Adwokat Andrzej Cejrowski z Tczewa - ktoś zna?

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Różyczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2018, 01:09

Adwokat Andrzej Cejrowski z Tczewa - ktoś zna?

Postautor: Różyczka » 28 maja 2019, 22:56

Szukam dobrego i skutecznego adwokata z Tczewa, ewentualnie okolic. Polecono mi mec. Andrzeja Cejrowskiego: www.cejrowski.pl
Czy ktoś korzystał z usług tej kancelarii i zechciałby podzielić się opinią? Będę wdzięczna.
JaReks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2019, 20:20

Re: Adwokat Andrzej Cejrowski z Tczewa - ktoś zna?

Postautor: JaReks » 29 maja 2019, 20:23

Mnie pomógł uzyskać rozwód kościelny. Co prawda korzystałem z usług kancelarii w Starogardzie Gdańskim, ale to filia tej z Tczewa, adwokaci ci sami. Skuteczni są jeśli chodzi o prawo rodzinne na pewno, w innych dziedzinach nie wiem, nie było potrzeby, żeby korzystać.
Ogólnie dobrą opinię mają, najlepiej zadzwoń i umówi się na spotkanie. Nr tel. kom. mogę zostawić: 605 320 837
Różyczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2018, 01:09

Re: Adwokat Andrzej Cejrowski z Tczewa - ktoś zna?

Postautor: Różyczka » 30 maja 2019, 23:33

Ja akurat nie potrzebuję pomocy w sprawie rozwodu kościelnego, ale sprawa równie złożona i zagmatwana, też związana z prawem rodzinnym. Rozumiem, że w tej dziedzinie mogę liczyć na pomoc? Zamierzam tam jutro zadzwonić i umówić się na spotkanie. Na ich stronie znalazłam numery telefonów - komórkowy i stacjonarny, który będzie pewniejszy?
JaReks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2019, 20:20

Re: Adwokat Andrzej Cejrowski z Tczewa - ktoś zna?

Postautor: JaReks » 30 maja 2019, 23:41

Moim zdaniem najlepiej dzwonić na komórkę, zawsze ktoś odbierze. Tu jest aktualny numer do mecenasa Cejrowskiego: 605 320 837
Powodzenia i szybkiego rozwiązania problemu
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Adwokat Andrzej Cejrowski z Tczewa - ktoś zna?

Postautor: wojciechkatalog » 31 maja 2019, 13:39

Mam pytanie, super senior co to znaczy w kontekście prawa upadłościowego? Czy spotkaliście się kiedyś z takim pojęciem?

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość