Wywlaszczenie nieruchomosci??

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Wroneq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 19 wrz 2017, 22:05

Wywlaszczenie nieruchomosci??

Postautor: Wroneq » 20 wrz 2018, 20:55

Hejka,
moze ktos z Was ma jakies pewne i sprawdzone informacje na temat wywlaszczenia nieruchomosci i mozliwosci otrzymania za to odszkodowania? Potrzebuje dla czlonka mojej rodziny takie info.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Wywlaszczenie nieruchomosci??

Postautor: Pestka » 21 wrz 2018, 13:11

Cześć, w uzasadnionych przypadkach należy się odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości. Jeśli macie w planach wniesienie sprawy do sądu to polecam zdać się na pomoc prawnika. To sa bardzo trudne sprawy dlatego potrzebne jest wsparcie. Co do informacji - zerknij na stronę kancelari ktmh.pl - tam znajdziesz artykuł dotyczący zadośćuczynienia za wywłaszczenie.
agnieszka167
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2018, 19:30

Re: Wywlaszczenie nieruchomosci??

Postautor: agnieszka167 » 22 wrz 2018, 19:32

Zadzwoń do prawników na partnerprawny.pl ja tak zadzwoniłam sorry napisałam pomogli
Awatar użytkownika
JoannaWodarska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2018, 15:24

Re: Wywlaszczenie nieruchomosci??

Postautor: JoannaWodarska » 24 wrz 2018, 11:44

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć z tej wypowiedzi.
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Wywlaszczenie nieruchomosci??

Postautor: rozaluksemburg » 09 kwie 2019, 13:31

Tak, jeżeli dowiedziesz swych racji w postępowaniu, to jak najbardziej należy się odszkodowanie. Wiem, że pewna kancelaria prawnicza, z której usług kiedyś korzystałem (pewne sprawy związane z prawem spółdzielni mieszkaniowej) podejmuje się spraw związanych z wywłaszczeniami w Warszawie, które odbyły się w 1945 mocą dekretu Bieruta, tutaj: http://suwka.pl/zwrot_wywlaszczonych_nieruchomosci.php można sobie zajrzeć, jeżeli ktoś jest ciekaw. Jest tam zresztą napisane, że jeżeli zwrot w naturze jest niemożliwy, to można wywalczyć odszkodowanie.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość