Sprawa związana ze spadkiem

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Marko33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 20 gru 2015, 14:59

Sprawa związana ze spadkiem

Postautor: Marko33 » 20 maja 2017, 12:37

Cześć! Nastąpiła taka sytuacja, że dosyć pilnie muszę znaleźć kancelarię, która specjalizuje się w prawie spadkowym i poradzić się w jednej sprawie, macie może namiary na jakieś sprawdzone? Konkretnie szukam kancelarii z Radomia i jak na razie trafiłem jednie na tę www.adwokat-radom.net.pl , może macie o nich jakieś informacje, albo nawet ktoś z Was korzystał z usług tej kancelarii?
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Sprawa związana ze spadkiem

Postautor: kamai » 02 cze 2017, 14:47

Jeśli masz problem ze spadkiem pomoże adwokat od spraw spadkowych i to do takiego właśnie powinieneś iść po poradę albo lepiej niech w ogóle zajmie się całą sprawą i reprezentuje Cię w sądzie, na pewno lepiej i korzystniej to ogarnie.
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: Sprawa związana ze spadkiem

Postautor: pawelzursynowa » 08 lip 2017, 18:37

Mnie w sprawie spadkowej bardzo pomogła pani adwokat, którą znalazłam tutaj http://adwokat-wroclaw.eu . Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do klienta. Jak macie sprawę we Wrocławiu to warto skorzystać z fachowej pomocy.
Fransiiscas2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:58

Re: Sprawa związana ze spadkiem

Postautor: Fransiiscas2 » 26 kwie 2018, 19:24

W prawie jest tak że często mogłoby się wydawać logiczne i bardzo proste w rozwiazaniu lecz zycie wszystko weryfikuje ;) Samemu ciężko dojść do tego i dotrzeć do informacji na ten temat jak takie sprawy załatwić. Co do prawa spadkowego i w sumie wielu innych spraw prawnych na pewno pomoże wam kancelaria http://kancelariaea.pl z Wrocławia. Najlepiej oddać to w ręce doświadczonych adwokatów.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość