Odszkodowanie w Anglii

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
lejnamur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:44

Odszkodowanie w Anglii

Postautor: lejnamur » 30 sty 2019, 11:36

Cześć wszystkim. Szukam dobrej firmy w UK która zajmuje się odszkodowaniami za wypadki samochodowe. Jesteście w stanie doradzić kogoś konkretnego? Tylko żeby to była obsługa polsko-języczna, bo ogólnie znam angielski ale nie w takim stopniu żeby się czuć pewnie przy tak skomplikowanej obsłudze jak odszkodowania, ubezpieczenia itd.
robertkrajcarz
Level 1
Level 1
Posty: 241
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:49

Re: Odszkodowanie w Anglii

Postautor: robertkrajcarz » 06 lut 2019, 10:18

W UK polecę SOS BPHC ( sos-bphc.com). Ja dzięki nim dostałem zadośćuczynienie od firmy gdzie wykonywałem zlecenie. Wypadek miał miejsce na budowie, a przyczyną był niesprawny stary sprzęt. Ale. (bo zawsze jest ale  ) dodam, że byłem samozatrudniony. Dzwoniłem, dzwoniłem i każdy odmawiał aż trafiłem na nich!
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Odszkodowanie w Anglii

Postautor: polina7 » 24 lut 2020, 23:28

Przykra sprawa. Zazwyczaj ubezpieczyciel nie chce wypłacić części czy nawet całości odszkodowania i trzeba się wykłócać o swoje. Warto w takiej sytuacji udać się do firmy odszkodowawczej, która pomaga w takich sprawach. Na pewno tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ warto sobie zerknąć. Na tej stronie jest namiar na taką firmę oraz wiele praktycznych porad.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość