd poprzez Furgonetkę jest banalnie proste i szybkie, dzięki czemu możecie spokojnie zamawiać to, czego Wam trzeba. Sami sprawdźcie.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Zakupy online

Postautor: Kubalek3 » 16 maja 2018, 09:43

Ostatnią rzecz jaką kupiłem przez internet to był bilet do Oh-Kino na Avengersów na Gruponie. Tak poza tym większość elektroniki też zamawiam przez internet. Takie rzeczy jak spożywka wolę jednak kupować ze źródła.
Aubus378
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:02

Re: Zakupy online

Postautor: Aubus378 » 17 maja 2018, 11:07

Nie mogę przekonać się do kupowania spożywki przez internet. Zdarzyło mi się dostać nieświeże produkty, dlatego unikam kupowania tego przez internet.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Zakupy online

Postautor: Kasiaaa » 25 lip 2018, 09:52

Bardzo dużo rzeczy zamawiam przez internet. Jest to dla mnie baardzo wygodne, bo pracuje z domu więc mogę zawsze odebrać paczkę od kuriera. W wolnym czasie szyję, więc zamawiam też różne tkaniny. Fajne materiały można zamówić z tej strony: https://www.cottonkids.eu/15-dresowki. Bardzo dobra jakość i ceny.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Zakupy online

Postautor: jjusti18 » 16 paź 2018, 16:28

A znacie może ten sklep https://www.sklepzramami.pl/antyrama-z-plexi-id-825 ? Znalazłam tam ładną antyramę, a mam wiele własnoręcznie wykonanych szkiców. Pomyślałam sobie, że je oprawię w taką ramę i powieszę w kilku miejscach w domu. Zanim jednak zrobię chciałabym poznać waszą opinię na ich temat. Czy ktoś z was korzystał z ich ofert? Czy mają dobrej jakości produkty?
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 13 sty 2017, 16:23

Re: Zakupy online

Postautor: mamakaroliny89 » 25 paź 2018, 07:07

Mój syn bardzo lubi nietypowe ciuchy, które naprawde trudno znaleźć w sklepach stacjonarnych. Nie tak dawno natknąłem się na sklep https://www.fightershop.com.pl/ gdzie jest odzież dla prawdziwych facetów. Syn juz wybrał sobie kilka koszulek i bluz i bede składać zamówienie. Napewno tu jeszcze nie raz wrócimy.
Olka07
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:58

Re: Zakupy online

Postautor: Olka07 » 18 gru 2018, 08:56

Bardzo dużo rzeczy kupuję przez internet. Aktualnie remontuję łazienkę i znalazłam sklep https://www.twojelazienki.pl, mają duży wybór i niskie ceny. Przesyłka jest bardzo szybka i bezproblemowa. Ja jestem bardzo zadowolona.
wiola.pik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:15

Re: Zakupy online

Postautor: wiola.pik » 08 sty 2019, 11:48

Ja w ostatnim czasie coraz chętniej robię zakupy online, głównie ze względu na oszczędność czasu.











_________________
https://esentire.pl
milrida
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2019, 20:03

Re: Zakupy online

Postautor: milrida » 18 sty 2019, 20:05

Ja bardzo często zamawiam przez internet, ale póki co nie mam żadnego ulubionego sklepu.
kryszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:46

Re: Zakupy online

Postautor: kryszka » 07 mar 2019, 12:41

To zależy co chcesz kupować. Spożywkę wole iść i sama kupi. Cała resztę zamawiam tam gdzie mi cena odpowiada. Jednak na obecny czas pojscie do sklepu na zakupy to dla mnie relaks i odpoczynek. :P
Skrub8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:01

Re: Zakupy online

Postautor: Skrub8 » 20 mar 2019, 16:10

Często, w różnych miejscach. Zależy czego szukam, czego akurat potrzebuję i gdzie znajdę najlepsze :D :super:
bazyliszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:14

Re: Zakupy online

Postautor: bazyliszek » 25 mar 2019, 11:16

Takich rzeczy jeszcze nie kupowałam, ale warto zapisać sobie taki adresik nie wiadomo kiedy się może człowiekowi przydać. Co do moich zakupów to chyba wszystko juw zamawiam w sieci. Musicie przyznać, że to duża oszczędność czasu i pieniędzy, bo nie ma co sie oszukiwać, że jest sporo taniej. Tak też jest z najnowszym moim zakupem czyli welurową sofą klematisar z funkcją spania, którą w piątek zamówiłam na scandicsofa.pl. Zaoszczędziłam bo mają akurat promocje i muszę powiedzieć, że to całkiem duże, no jak za przy zakupie tylko jednego mebla w kieszenie zostanie mi ponad 8 stów to już coś. Takie zakupy chciałabym robić częściej.
Podróżnik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 08:09

Re: Zakupy online

Postautor: Podróżnik » 19 kwie 2019, 08:34

Uwielbiam zakupy przez internet! To i oszczędność czasu, ale jeśli chodzi o ubrania czy buty to mam ciągle obawy, że nie trafię z rozmiarem. Zdarzyło mi się kilka razy już zamówić i zwracać rzeczy. Online kupuje najczęściej gadżety, które są ręczne robione albo są produkowane przez polskich producentów i działają stacjonarnie tylko lokalnie. Trzy miesiące temu dostałem przesyłkę od TULOKO - to sklep z akcesoriami podróżniczymi dla dzieci. Kupiłem tam lusterko do obserwacji dziecka. Jestem mega zadowolony. Dzięki niemu mogę skupić się na prowadzeniu samochodu. Nie muszę już odwracać głowy żeby zobaczyć co robi syn. Pomysłowe rozwiązanie!
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Zakupy online

Postautor: luśka » 28 kwie 2019, 11:10

W internecie można znaleźć niemal wszystko co się chce. Takie na przykład ubrania pit bull https://www.zbrojownia.pl/kurtka-z-kapt ... 168.p.html , dla syna znalazłam. Wybór jest, to trzeba im przyznać, do tego cała rozmiarówka i szybka wysyłka. Takie sklepy to lubię.

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość