Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: AntennaRZ » 18 kwie 2018, 12:18

Zna ktoś naprawdę dobrego adwokata rozwodowego z Łodzi? Jeśli tak, proszę o kontakt, ewentualnie o konkretne namiary na taką osobę.
Hiacynta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2015, 10:11

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: Hiacynta » 18 kwie 2018, 15:31

Dlaczego dzisiaj tak dużo osób się rozwodzi? Czy ludzie przestali umieć sobie wybaczać? Ja tego zupełnie nie rozumiem. Jestem już 15 lat mężatką i mój mąż ma sporo za uszami, ale wiem że tak naprawdę mnie kocha i potrafiłam mu wybaczyć różne głupoty. Czy tak nie jest łatwiej żyć, niż ciągle karmić się nienawiścią?
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: AntennaRZ » 19 kwie 2018, 08:23

Jeśli Ci nie przeszkadza, że mąż Cię zdradza Twój wybór. Ja nie mam zamiaru czegoś takiego znosić. To nie XIX wiek, kiedy żona była zupełnie zalezna od mężą i nie miała żadnego wyboru. Ja potrafię się sama utrzymac i nie pozwolę sobą poniewierać. Jedyne co nas w tej chwili łączy to dziecko i kredyt na mieszkanie, dlatego potrzebny mi dobry adwokat, żeby dziecko zostało przy mnie i zeby jakość ustalic, kto zostanie w mieszkaniu i jak rozłożymy dalszą splate kredytu.
kosheen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 03 gru 2013, 12:45

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: kosheen » 19 kwie 2018, 13:38

Jeśli szukasz kogoś, kto się zna na rozwodach, to pod tym adresem http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz namiary na panią adwokat, która prawo rodzinne ma w małym palcu. Pomoze załatwić wszystkie formalności związane z rozwodem, przygotuje ci pozew rozwodowy i poprowadzi cala sprawe, łącznie z pomocą w kwestii podziału majątku. Później może zajać się kwestią przyznania opieki nad dzieckiem, ustalenia alimentów czy ograniczenia władzy rodzicielskiej ze strony już byłego męża nad waszym dzieckiem. Nie jestem do konca pewien, czy te sprawy moga byc prowadzone równolegle, ale chyba tak. Jak skontaktujesz sie z adwokatka, to ona ci juz wszystko dokładnie wyjaśni.
Hiacynta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2015, 10:11

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: Hiacynta » 20 kwie 2018, 09:16

Każdemu może zdarzyć się w życiu głupota, a zdrada wbrew pozorom nie jest najgorszą rzeczą jaka może się w życiu przytrafić. Mój maż nie jest swiety i ja to wiem, ale wiem tez ze moga na nim polegac w wielu sprawach, które powiedzmy nie są związane z samymi przyjemnościami. Wiem ze moge na niego liczyc w kwestii opieki nad naszym chorym dzieckiem, wiem ze nie wydaje pieniędzy na uzywki tylko wszystko stara się przeznaczac na dom, tak zeby zylo nam sie lepiej. Wole męża, któremu czasem zdarzy się zapomnieć, niż tego, który niby jest wierny, ale tak naprawde wszystko ma w nosie.
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: AntennaRZ » 23 kwie 2018, 08:12

Tak jak mówie to Twój wybór, jak tak do tego nie podchodzę. Co do tej Pani adwokat, to czy ona może pomów w kwestii podziału majątku jeszcze przed rozwodem? Boje się, że mąż będzie stawał okoniem, jak się dowie, że chcę się rozwieść. Może jest jakiś sposób, żeby zrobić podział majątku wcześniej? Orientujesz się, jak to działa?
kosheen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 03 gru 2013, 12:45

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: kosheen » 23 kwie 2018, 11:36

W tym serwisie internetowym, o którym wczesniej wspomniałem lodz-adwokat.pl jest tylko taka informacja, że jak małżonkowie są zgodni, to podział majątku może być przeprowadzony jeszcze przed rozwodem, jak nie to robi sie to dopiero po rozwodzie. Szczerze mówiac, to nie mam pojecia jak podzielić się majątkiem w polubowny sposób, tym bardziej że tak jak piszesz macie wspolny kredyt. Najlepiej zrób tak jak pisałem wczesniej. Pogadaj z adwokatka i ona doradzi, co trzeba zrobic, żebyś nie była stratna i żeby sam rozwód dokonał się w miarę bezboleśnie dla Ciebie i dziecka.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: monikabert90 » 24 kwie 2018, 10:49

A jaki rejon Cię interesuje? Jeśli Warszawa i okolice, to mogę Ci śmiało polecić https://kancelaria-kopko.pl. Adwokat Kopko zajmuje się między innymi sprawami rozwodowymi, które nierzadko bywają bardzo zawiłe i skomplikowane. Oprócz sprawy o rozwód może poprowadzić też sprawę o alimenty, opiekę nad dzieckiem czy też podział majątku - bardzo często łączą się one właśnie ze sprawami rozwodowymi. Dzięki skorzystaniu z pomocy adwokata będziesz mieć większą pewność, że negocjacje zostały przeprowadzone prawidłowo, no i na pewno odczujesz mniejszy stres na rozprawie, ponieważ adwokat będzie Cię reprezentował.
arrow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 18 lis 2015, 12:21

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: arrow » 24 kwie 2018, 11:01

Daj szanse mężowi, jeśli to był jego pierwszy skok w bok. Widzisz, faceci tak czasami mają, że nie potrafią nad sobą zapanować, zwłaszcza jak nadarza się okazja. Moja żona też nie potrafiła tego zrozumieć, a ja wiem, że z mojej strony to był straszny błąd i będę tego załował do końca życia. Ja nadal ją kocham i wiem, że w głębi duszy ona też mnie kocha, tylko nie potrafi mi wybaczyć.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: Walentyna » 24 kwie 2018, 12:31

Podbijam
AntennaRZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2015, 08:25

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: AntennaRZ » 24 kwie 2018, 13:05

zdrada fizyczna to pół biedy, najgorsze jest życie w kłamstwie i ciągłym udawaniu, ja wiem że on mnie oszukuje i mysli ze jest taki sprytny i ja ma się odpłacę tym samym, też będę sprytna, dlatego potrzebuję super adwokata. Mam nadzieję, że ta Pani adwokat okaże się warta zaufania.
marekhs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 25 kwie 2018, 19:09

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: marekhs » 26 kwie 2018, 18:28

Przy wyborze odpowiedniego adwokata, warto poswiecic troche wiecej czasu. Na rynku jest mnostwo ofert, jednak warto sie zastanowic kogo potrzebujemy i dlaczego . Jesli chodzi o rozwod to mysle, ze chcesz aby sprawe zakonczono szybko. Dlatego ze swojej strony moge Wam polecic http://www.aberlinus.eu/, pelen profesjonalizm .
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: ewelina8393 » 30 kwie 2018, 17:53

Myślę, że dobrego adwokat rozwodowy znajdziesz w różnych kancelariach. Przeczytaj sobie opinie w internecie, popytaj znajomych i znajdź tego, który Cię najbardziej przekona. Taki adwokat musi być dobry, aby nasza sprawa nie została przegrana, jeśli chcemy orzekać o winie.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: felicja44 » 21 maja 2018, 21:34

W Tczewie u nich znajdziesz pomoc nawet w trudnych spawach http://cejrowski.pl/ - maja spore doświadczenie i wiele sukcesów.
Awatar użytkownika
ffatal1ty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2018, 19:37

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów!

Postautor: ffatal1ty » 22 maja 2018, 15:08

Ja niestety nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość