Brak zdolności kredytowej

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Brak zdolności kredytowej

Postautor: miastowy » 27 paź 2017, 14:37

Witam. Jestem aktualnie w trudnej sytuacji.MIanowicie 3 lata temu mialem problem ze spłatą chwilówki Potem jednak wybrałem się za granicą gdzie udało mi sie odrobić kasę i wszystko spłacić. Byłem na czysto. W międzyczasie znalazłem robotę, zarobiłem wkład własny do kupna mieszkania. Które teraz chciałbym kupić. Jednak banki odmawiają mi z racji mojej historii kredytowej. Co mam robić?
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Brak zdolności kredytowej

Postautor: saraa » 29 paź 2017, 09:56

Kiepska sytuacja. Bik wyzeruje się sam nie wcześniej niż po 5 latach. A podejrzewam,że tyle czekać nie mozesz.... Proponuję po pierwsze wziąć wyciąg z bik jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś. Po drugie skontaktować się z firmą pożyczkową czy bankiem, która Cie wpisała do bik i poprosić o anulowanie wpisu.
Jeśli się zgodzą to super. Jeśli nie to po ptokach ponieważ to od firmy zależy czy Cię wypisze czy nie. Dopytaj się na jakimś forum kredytowym Tam gdzie udzielają się doradcy finansowi. Może coś Ci doradzą. Możesz jeszcze co nie co poczytać sobie tutaj:
http://www.pozyczki-pozabankowe.pl
Na stronie jest kilka artykułów o czyszczeniu długów.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość