Czy popularne spinnery to satanistyczna zabawka?

Forum wielowyznaniowe
serwerux1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 149
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:16

Czy popularne spinnery to satanistyczna zabawka?

Postautor: serwerux1 » 24 lip 2017, 09:41

Obrazek

Fidget spinner - niewielka zabawka, która w ostatnim czasie zyskała popularność na całym świecie. Jest to z pozoru niewinny przedmiot, zapewiający rozrywkę dla młodzieży. Tymczasem w Rosji zaczęto głośno mówić o potencjalnie niebezpiecznym wpływie tego urządzenia na młodzież, która może zacząć stawać się agresywna i dokonywać aktów wandalizmu.
Catherine Hettinger, amerykańska inżynier, jest uznawana za twórczynię spinnerów. Mieszkanka USA złożyła wniosek patentowy na to urządzenie w 1993 roku. Wynalazek miał służyć jako forma terapii dla dzieci cierpiących na ADHD i autyzm poprawiając ich koncentrację oraz redukując lęk. Jednak ostatecznie nie udało się potwierdzić pozytywnego wpływu zabawki na chore dzieci. Niektóre media nie potwierdzają również informacji, dotyczących pochodzenia spinnerów.

Jednak bez względu na to, pod koniec 2016 roku zabawka zyskała sporą popularność, a zainteresowanie nią trwa do dnia dzisiejszego. Początkowo było to w Stanach Zjednoczonych a obecnie w Europie, w tym również w Polsce.
Obrazek

ziguzigu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:50

Re: Czy popularne spinnery to satanistyczna zabawka?

Postautor: ziguzigu » 24 lip 2017, 12:00

Ja tam myślę, że w ogóle zabawa to satanistyczny wymysł. I muzyka. I odpoczywanie. Tylko ora et labora - módl się i pracyj :super:
Doszukiwanie się szatana w każdej pierdółce, jaką ktoś wypuści na rynek to potężny przejaw religijnej lobotomii na własnym mózgu.
kazek033
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 10 sie 2017, 14:16

Re: Czy popularne spinnery to satanistyczna zabawka?

Postautor: kazek033 » 10 sie 2017, 14:28

Jakaś kolejna medialna bzdura i tyle. Sezon ogórkowy na sensacje to sie wymysla jakieś głupoty żeby było o czym mówic i pisac


Wróć do „Religia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość