Odszkodowanie za wesele

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
upadlywafelek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2017, 14:11

Odszkodowanie za wesele

Postautor: upadlywafelek » 11 wrz 2017, 14:11

Wiecie może czy można się starać o odszkodowanie za wesele?
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Odszkodowanie za wesele

Postautor: dusia » 18 kwie 2018, 17:42

Nie wiem czy można dostać odszkodowanie za wesele , może lepsze będzie odszkodowanie za straty moralne. W http://odszkodowania123.pl/blog/odszkodowanie-za-straty-moralne,21 po zapoznaniu się z całą sytuacją doradzą Ci jakie zająć stanowisko. Posiadają wiele letnie doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników.
goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 06 lip 2018, 13:28

Re: Odszkodowanie za wesele

Postautor: goralkaUla » 16 lip 2018, 15:59

Osobiście nie wiem, ale lepiej jak zasięgniesz opinii porady prawne lublin ;) Szybko się dowiesz czy możesz się o coś starać, bez zbędnych spekulacji.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Odszkodowanie za wesele

Postautor: hilorek » 06 wrz 2018, 22:12

Nie piszesz na jakiej podstawie zamierzasz ubiegać się o odszkodowanie ale w razie wątpliwości najlepiej zrobisz zgłaszając się do https://auxilia.pl/oddzial-pomorski/ . Firma zajmuję się uzyskiwaniem odszkodowań , wielu zadowolonych klientów, więc na pewno dowiesz się czy masz podstawy aby ubiegać się o odszkodowanie.
filemonczyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2018, 22:00

Re: Odszkodowanie za wesele

Postautor: filemonczyk » 06 wrz 2018, 23:05

Moim zdaniem można. Tak na prawdę to za wszystko możesz ubiegać się o odszkodowanie. Jednak najlepiej poczytać o tym na stronach u specjalistów. Wydaje mi się, że najbardziej wiarygodnym źródłem jest https://pewny-prawnik.pl/ jest to blog o prawie z różnymi ciekawymi informacjami. Dzięki temu blogowi nie musiałam udawać się do prawnika.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

Re: Odszkodowanie za wesele

Postautor: kiffi » 08 wrz 2018, 21:15

wszystko pewnie zależy od tego co się stało. moim znajomym sala nie zorgaznizowała wezeła i był problem. Dlatego my wybraliśmy pewne miejsce - Krzewi Róg w Chmielnie, tam już nasza kuzynka robiła imprezę więc mieliśmy z polecenia. Tak jest bezpieczniej
Awatar użytkownika
anaxurifs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2018, 17:21

Re: Odszkodowanie za wesele

Postautor: anaxurifs » 10 wrz 2018, 12:20

Ja niestety nie mam wystarczającego doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi w tym obszarze tematycznym coś doradzić.
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Odszkodowanie za wesele

Postautor: toddler00 » 05 gru 2018, 16:06

Polecam adwokata z Lublina - Panią Karolinę.
Służy kompleksową pomoc prawną, prezentuje wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, a przede wszystkim wykazuje duże zaangażowanie w prowadzone sprawy i skrupulatność w rozwiązywaniu każdych problemów. Pani Karolina pomogła mi z odszkodowaniem oraz rozwodem - dobry prawnik godny polecenia.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość