Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Burbon » 13 sie 2018, 15:03

Hej, przyszedłem na to forum trochę się wyżalić i podzielić z wami co dalej... A więc ostatnio miedzy mną a żoną nie jest dobrze kłóciliśmy się prawie codziennie, praktycznie o byle co.
Jakaś błahostka i dochodziło lada moment do kłótni, więc troszkę odwróciłem się od żonki i postanowiłem zająć się inną kobietą poznałem ją jakieś 5 lat temu na imprezie urodzinowej brata.
Między nami bardzo zauroczyło :serce: i powiem wam że jestem w niej zakochany. Dodam jeszcze że pare dni temu moja żonka znalazła jej bieliznę :mur: i to był gwóźdź do trumny.
Żonka powiedziała mi że chce rozwodu nie wiem co teraz będzie z dziećmi jak to będzie podzielone przez sąd itd.
Sprawa będzie juz za miesiąc i teraz moje pytanie czy w takiej sytuacji warto skorzystać z porządnego adwokata dodam że mieszkam w Wodzisławie Śląskim.
Najlepiej jakby to był ktoś z okolicy który według was jest godny polecenia.
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:42

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Jacek99 » 13 sie 2018, 15:09

Muszę przyznać kolego że masz nietypowy talent do rozwalania rodziny... Masakra było pomyśleć przed związkiem z kobietą że jest to więź na zawsze a nie tutaj poznam inną laskę.
I to tyle najlepiej bawić się, zobaczysz co innego będzie jak ta kobieta cie zdradzi to zobaczymy gdzie wtedy będziesz chciał wrócić ale to nie mój problem.
Róbta co chceta jak to mówią. Co do adwokata to bez niego się nie obejdzie od siebie mógłbym polecić Patryka Riedel.
Kiedyś miałem problem ze spadkiem w rodzinie to współpracowałem z jego Kancelarią i spisali się znakomicie.
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Burbon » 13 sie 2018, 15:14

Dobra stary chyba każdy ma wybór w życiu jak mi się coś nie podoba to wolę działać tak jak czuje ? Żonka mi się znudziła to trudno moja sprawa.
Ale proszę cię, ocenę moich wyborów zachowaj dla siebie. W jaki sposób mogę się skontaktować z tym adwokatem ? Podałeś mi jej nazwę również o niej słyszałem ale
niestety nie podałeś mi ich adresu w jaki sposób mam się z nimi skontaktować ?
Awatar użytkownika
Jacek99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:42

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Jacek99 » 13 sie 2018, 15:17

Skoro opisujesz tutaj swoja historię w jaki sposób zniszczyłeś swoją rodzinę to pozwól sobie na ocenę tegO.
Moim zdaniem robisz głupotę ale to jest forum internetowe mogę sobie pisać co tylko zechcę jak każdy inny.
Kontakt z tą kancelarią znajdziesz na ich stronie https://www.adwokat-riedel.pl
Awatar użytkownika
Henioo71
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 14 cze 2018, 13:29

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Henioo71 » 13 sie 2018, 15:22

No nieciekawie to może się potoczyć dla Ciebie ponieważ większość twojej historii wskazuje na to że to ty idziesz w stronę rozwiązania związku,
Proponuje tobie skontaktowanie się z profesjonalnym adwokatem podanym wyżej dowiesz się czego możesz oczekiwać.
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Burbon » 13 sie 2018, 15:24

Dzięki dzisiaj skontaktuje się z Panem Patrykiem Riedel i poinformuje was o przebiegu sprawy.
Awatar użytkownika
Henioo71
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 14 cze 2018, 13:29

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Henioo71 » 13 sie 2018, 15:25

Śmiało sam jestem ciekawy jak to się potoczy i czy masz jakieś szanse na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy sądowej.
Awatar użytkownika
Burbon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:23

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Burbon » 13 sie 2018, 15:37

Powiem wam że jestem pozytywnie zaskoczony, okazało się że wcale nie będzie tak źle.
Mamy z Panem Patrykiem już poszczególny plan działania, tak abyśmy osiągnęli jak najlepszy rezultat
w mojej sprawie jestem dosyć zadowolony z pierwszego wrażenia i myślę że podołamy wyzwaniu innej opcji nie ma.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Lilka2 » 15 lis 2018, 18:27

a byliście na terapii małżeńskiej? Może nie wszystko stracone, różnie to bywa , Czasem wystarczy niewiele zeby sprawic by bylo wkoncu dobrze. Lap ten artykul ode mnie https://psychoterapiacotam.pl/terapia%E ... malzenska/ moze coś Ci pomoze, wskaze drogę... w kazdym razie ja zycze powodzenia Tobie jak i Twojej partnerce
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: jjusti18 » 04 gru 2018, 19:10

Zawsze możesz pobawić się sam w detektywa i spróbować rozszyfrować swoją żonę. Na stronie https://sklep-seko.pl znajdziesz wiele przydatnych detektywistycznych narzędzi, sprzętów, które możesz wykorzystać do śledzenia swojej żony.
kamilakapcza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2018, 17:37

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: kamilakapcza » 20 gru 2018, 17:24

Nie mozna sie poddawac!
katarine
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2018, 17:24

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: katarine » 20 gru 2018, 17:37

Trzeba sie dobrze zastanowic zanim podejmie sie pochopne wnioski. Wiesz podejrzewac druga polowke mozna o rozne rzeczy .. niestety bez twardych dowodow nie ma o czym mowic. Rownie dobrze to moze byc Twoja mylna interpretacja tego co sie aktualnie dzieje. Patrzac na to wszystko z boku dochodze do wniosku iz co raz czesciej maja miejsce rozwody .. nie jestem psychologiem by doszukiwac sie tutaj jakichs przyczyn ale glowna z nich moze byc wlasnie zdrada. To jest troche temat na ktory sie malo mowi w kregach damsko-meskich dlatego tez trzeba szukac informacji na wlasna reke. Na cale szczescie jest tego troche w internecie chociaz trzeba uwazac by trafic jedynie na te najbardziej wiarygodne. Moim zdaniem jednym z najlepszych zrodel jest ten blog - https://www.sensity.pl/konsekwencje-i-s ... lzenskiej/ opisujacy jak to wszystko wyglada z punktu profesjonalisty. Po lekturze mam naprawde duzo ciekawych refleksji .. jesli beda chetni to mozna cos wiecej podyskutowac. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: DorisAxline » 13 sty 2019, 13:35

w podobnej sprawie reprezentował mnie adwokat z Łodzi https://kancelariabgb.pl/ i oczywiście sprawa wygrana
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: Lilka » 10 lut 2019, 20:38

Mi w wykryciu zdrady męża pomogła pani Skrzypek z Wrocławia. Teraz sprawa rozwodowa w toku
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Zdrada żony no i wydało się... Chyba potrzebny dobry adwokat wodzisław śląski

Postautor: polina7 » 11 lut 2019, 22:12

Wiele osób się już na tym przejechało. Zdrada małżonka nie zawsze świadczy o jego winie. Tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl/zdr ... -malzonka/ można się więcej dowiedzieć na ten temat. Warto więc dobrze wszystko przemyśleć i przedyskutować to z prawnikiem. Można bowiem upierać się przy rozwodzie z orzeczeniem o winie i ciągnąć sprawę przez lata, a okaże się, że nie uzyskamy korzystnego dla nas rozwodu.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość