proroctwo dla polski 2016

Forum wielowyznaniowe
serwerux1
Level 2
Level 2
Posty: 904
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

proroctwo dla polski 2016

Postautor: serwerux1 » 29 paź 2016, 11:40

Słowo otrzymane 3 października 2016 r. w Święto Rosz ha Szana przez Siostrę Ewę, a potwierdzenie otrzymał natychmiast po wysłuchaniu Brat Bartek.

Słowo to zostało potwierdzone przez prorok Eliszewę w dniu BOŻEGO Narodzenia, 1-go dnia Święta Sukkot, 17 października 2016 r.




Modlitwa Ewy: „Kochany PANIE JAHUSZUA proszę zwiąż teraz wszelkie demony, które chciałby przejąć moje myśli, TWOJE myśli. Ja pokrywam również TWOJĄ Krwią moje wszystkie myśli i pożądliwości bym słyszała tylko TWÓJ Głos Kochany. Ja dziękuję CI, dziękuję CI Najdroższy, że mówisz przeze mnie, że ja dostałam takie piękne błogosławieństwo, że do tej pory wcześniej doradzałeś mi, pocieszałeś mnie, wspierałeś, upominałeś a teraz mówisz słowa do wielu. Prosisz bym dzieliła się tymi słowami z innymi. Wypowiadasz przeze mnie piękne proroctwa. Ja modlę się o potwierdzenie tych słów od naszej kochanej prorok Eliszewy, od innych proroków i o to, by to co wygłaszasz przeze mnie, było błogosławieństwem dla wielu. A więc kochany my z Arkiem oczekujemy na to, co chciałbyś nam powiedzieć dzisiaj, dzisiejszego dnia. Proszę przemów Kochany. Amen.

„Proroctwo dla Polski”

MOJE, MOJE drogie dzieci JA dziękuje wam za waszą wiarę. Dziękuje córeczko za to, że wypowiadasz te słowa, że już nie skrywasz ich dla siebie. Dziękuję wam, że tak pięknie świętujecie to Rosz ha Szana. Nie smućcie się, że nie ma przy was waszych braci i sióstr. Wy wszyscy w ten czas jesteście w cudowny sposób połączeni duchowo. W cudowny sposób JA łącze was razem. Pamiętacie o sobie w modlitwach, w myślach, jesteście blisko siebie. Nie spoglądajcie na te kilometry, wy jesteście bardzo, bardzo blisko siebie. Możecie poprzez internet złożyć sobie życzenia, poprzez telefon. Możecie dzwonić i dzielić się wszelkimi radosnymi informacjami, także nie smućcie się MOJE dzieci, bo całe Niebo cieszy się razem z wami już od wczoraj. Niebo w szczególny sposób radowało się widząc przygotowania dzieci BOŻYCH, dzieci JAH na to Rosz ha Szanah – Święto symbolizujące MÓJ powrót po MOJE dzieci, umiłowanych, wyselekcjonowanych, szlifowanych diamentów, które JA tak bardzo mocno kocham, które tak mocno Tulę i uwierzcie mi JA również czekam na to kiedy będę mógł powrócić i wreszcie was zabrać ze SOBĄ. Czekam kochani z utęsknieniem tak jak wy. Czekam byśmy byli już wszyscy razem w Niebie, potem na odnowionej Ziemi wszyscy razem na wieczność. Ale już niedługo MOJE dzieci, już niedługo. Wy będziecie czuć, będziecie czuć ostatnie proroctwo, będziecie wiedzieć, kiedy będzie ten czas kiedy przyjdę po was MOI umiłowani, MOI malutcy a jednocześnie wielcy, MOJE kochane dzieci.

Córeczko chciałbym dzisiaj poprzez ciebie upomnieć Polaków. Ty sama widzisz, że lepiej ci się żyje w kraju, o którym JA mówię, że czarne chmury nad nim wstępują, że jest to kraj pełen czarów, kraj oddalony ode MNIE - Tak, JA mam na myśli Anglię. Niekiedy widzieliście te czarne chmury, zwłaszcza w nocy. Widzicie czarne chmury nad Anglią, jest tu bardzo dużo grzechu, przepowiedziałem już o tym w proroctwach, że Anglia zasługuje w sposób szczególny na MÓJ gniew. Mimo to MOJE dzieci wy jesteście tutaj i wy czujecie się lepiej niż w Polsce, więc, dlatego nie dziwcie się, że ja mam słowa upomnienia dla Polski. JA jestem bardzo rozgniewany tym, co się dzieje w Polsce i to nie jest przypadek, że ludziom w Anglii żyje się lepiej niż ludziom w Polsce. Skoro czarne chmury są nad Anglią, a ludzie jeszcze czują się tu dobrze, więc jakie chmury są nad Polską? JA mam dość, JA mam dość Polacy waszego bałwochwalstwa, waszych modlitw do Maryi. Dlaczego wy nie widzicie w tym obłudy, dlaczego wy w obrazie nie widzicie obrazu, dlaczego pokładacie nadzieje w medalikach, w obrazach a nawet w kawałkach drewna, w kawałkach czaszek? Wy całujecie cokolwiek wam ci faryzeusze powiedzą całujcie. Czy wy nie widzicie w tym głupoty, beznadziejności? Gdzie jest wasze Pismo Święte? Dlaczego nie czytacie Słowa BOŻEGO? Dlaczego ufacie, że ten faryzeusz, który powinien znać Pismo, a sam nie zna Pisma, czyta na mszy tylko kawałki fragmentów wyrwanych często z kontekstu, kawałki MEGO Słowa, a nie wygłasza żadnych Prawd. Gdzie jest napisane w Piśmie, że Piotr ma większe miejsce od JAHUSZUA? Gdzie jest napisane w Piśmie, że wielka stolica, wielkie miasto są błogosławieństwem? Dlaczego wy nie czytacie Apokalipsy? Gdzie jest napisane, że Apokalipsa już była? Gdzie wy to widzicie, w których fragmentach? Skoro tak – gdzie jest ta Nowa Ziemia i Nowe Niebo? Gdzie szatan jest związany? Czy widzicie MNIE w Jeruzalem – w nowym, odnowionym Jeruzalem? Gdzie tam jest wasz JAHUSZUA? JA jestem wściekły gdy to wszystko widzę, a wy potem dziwicie się i narzekacie, że w waszym kraju jest źle, że w krajach ateistycznych jest już lepiej. Tu w Anglii kościoły są opustoszałe, tu w Anglii kościoły zmieniane są w sklepy, albo po prostu w ruiny. I tu ludziom żyje się lepiej, jest dobrze rozwinięta gospodarka. Ludzie ze wszystkich państw, niemalże ze wszystkich państw przyjeżdżają tutaj i potrafią się ustatkować, potrafią wyjść z długów – oczywiście nie wszyscy, bo nie wszystkich chcę skierować do Anglii. Nie na wszystkich tutaj czekają błogosławieństwa. Innych pragnę wysłać do Izraela, innych do innych państw zachodnich, a jeszcze innych pragnę wysłać do państw wschodnich. To nie od pracy zależą wasze błogosławieństwa tylko od tego, gdzie JA was poślę, od tego czy wy stawiacie MNIE na pierwszym miejscu. Możecie wyjechać i do Pakistanu i mieć ogromne błogosławieństwa i pomagać innym tam, dzielić się tym, co macie i nie czuć niedostatku. Jeśli to jest MOJĄ Wolą, jeśli JA pokierowałem tak ścieżkę i jeśli czujecie - jedźcie tam do Pakistanu, jedźcie do Izraela, czy do innego państwa, to jedźcie, to znaczy, że tam coś pięknego czeka na was, jakieś uwolnienie, wzrost duchowy, szansa nawrócenia jakiejś owieczki lub baranka. Nie opierajcie się przy swojej woli. Pozwólcie MI kierować, bo JA z Nieba widzę więcej niż wy tu na Ziemi. JA widzę tą pracę, która na was czeka, widzę ludzi, z którymi moglibyście pracować Widzę czy was nie zwolnią za pół roku, dlatego wy nie dziwcie się tylko pozwólcie MI działać, pozwólcie bym to JA był na pierwszym miejscu w waszym życiu, a wy byście podążali za MNĄ. Zaufajcie MI bardziej niż sobie, wy nie potraficie przewidzieć wszystkich konsekwencji waszych wyborów – JA tak. JA znam przyszłość, JA widzę już teraz z góry co się dzieje i co się wydarzy – wy tylko zaufajcie MI.

Polsko – JA wzywam ciebie do czytania Biblii, do czytania proroctw, do opuszczenia wszelkich kościołów, nie tylko kościoła katolickiego, ale wszelkich kościołów. Nie ma tam MOJEJ MAMUSI IMMAJAH i waszej MAMUSI – nie ma, zrozumcie to. Ogromne piękno i ogromne namaszczenie jest wśród MOICH dzieci polskich, które są w Misji – Świętej Misji Amightywind powołanej z Nieba. Ogromne namaszczenia, ogromne dary, prawdziwe proroctwa, prawdziwy dar modlitwy, prawdziwe sny, w których ukazuje się IMMAJAH, TATUŚ JAHWEH nawet się potrafi ukazać i JA JAHUSZUA. To są prawdziwe dary, prawdziwe piękno, prawdziwe namaszczenie, nie znajdziecie w tej Misji żadnego kłamstwa. Jedyne, co - możecie nie zgadzać się, gdy sami czegoś nie rozumiecie. Są Polacy, którzy krytykują Misję, bo sami nie pojmują. Nie mogą przyswoić sobie myślenia, że jak jest OJCIEC ŚWIĘTY STWORZYCIEL tak jest ŚWIĘTA MAMA DUCH ŚWIĘTY. Nie potrafią tego pojąć, dlatego krytykują Misję zamiast badać, szukać, zapoznać się, zagłębić, doczytać proroctwa, poczekać na więcej proroctw, ale też JA widzę MOJE dzieci szukające. JA widzę MOJE dzieci, które jeszcze nie są [w Misji] i jeszcze do końca nie zaaprobowały Misji, ale czytają, nie krytykują, badają, a nawet, kiedy czytają niektóre proroctwa uśmiechają się, cieszą, czują ulgę. Czują, że te prawdy, które do tej pory odkryli są rzeczywiście prawdami z Nieba, są błogosławione. Są Polacy, którzy celebrują Szabaty, którzy wyczekują na Misji Świętych Dni – i JA proszę was kochani, proszę was piszcie. Piszcie do MOICH polskich dzieci, do MOICH misjonarzy, apostołów, proroków polskich, do MOICH modlitewnych orędowników w Polsce. Piszcie, opisujcie jak ta Misja zmienia wasze życie, jak pokazuje, że prawdy, które do tej pory już odkryliście rzeczywiście potwierdzają się i w Biblii i w Proroctwach. MOJE kochane dzieci, jest, jest taka garstka MOICH kochanych, MOICH wyselekcjonowanych, których JA powołuję. Wielu jest powołanych, niewielu wybranych, dlatego MOJE dzieci bądźcie blisko MNIE. Nie bójcie się obrzezania, nie bójcie się, jeśli o cokolwiek was poproszę, JA nie poproszę was o nic więcej niż naprawdę jesteście w stanie uczynić. JA uczyniłem dla Was tak wiele, wiele, wiele, wiele. Oddałem kochani za was życie, dlatego nie krytykujcie tych zadań, które jeszcze macie do zrobienia. Wypełnijcie je z miłością i ufnością. JA nie pozwolę was skrzywdzić, pamiętajcie, że MOJA Oblubienica jest nieśmiertelna.

Módlcie się kochani o pole mocy by żadne zło nie mogło was skrzywdzić, żadne zło czy to ludzkie czy demoniczne, czy szatańskie. JA jestem tak blisko was. Polacy proszę was zaprzestańcie kultu maryjnego, zobaczcie w tym ohydę bałwochwalstwa. Czytajcie proszę Biblię, a nie słuchajcie już tego, co mówi ksiądz. Zobaczcie obłudę tego kościoła który zwie się ubogim kościołem.

Gdzie tam jest ubogi kościół?

Gdzie tam są Szabaty?

Gdzie JA mówiłem o świętowaniu niedzieli?

Oni to tłumaczą, że w niedzielę Zmartwychwstałem, zobaczcie czy trzy dni i trzy noce po środzie



(komentarz: Z początku wydawało mi się, że słyszę: „trzy dni i trzy noce po piątku”, jednakże JAHUSZUA powiedział mi: „trzy dni i trzy noce po środzie”. Długo szukałam tych słów w potwierdzeniu w Biblii. Prawdziwie okazuje się, że JAHUSZUA zmartwychwstał w Szabat, w sobotę, a nie w niedzielę, jak powszechnie głoszą to katolicy, czy wyznawcy innych religii. To Szabat jest uświęconym dniem, a nie niedziela. Należy czcić Szabat, a nie niedzielę. O tym, że JAHUSZUA umarł na krzyżu w Dzień Przygotowania Paschy – przeczytamy m.in w Ew. Jana 19:14. W Biblii przeczytamy, że JAHUSZUA został ukrzyżowany około południa - czyli około szóstej godziny biblijnej, Ew. Jana 19:14. Ponadto z Biblii dowiadujemy się, że w czasie ukrzyżowania JAHUSZUA, w południe mrok ogarnął całą ziemię - Ew. Mateusza 27:45 : "Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątej". Należy podkreślić, iż dzień w czasie świętowania Święta Paschy trwa ok. 12 godzin. Dzień bibliny zaczyna się rankiem ok. 6 godziny rano i kończy się o godzinie 18 wieczorem. Zatem dzień trwa 12 godzin, a w południe zaczyna się 6-ta godzina biblijna. Mając na uwadze te wyjaśnienia należy zwrócić uwagę na to że, Wieczerza PAŃSKA odbyła się więc we wtorek – 13 Abib, JAHUSZUA został ukrzyżowany w środę - 14 Abib, i zmartwychwstał w Szabat, przed zachodem słońca - 17 Nisan. Koniec komentarza)



…to czy wyjdzie wam niedziela, czy rzeczywiście niedziela jest tym dniem jak oni głoszą Zmartwychwstania?

To szatan wszystko poprzewracał. Kiedy TATUŚ JAHWEH mówi celebrujcie siódmy dzień, to szatan wręcz odwrotnie czyni i każe wam celebrować pierwszy dzień. Czy wy tego naprawdę nie widzicie? Nie zwracam się tu kochani do MOICH dzieciątek, które głoszą te prawdy, rozumieją, które są w Misji. JA mówię do tych, którzy upierają się - którzy upierają się, że Prorok Eliszewa to kolejny fałszywy prorok, którzy upierają się, że tylko papież jest nieomylny, mimo iż głosi takie herezję i takie kłamstwa, że aż smród dosięga do Nieba z powodu tych obrzydliwych rzeczy, które on wygłasza. A wy chodzicie i kłaniacie się mu jakby był Bogiem.



Czy JA nie mówiłem: Nie nazywajcie nikogo Ojcem Świętym? Jakiż to ojciec święty, który jest człowiekiem tak jak każdy inny człowiek, który też ma potrzeby fizjologiczne, który grzeszy, bo tu na Ziemi nie ma nikogo bez grzechu, JEDEN, JEDYNY bez grzechu był JAHUSZUA.



Też ziemska matka JAHUSZUA Miriam też ona była grzeszna i potrzebowała JAHUSZUA by być zbawiona. Poza tym kult maryjny nie odnosi się do celebrowania Miriam – ziemskiej matki JAHUSZUA. Jest to duch Izabel, który was, zwodzi, dlatego jest w was tyle grzechów seksualnych, tyle obłudy, tyle nerwowości, pośpiechu (komentarz: JAHUSZUA tłumaczy później, że duch Izabel, ukryty w kulcie maryjnym, prowadzi także do grzechu pijaństwa i wszystkich grzechów łamiących 10 Przykazań BOŻYCH). Czy nawet gospodarka wasza upada, i rząd, jaki by rząd nie sprawował władzy nic się nie zmienia - jest nadal bardzo ciężko, pod koniec miesiąca wielu z was nie ma już za co żyć. Coraz więcej ludzi żyje od wypłaty do wypłaty. Przeczytajcie Księgi Mojżeszowe, czytajcie błogosławieństwa i przekleństwa dla tych którzy są bałwochwalcami, którzy wielbią bałwanów jak bogów (komentarz: Czytajcie Księgę Powtórzonego Prawa, Rozdz. 28). Skąd niby papież wie, kto jest zbawiony, a kto nie? – bo w katechizmie jest napisane [jakie są] warunki do zbawienia…?

Czy wy nie widzicie w tym głupoty i totalnego bezsensu? I co myślicie, że odpust was zbawi, że msze gregoriańskie was zbawią lub waszych bliskich? Czy to nie jest w tym głupota i totalny brak mózgu? Jak JA mam mówić do was [MOJE] dzieci, byście wy wreszcie przejrzeli na oczy?

Owszem – gdybyście poszli wąską drogą, drogą JAHUSZUA, drogą biblijną, gdybyście zobaczyli piękno w Misji Amightywind, wasza wiara byłaby wykorzystana w tak piękny sposób. Odrzucilibyście te wszystkie medaliki, różańce, obrazy i inne rzeczy materialne, a zaczęlibyście wreszcie wielbić waszego JAHUSZUA, który już niebawem powraca. Gdyby cały kraj wraz z rządem zaczął po prostu wierzyć w JAHUSZUA i oderwał się od tego kościoła, który manipuluje, okrada i sprowadza wiele, wiele dusz do piekła, gdybyście po prostu MNIE postawili na pierwszym miejscu, o ileż Polska byłaby mocnym, silnym krajem - mocarstwem tak jak kiedyś.

Zobaczcie poprzez historię – historię waszego kraju, ile cierpienia, ile krwi wylała Polska, bo JA na to pozwoliłem ze względu na ohydę bałwochwalstwa, [jaka] panuje w tym kraju. Zwróćcie uwagę, że im bardziej bałwochwalczy kraj tym gorzej rozwinięty, tym gorzej się rozwija, bo JA nie dam błogosławieństwa tam gdzie wy prosicie o przekleństwa.



Dlatego drogi Polaku, ty, który może teraz to czytasz, ty, który może słyszysz MÓJ głos, jeśli nie chcesz kierować na siebie już tych przekleństw – proszę porzuć to wszystko, wyjdź z tego kościoła. Wyjdź z wszystkiego, co kusi cię do grzechu i namawia do grzechu. Uwierz po prostu w JAHUSZUA, uwierz w to, że JA już niedługo powracam. Pokryj swoje grzechy MOJĄ Krwią przelaną na Kalwarii, odmień, odmień swoje życie, zaufaj, że już jest Prorok Eliasz – Prorok Eliszewa, Prorok Ezdrasz oto prawdziwie MOI Prorocy, powołani wyselekcjonowani. Zaufaj, poczytaj proroctwa, zacznij celebrować Szabat i Święte Biblijne Dni i zobacz jak twoje życie zaczynie się zmieniać. Zobacz jak zostaniesz uwolniony z rodzinnych, fałszywych więzów, w których możesz liczyć tylko na krytykę. Uwolniony z pracy, w której tylko cię uciskają, więcej zabierają niż dają. Uwolniony wreszcie z grzechu. Pozwól MI wyrwać cię z tego ziemskiego piekła drogi Polaku, ty, który szukasz prawdy, ty, który pragniesz być po prostu blisko MNIE. Jeśli tak – proszę zaufaj MI, zaufaj, że JA prawdziwie wzbudziłem tę Misję, aby wydobyć te MOJE żywe ryby, aby wydobyć te MOJE piękne diamenty, by dać im życie wieczne w szczęściu blisko MNIE, bym na wieczność mógł tulić, całować, tańczyć z wami, cieszyć się po prostu tym jestestwem (komentarz: tym życiem; tym, że zostaliśmy powołani do życia), tym że otrzymaliście życie, tym że JA oddałem życie za was byście wy ze MNĄ byli razem na wieczność w pięknym Raju. Kochani JA mam tyle miłości dla was. Dlaczego więc porzucacie to i chcecie iść drogą grzechu? Nie mówię tego kochani do Oblubienicy tylko do tych, co jeszcze błądzą, co szukają i się gubią.

MOJE dzieci, jeśli chcecie podążać MOJĄ Wolą nie podążajcie za fałszywą oblubienicą, którą jest kościół, religijność – tam są duchy religii, które chcą was opętać i wrzucić do piekła. Nie pokładajcie nadziei w politykach, piosenkarzach, aktorach, w waszych wieszczach narodowych, którzy posprzedawali swoje dusze dla sławy. Czytajcie prawdziwe życiorysy tych, których wielbicie – waszych polityków, królów, pisarzy. Wystawiacie im pomniki, mimo, iż oni brzydzili się Polską, a wy wystawiacie im pomniki? I kłaniacie się tym pomnikom, choć oni czynili nie dla Polski, ale dla pieniędzy. Odrzućcie proszę czczenie człowieka – papieża i jakiegokolwiek innego człowieka, odrzućcie to. To jest grzesznik zaprzedany szatanowi. Każdy wielki tego świata jest zaprzedany szatanowi, każdy sławny i wielbiony, każdy, który zabiera chwałę BOGA jest to wysłannik szatana. Czy MOJE Pismo nie mówi by nie miłować tego świata i tego, co jest z tego świata?



(komentarz: Słowo BOŻE głosi: „Nie miłujcie świata ani tego, co jest na świecie! Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości OJCA. Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia nie pochodzi od OJCA, lecz od świata. Świat zaś przemija, a z nim jego pożądliwość, kto zaś wypełnia wolę BOŻĄ, ten trwa na wieki”, 1 list św. Jana, 2: 15 – 17).



Nie wierzycie? – czytajcie, zobaczcie ilu przyznaje się do zaprzedania duszy. W piosenkach, tekstach znajdziecie jak oni krwią coś zapieczętowują, jak oni się zaprzedali – przecież oni o tym śpiewają i mówią. Nic nie jest ukryte, co miałoby wyjść na jaw, przecież to mówi MOJE Pismo. Jeżeli słyszysz MÓJ głos Polaku lub ty Polko – mówiąc Polaku mam na myśli Polaków i Polki, jeśli słyszysz, jeśli widzisz w tym sens, co teraz jest mówione, jeśli widzisz w tym sens, jeśli widzisz w tym prawdę, jeśli otwierają ci się oczy, jeśli wyraźniej słyszysz - proszę zaprzestań iść drogą, którą podąża wielu. Nie bój się porzucić tego wszystkiego by pójść za MNĄ. Z początku będą cierpienia, będą ataki, będą uciski, ale potem poczujesz ogromne uwolnienie. Poczujesz, że nikt już nie ma prawa cię atakować, bo JA ciebie schronię – JA ciebie schronie MÓJ synku, JA ciebie schronię MOJA córeczko, tak jak już schroniłem MOJE polskie dzieci. Jedna córeczka teraz przemawia silnie schroniona przeze MNIE, wcześniej bardzo atakowana. MOJA córeczka uciskana – JA dałem jej w jej życiu przejść przez Morze Czerwone i ona jest teraz uwolniona i z każdym dniem coraz bardziej uwolniona się staje i JA tobie synku i tobie córeczko chcę dać to samo. Ty myślisz, że jesteś szczęśliwy, ty myślisz, że jesteś szczęśliwa chociaż nie lubisz wstawać do kościoła, wewnątrz czujesz że masz dość tego kościoła, masz dość tej rodziny, masz dość tych świąt, w których jest tylko mowa o jedzeniu, polityce i o tym co wyświetla telewizor. Ty nie widzisz tam MAMUSI IMMAJAH, nie widzisz tam namaszczenia DUCHA ŚWIĘTEGO, tylko bieg, trend (komentarz: trendy tego świata), chaos, gotowanie, kupowanie prezentów – tak tu myślę o tym pogańskim bożym narodzeniu. Ile w tym nerwówki i stresu byleby tylko pokazać się przed innymi: „O ja mam taką choinkę, o ja mam taki prezent, o ja na stole ugotowałam to i tamto” – a gdzie JAHUSZUA? Gdzie zastanowienie się czy rzeczywiście to jest MÓJ dzień narodzin. Gdzie czytanie Biblii i znajdowanie potwierdzeń, że JA narodziłem się w Sukkot w Żydowskie Święta, a nie w pogańskie. Gdzie mowa w Biblii o światowym bożym narodzeniu, grudniowym, w którym rodzili się pogańscy królowie, pogańscy bożkowie. Synku, córeczko, jeżeli widzisz w tym sens, co JA mówię, nie bój się zaprzestać i opuścić to wszystko – to całe zło. Nie bój się po prostu zostawić to wszystko i pójść za MNĄ. Zostaw tą rodzinę, zostaw tą prace, zostaw ten dom, w którym tylko demony kuszą cię do złego. Posłuchaj, wewnątrz co mówi MAMUSIA IMMAJAH, posłuchaj MEGO głosu i wyrusz za MNĄ, tam gdzie JA dam ci spokój, tam gdzie JA dam ci schronienie, tam gdzie dam ci dach nad głową, odzienie, jedzenie. Tam gdzie ci nic nie zabraknie, gdzie będziesz szczęśliwy i szczęśliwa duchowo. Zaufaj MI synku, zaufaj MI córeczko, bo jeśli zostaniecie w tym życiu – w tym grzesznym życiu, będziecie mieć udział w grzechach tych wszystkich pogańskich ludzi. JA wiem, że wy tego nie chcecie, dlatego proszę opuście to, co grzeszne i idźcie za tym, co święte. Poszukujcie wąskiej i świętej drogi, tu szerokie drogi są szatańskimi drogami. Poszukujcie MOI synkowie, MOJE córeczki z Polski i całego świata, poszukujcie tych wąskich dróg. Zobaczcie JA mówię przez maluczkich nie przez wielkich, bo to maluczcy prawdziwie MNIE szukają, a nie ci wielcy chwaleni przez ten świat. Nie musisz mieć stanowiska by mieć dary RUACH ha KODESZ. Wystarczy, że uwierzysz, wystarczy, że uczynkami udowodnisz swą wiarę, że będziesz strzec tych Przykazań, tych poleceń z Nieba – a zobaczysz jak stajesz się coraz bliżej Nieba, jak stajesz się coraz bardziej święty, coraz bardziej święta, coraz bardziej namaszczony, coraz bardziej namaszczona, coraz bardziej uwolniony, coraz bardziej uwolniona. Poczujesz się coraz bardziej kochany, coraz bardziej kochana przeze MNIE – twojego JAHUSZUA, TATUSIA JAHWEH, MAMUSI IMMAJAH.

JA wzywam ciebie Polsko byś zaczęła podążać za tym, co święte i porzuciła wszystko co pogańskie. Nie morduj swoich dzieci – maleńkich dzieci w łonach matek. To jest odrębne życie, które zasługuje na życie. Nie zabijaj, nie zabijaj tego, co otrzymało życie, co jest odrębną istotą ludzką już od poczęcia. Jeżeli poczujesz, że nie dasz rady wychować – zamiast zabić oddaj do adopcji, a nie zabijaj dziecka!

Pomyśl, że to dziecko jest Dzieckiem BOŻYM! Wiele jest matek, które zdecydowało się urodzić i są szczęśliwe i mówią, jakie złe jest zabicie swego dziecka, które wielu nazywa aborcją. To nie jest żadna aborcja to jest morderstwo! Nie myślcie, że chory, poczęty w wyniku gwałtu nie ma prawa żyć. To nie kara na niewiniątka ma być skierowana, tylko na bezbożników, przestępców i tych wszystkich, którzy nie chcą się nawrócić! To im zadawajcie kary, ale nie maluczkim, MOIM dzieciątkom! Nie tym wystraszonym, które muszą czuć ból tortur, ból morderstwa dlatego bo zostały w złym czasie poczęte według ludzkiego myślenia lub dlatego, że są chore - to nie jest powód aby zabić! To jest bestialstwo, jeśli myślicie, że wy możecie zabić kogoś kto jest chory, lub kogoś kto jest dopiero poczęty. To jest okropne - te wasze myśli! Wy poniesiecie konsekwencje, jeśli nie zmienicie swojego myślenia. Jeśli nie przeprosicie za grzech aborcji i za grzech zgadzania się z tym grzechem – wy mordercy, wy będziecie cierpieć! Wielkie, wielkie, wielkie udręki w piekle czekają na was, bo JA brzydzę się tym grzechem i JA nie pozwolę, aby ktoś z takim myśleniem trafił do Nieba, do MOICH dzieci które kochają, do MOICH dzieci które cenią dar życia, do MOICH dzieci które nie unoszą się pychą i nie mówią, że im wszystko wolno. Mówienie, że wszystko wolno to jest pycha szatana. Sam szatan daje wam takie głupie myśli, a wy je przyjmujecie i akceptujecie i głupi jesteście, że nie widzicie w tym bestialstwa i chorego myślenia! Jesteście umysłowo chorzy, jeżeli tak myślicie. Chory jest ten, kto czyni wolę szatana, a nie ten, któremu potrzeba lekarskiego leczenia lub ten, który chce duchowo się uleczyć. Bezbożnik niechętny do nawrócenia jest chory i JA wypluje go z MYCH Ust! Jeśli ukochacie bardziej stworzenie, niż MNIE – precz odejdźcie ode MNIE! Homoseksualiści, jeśli ukochacie osoby tej samej płci i nie widzicie w tym dziwności i bezsensu – precz odejdźcie ode MNIE! Wy ukochaliście stworzenie bardziej niż MNIE! Tak jak katolicy ukochali papieża bardziej niż MNIE, tak wy ukochaliście stworzenie bardziej niż MNIE! JA pokażę wam na Sądzie obrzydlistwa, jakie wy czyniliście i wy wtedy zawstydzicie się i wtedy uznacie, że to co robiliście było chore, było bez sensu i było obrzydliwe, wy przyznacie się do tego, ale wtedy na Sądzie będzie za późno! Teraz jest czas nawrócenia!

Nie zgadzaj się Polsko z wszelkimi grzechami, z wszelkim obrzydlistwem!

Broń Polsko swoich praw, postaw JAHUSZUA na pierwszym miejscu, a żadne państwo nie będzie ciebie już uciskać!

Ale jak wielu posłucha? Dlatego Polsko, jeśli się nie nawrócisz – ciężki los czeka ciebie, wielki ucisk. Wielki ucisk, który nie będzie miał już litości, który będzie tym całym przekleństwem, jaki skierowałaś na siebie Polsko. Ile mam jeszcze czekać na uchwalenie ustawy antyaborcyjnej? Ile podpisów jeszcze zebrać, aby weszła ta ustawa? Sto tysięcy podpisów wystarczy, by uchwalić ustawę, tych podpisów jest już teraz ponad pół miliona. Ile mam jeszcze czekać? Ile jeszcze chcecie politycy denerwować MNIE?

Polsko nie idź za tym światem! Poszukuj MNIE ZBAWICIELA JAHUSZUA wkrótce powracającego! JA teraz pragnę powiedzieć, że wzywam was do nawrócenia, teraz! – bo niebawem będzie za późno. Pozostaniecie na wielki ucisk i jeśli wtedy się nie nawrócicie – zasługujecie tylko na piekło, wieczne piekło. Polacy, kochani, ci, którzy pełnicie wolę MOJĄ JAHUSZUA, którzy jesteście w tej Misji, służycie jej, pomagacie Prorok Eliszewie, Prorokowi Ezdraszowi – JA was kocham kochani, JA was tulę bardzo mocno, JA jestem przy was bliżej niż wy myślicie, że jestem. JA was kocham tak, że nie możecie tego pojąć. JA dziękuję, dziękuję wam kochani za każdą modlitwę, za każde wypowiedziane proroctwo, za odwagę w służeniu MI, za to, że tak blisko MNIE jesteście, że każdego dnia pragniecie MNIE więcej. Za to, że każdego dnia oczekujecie na MÓJ powrót, nie tylko w Rosz ha Szanah, ale każdego dnia czujecie że chcecie być przygotowani na MÓJ powrót. JA dziękuję wam Moje dzieciątka, JA dziękuję wam, tak bardzo was kocham, jesteście MOIMI szlifowanymi diamentami. Tak pięknie lśnicie, tak pięknie błyszczycie MOJE kochane, MOJE kochane wielkie maleństwa. Bardzo, bardzo was kocham. Kocham każdego z was, wszystkich was mam teraz w myślach.

Wszystkich, którzy czytacie to słowo i cieszycie się w sercu JA was wszystkich mam teraz w myślach, JA was wszystkich w tych myślach tulę mocno, mocno tulę. JA już widzę was w Niebie jak stoicie przede MNĄ tacy szczęśliwi, uradowani, z koronami, z tiarami, w białych pięknych szatach, na które zasłużyliście kochani. Wasz JAHUSZUA bardzo, bardzo, bardzo was kocha. Wasz JAHUSZUA jest bardzo, bardzo blisko was. Nie przestawajcie wierzyć kochani, każdego dnia módlcie się o wzrost wiary, wzrost uświęcenia, wzrost namaszczenia. JA dziękuję kochani, że wybraliście tą wąską, krętą ścieżkę i że czujecie szczęście z tego powodu, że czujecie, że to jest dla was błogosławieństwem. Bardzo was, bardzo was kocham MOJE dzieciątka, MOI polscy wojownicy, MOJE polskie wojowniczki z pięknym namaszczeniem, z pięknymi darami.

Tak bardzo was kocham i JA już niedługo przyjdę kochani i porwę was z SOBĄ, nie przestawajcie tylko wierzyć.

Módlcie się o potwierdzenie tych słów gdyż wasza siostrzyczka obawia się, że mówi od siebie – nie ode MNIE. Módlcie się, by te słowa były potwierdzone przez Eliszewę (komentarz: Słowa te zostały potwierdzone przez prorok Eliszewę w dniu BOŻEGO Narodzenia, 1-go dnia Święta Sukkot, 17 października 2016 r.) Nie bójcie się kochani czynić MĄ wolę, JA śmieje się z wrogów, JA śmieję się z ataków demonicznych, bo są tak głupie i nic nie warte. JA jestem o tyle, o tyle więcej silniejszy, bądźcie przy MNIE, nic złego wam się nie stanie. Zaufajcie MI, nie zbaczajcie z tej krętej ścieżki. Chodzie za MNĄ, bo wielkie, wielkie błogosławieństwa jeszcze na was czekają. Takie piękne nagrody w Niebie są dla was przyszykowane. NASZ gniew – Mój JAHUSZUA, TATUSIA JAHWE, MAMUSI IMMAJAH nie jest skierowany na was. Słuchajcie i kochajcie mocno kochani, o ileż bardziej JA odwzajemniam tą waszą miłość, bardzo was kocham, jestem bardzo, bardzo blisko was. MOJE perełki, MOJE dzieciątka, MOI kochani, umiłowani!

Dziękuję wam za każdą modlitwę, za każdą rozmowę, jeśli macie dar proroctwa – za każde wypowiedziane słowo dziękuję wam. Za każdy świętowany Szabat, za każde świętowanie Świętych dni. Za każdym razem, kiedy czytacie Biblię i Proroctwa JA dziękuję wam. Za każde pokrywanie swych grzechów [MOJĄ Krwią] dziękuję wam, za wiązanie demonów dziękuję wam. Dziękuje wam kochani, kocham was z całego serca. JAHUSZUA mówi do was z TATUSIEM JAHWEH i DROGOCENNĄ MAMUSIĄ IMMAJAH: Już niedługo spotkamy się w Niebie, nie możemy się doczekać was.





Podczas tego słowa Brat Bartek modlił się językami, a potem otrzymał Słowo poniższe:



Ewo. O Ewo, Ewo, Ewo, Ewo. Dziękuję Ci dziękuję, dziękuję, dziękuję. Modliłaś się o potwierdzenie a więc JA używam mojego syna. Nie obawiaj się nie obawiaj się nie obawiaj się. JA obdarzam Cię większym darem odwagi. Odwaga, odwaga, odwaga! Proszę Was dokonajcie transkrypcji tego. Moim pragnieniem jest, aby Polacy to usłyszeli. Modliliście się o słowo dla Polaków a JA przemówiłem przez moją córkę. JA używam tych najmniejszych, najmniejszych, najmniejszych, najmniejszych tych pokornych. Jak JA jestem szczęśliwy, JA JAHUSZUA. Moje namaszczenie JA wylewam na Was. Czyż nie JA jestem JAHUSZUA? Czyż JA nie wybieram, kogo JA wybieram? I Wy poznajecie po namaszczeniu. Tak? Wy nawet nie musicie znać swojego imienia. Wy przyjmujecie te nowe pouczenia i JA daję Wam więcej namaszczenia. Dziękuję Wam. Dziękuję Ci Bartku, że się obrzezałeś. Dziękuję Ci Mariuszu, że się obrzezałeś. Dziękuję Ci Arku, że masz pragnienie, aby to zrobić. Więcej świętości. JA Ci powiedziałem Bartku więcej świętości więcej namaszczenia. Och moje córeczki moje córeczki moje córeczki moje, moje, moje, moje, moje. Ja obejmuje, tak o nawet, kiedy nie widzicie mnie to odczuwacie moja obecność i ja posyłam wokół Was moich świętych, świętych, świętych aniołów bitewnych. JA Was błogosławię tak mocno tak mocno. Czy odczuwacie te błogosławieństwa? A jeszcze więcej czeka na Was, nie tylko tu na ziemi, ale jeszcze wieczność w Niebie. Módlcie się módlcie się módlcie się, pomagające sobie wspierajcie się, łączcie się nawet, kiedy nie możecie być fizycznie. Ale czyż JA nie pobłogosławiłem Internetem? O, i Wasze spotkania. Och, i dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj. Och JA odczułem woń tych modlitw. Waszego czczenia, waszego uwielbienia. Och, i to ze względu na Was ja jeszcze nie przyszedłem. JA pragnę, aby inni zostali też zbawieni. Moja Oblubienica powstrzymuje to.

Och jak długo jak długo. Tak długo czekam na moją Oblubienicę. Och, tak długo. Naprawdę, naprawdę, naprawdę już niedługo. Niedługo, niedługo, niedługo. Cieszcie się Kochani cieszcie się. Bartku nie martw się powrotem do Niemczech, niedługo tu wrócisz. Zobacz, jakie masz błogosławieństwa w pracy. Ale więcej szczegółów powiem Ci później.



Potem nastąpiła gorąca modlitwa Siostry Pauliny, po czym JAHUSZUA rozpoczął ponownie przemawiać przez Siostrę Ewę:



Kochana córeczko, JA ci błogosławię, JA ci dziękuje, dziękuje ci ze te modlitwy. Córeczko JA słyszę, słyszę bardzo głośno w Niebie. Słyszymy twoje modlitwy kochana Nasza. Nasza najdroższa maleńka córeczko, dziękujemy ci, dziękujemy ci za twoje modlitwy.

Bartusiu synku dziękuje ci, dziękuje ci za potwierdzenie, to jest bardzo, bardzo ważne. Dziękuje ci, teraz twoja siostra będzie się mniej bała mówić. Przez długi czas to wszystko skrywała. Dziękuje ci synku, dziękuje ci za każde twoje słowo, które wypowiadasz, dziękuje.

Dziękuje ci Mariuszku, dziękuje ci że jesteś dobrym mężem dla Paulinki, że ją wspierasz. Jesteś błogosławiony synku bardzo, bardzo błogosławiony. Całe Niebo się cieszy za to jak jesteś mężem przykładnym, przykład dajesz innym.

Jesteście pięknymi, pięknymi Moimi dziećmi.

Dziękuje ci córeczko, że przemawiasz, że przestałaś się bać.

Arku synku, duchowy braciszku Moich dzieci. Synku Arku dziękuje ci, dziękuje ci że wspierasz Ewę, dziękuje ci że przyjmujesz pouczenia, wszystko co mówię, dziękuje, dziękuje. To jest ważne byś ją lepiej zrozumiał, byś nie gniewał się na nią. Ona ma piękny dar, ale też silne ataki, dlatego przebaczaj jej i pomagaj na ile możesz, JA ci dam potrzebne siły. Dziękuje że jesteś pokorny, że jesteś skromny. Dziękuje ci synku.

Wielkie, wielkie błogosławieństwa czekają na was wszystkich. JA mam was w Swoich myślach Moje kochane dzieci. JA myślę o was i o całej Oblubienicy, teraz każde dzieciątko jest w Moich myślach. Bardzo, bardzo was kocham. Mam flakoniki waszych łez w Niebie, trzymam je teraz w ręku i tulę mocno do serca. Tak bardzo, bardzo was kocham Moje dzieciątka .

Nie bój się, nie bój się córeczko, przemawiaj te słowa miłości do Moich dzieciątek, Moich umiłowanych, Moich diamencików pięknych jeszcze szlifowanych. Módlcie się kochani, módlcie się, dziękuje, dziękuje za tą miłość, za te modlitwy piękne, za to że wierzycie i pokazujecie uczynkami taką piękną wiarę. Jak mało, mało takich Moich dzieciątek. JA dziękuje, dziękuje wam że wybraliście te ścieżkę, że wytrwale nią podążacie, że jesteście Moimi wojownikami, Moimi wojowniczkami. JA dziękuje, dziękuje wam za to z całego serca. Jestem tutaj, chcę dawać jeszcze więcej, więcej namaszczenia. Wasza siostrzyczka miała wizję jak MAMUSIA IMMAJAH w dłoniach morze, morze namaszczenia wylewa na Polskę, wylewa na Swoje dzieci, na Oblubienice, stoi nad Polską MAMUSIA IMMAJAH wylewa morze, morze, morze namaszczenia. Kocham tak bardzo Moje dzieci, Moją Oblubienicę z Polski. Bardzo, Bardzo kocham, jesteście tak skromni a zarazem tak piękni. Nie myślcie, że jesteście gorsi od innej Oblubienicy. Jesteście na równi z Oblubienicą na całym świecie. Jesteście tak piękni, tak błogosławieni JA tak bardzo was kocham. Kocham Moje dzieciątka, nigdy nie wątpcie w to, że was kocham. Nie myślcie, że jesteście gorsi, jesteście tak piękni, tak pięknie szlifowani. Oczekuje, oczekujemy, oczekujemy na wasz powrót, na wasz powrót do Nieba. Wszystko jest pięknie szykowane, wszystko w odpowiednim świętym czasie. Wy będziecie wiedzieć, będziecie znać dzień, godzinę, rok, będziecie znać sekundę Mego przyjścia. Będziecie wiedzieć Moje dzieciątka, JA nie pozwolę by was nie zabrać, JA nie pozwolę na to. Bardzo mocno, bardzo was mocno was kocham Moje słoneczka, Moje kurczątka, Moje ptaszynki, Moje maluczkie wielkie dzieciątka kocham, kocham, kocham was.







Proroctwo dla Polski nr 2 otrzymane przez Brata Bartka 22 października, Szabat, początek 7-go dnia święta Sukkot, o godz. 18:25.


Your browser does not support the audio element.


Polacy, to jest ostatnia szansa dla was!



Modlitwa Brata Bartka pod Namaszczeniem: „Kochany JAHUSZUA jeszcze raz proszę CIĘ. Namaść nas, namaść, namaść, namaść, namaść, namaść, namaść, namaść! ” To, co słyszałem kochany JAHUSZUA, to, co odczuwałem w duchu, czy chcesz coś powiedzieć dla Polaków znowu? Przemawiaj, kochany JAHUSZUA do Polaków!



Słowo Proroctwa:

Polacy, to jest ostatnia szansa dla was!

Te Słowa, te Proroctwa. Nawróćcie się! Lepiej się nawróćcie! To jest ostatnia szansa dla was! Jeszcze dostaniecie chwilę czasu, abyście mogli to usłyszeć te Przekazy. Ale biada, biada, biada wam – ci, którzy to odrzucają. I będziecie cierpieć. Będziecie płakać. Będziecie krzyczeć z głodu.

Czy chcecie tego? Czy chcecie MNIE dalej drażnić?

JA jestem JAHUSZUA!

Czy chcecie poczuć MÓJ gniew?

JA upomniałem przez MOJĄ siostrę Ewę kościół katolicki, ale JA też chcę upomnieć inne kościoły. Dlaczego nie chcecie pouczać o MOIM gniewie? Dlaczego?

Dlaczego chcecie tylko miłość, miłość, miłość?

Dlaczego nie czytacie w pełni Biblii?

Dlaczego się nie pytacie MOJEGO RUACH ha KODESZ?

JA jestem rozgniewany na was! JA jestem rozgniewany! JA jestem rozgniewany! I MOJEGO gniewu nie da się tak łatwo ukoić.

JA widzę was. O, wy się zbieracie, śpiewacie, tańczycie, ale widzę wasze serca, widzę wasz grzeszny styl życia. Jeśli się nie nawrócicie z tego, wielki ucisk was czeka. Czy będziecie mieli tyle wiary by oddać życie?

I wtedy już w wielkim ucisku nie będzie tak łatwo. Będzie wielkie zwiedzenie, tak wielkie zwiedzenie. Jeśli teraz nie studiujecie uważnie, to zostaniecie zwiedzeni i… przyjęcie znamienia bestii, o, i tak wielu, wielu, wielu utraci zbawienie. Gdyż umiłowaliście własne przyjemności, i grzeszny styl życia umiłowaliście. Wyznajecie ustami, że we MNIE wierzycie - JA tego nie widzę. Nie widzę. Nie widzę. Nie widzę.

Dlaczego nie stajecie za świętością, dlaczego?

Dlaczego obawiacie się rządzących? Dlaczego się obawiacie innych ludzi?

Lepiej uważajcie, lepiej uważać, lepiej stracić popularność, lepiej stracić pracę niż MNIE drażnić! Posłuchajcie tego uważnie, uważnie, uważnie!

Lepiej, lepiej biednym wejść do Królestwa Niebios!

W innym przypadku, jeśli się nie nawrócicie, piekło będzie rościć sobie prawo do was. Wieczność, wieczne cierpienia – naprawdę chcecie?

I zostawiam was z tym pytaniem: Czy naprawdę chcecie iść do piekła?



*** Koniec Proroctwa ***

Brat Bartek: Amen.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: proroctwo dla polski 2016

Postautor: miracle » 02 lis 2016, 12:42

Na razie to my mamy dobrą zmianę :D

Wróć do „Religia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość