Czarna Madonna

Forum wielowyznaniowe
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

Czarna Madonna

Postautor: serwerux1 » 28 gru 2016, 18:25

"Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem, nie zanoś za niego błagań ani modłów, ani też nie nalegaj na Mnie, bo cię nie wysłucham. Czy nie widzisz, co czynią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla "Królowej Nieba", a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają - wyrocznia Pana - czy raczej siebie samych, na własną hańbę?" Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto mój gniew zawzięty wyleje się na to miejsce, na ludzi i na bydło, na drzewa polne i na płody rolne - płonąć będzie i nie zgaśnie.(Jer.7:16-20)."

Obraz matki Boskiej Częstochowskiej nie jest obrazem Maryi, od kiedy Maria jest czarna?

https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/ ... ca-voodoo/


"I rzekł Pan: Ponieważ ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim,dlatego też Ja będę nadal dziwnie postępował z tym ludem, cudownie i dziwnie, i zginie mądrość jego mędrców, a rozum jego rozumnych będzie się chował w ukryciu." Iz 29,13

Za uchwalenie rocznicy koronacji "królowej nieba" w2017 i bałwochwalstwo rządzących , może spaść jakaś kara..
Ostatnio zmieniony 24 lip 2018, 21:04 przez serwerux1, łącznie zmieniany 3 razy.
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

Re: Czarna Madonna

Postautor: serwerux1 » 29 gru 2016, 22:20

Ciekawe są też te słowa z bibli:

I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

jak je zinterpretować?

Dodam tylko : NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA CZARNĄ MADONNĘ BO ONA Z MARIĄ NIE MA NIC WSPÓLNEGO = ZWYKŁE ZWIEDZENIE!!!

http://www.fakty.org.pl/images/anim-2-smoki.gif

Wróć do „Religia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość