Rozwód

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Marysia_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 26 wrz 2018, 09:39

Rozwód

Postautor: Marysia_89 » 13 sty 2019, 10:44

Cześć,

Czy ktoś z was zna może prawnika/kancelrię, która specjalizuje się w sprawach rozwodowych/przyznawaniu alimentów? Chciałabym, aby była to osoba z Opola lub okolic, aby mieć łatwy dojazd.
Trochę szukałam w internecie i znalazłam kancelarię Hilarowicz strona www. Czy ktoś z was słyszał o niej? W internecie wypowiadają się dobrze, ale chciałabym pewną informację.
Z góry dziękuję za pomoc!
aniaania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2019, 23:56

Re: Rozwód

Postautor: aniaania » 26 sty 2019, 02:01

Ja w trakcie rozwodu skorzystałam jedynie ze strony http://www.chcerozwodu.pl/ gdzie udało mi się znaleźć namiary na dobrego doradcę. Cały ten proces rozwodowy jest dosyć trudny i bez fachowej pomocy ciężko byłoby przez to przejść, szczególnie patrząc na to w jakim stanie człowiek się znajduje.
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Rozwód

Postautor: polina7 » 06 lut 2019, 23:01

Rozwód dla nikogo nie jest miły, ale w wielu przypadkach naprawdę konieczny. Nie każdy jednak może liczyć na to, że sąd wyda orzeczenie o rozwodzie. Tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl/sad ... rozwodowy/ macie opisane warunki. Trzeba je spełnić. Wszystko macie dokładnie opisane w tym artykule. Warto sobie tram zerknąć. Blog, na którym się znajduje poświęcony jest właśnie rozwodom i podziałowi majątku. Wiele można się tam dowiedzieć.
LaReina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 10:09

Re: Rozwód

Postautor: LaReina » 13 mar 2019, 10:03

Moja siostra przeżyła rozwód... a my jako rodzina czyli ja, tata oraz mama no i.... dzieci. Widziałam przez co przechodziła, była na skraju załamania nerwowego. Pomogliśmy jej, wynajęliśmy adwokata, wspaniałą panią Magdalenę Grześkowiak w Warszawie. wykazała się ogromna empatią i zrozumieniem całej sprawy.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość