Praca na 1/2 etatu i wypadek

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
maryjanek789
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2017, 09:06

Praca na 1/2 etatu i wypadek

Postautor: maryjanek789 » 06 gru 2017, 09:19

Witam pięknie, pytałem się już na innych forach prawniczych, ale rozpocznę dyskusję i tutaj bo sprawa po prostu mnie rozwala. Pracowałem jako pakowacz na produkcji, oczywiście nie powiem gdzie no i standardzik na 1/2 etatu :/ niestety muszę dorabiać do całego etatu bo nie dam rady po prostu przetrwać. No i było to tak że po skończonej zmianie jak codzień myliśmy podłoge, godzina 23, wody sporo wręcz po kostki bo pomieszczenie małe no i nieuprzejma prośba kierownika zmiany żebym przybiegł do magazynu. No i przybiegłem ale tak szybko że wywinąłem orła w przejściu i pierwszy raz w życiu złamałem nadgarstek. Obecnie sprawa wygląda tak, minęły 3 tygodnie, ja dalej żyje ale pracodawca chyba mój znienawidzony od tego czasu nie chce sporządzić protokołu ani nic bo pracowałem na pół etatu i to bez umowy że tak powiem :( chciałbym trochę kasy dostać bo maści i tabletki nie były za darmo. Myslałem o kancelarii prawnej bo nie stać mnie na prawnika żeby kase wyłożyć a tam niby biorą prowizje jak coś w ogóle osiągna, napisałem maila do porównywarki kancelari a nawet nie wiedziałem że taka jest helpfind.pl i czytałem że przydzielają konkretną kancelarię do konkretnego przypadku, a czy się sprawdzą to dam znać wkrótce jak nie zapomne. I teraz tak powiedzcie mi czy w ogóle jakiś prawnik ma szanse coś wyciągnąć od tego szefa czy firmy? Nie dość że 1/2 etatu taka formalna bo jakieś 6 godzin każdego dnia pracowałem popołudniami to jeszcze nie mogłem doprosić się umowy :( najwyżej sie nie uda i jakoś to przeboleje ale jakby nie patrzac to kolo 3 stówek poszlo na te wszystkie lecznicze rzeczy

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość