Firmy, które pomagają w odszkodowaniach

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
izabelaa93
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Firmy, które pomagają w odszkodowaniach

Postautor: izabelaa93 » 30 maja 2016, 12:51

Szukam opinii o firmach pomagających uzyskać odszkodowanie od firm ubezpieczeniowych, np. w związku z wypadkiem samochodowym. Mieliście kiedyś do czynienia z takimi firmami?

ignacyy91
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Re: Firmy, które pomagają w odszkodowaniach

Postautor: ignacyy91 » 30 maja 2016, 14:01

W zeszłym roku miałem problem z uzyskaniem odszkodowania (majątkowego, w związku z kradzieżą) i zleciłem dochodzenie odszkodowania innej firmie - koszty były raczej niewielkie, a wywalczone odszkodowanie w porządku, także ogólnie jestem zadowolony. Od siebie mogę polecić http://pomocni.org.pl - działają w kilku województwach.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2

Postautor: jenny1 » 09 cze 2016, 14:03

ja uważam, ze warto skorzystać z usług takich firm bo ciężko jest uzyskać taką kwotę odszkodowania jaka się faktycznie należy.
anna.marianna
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: anna.marianna » 27 gru 2016, 10:50

Ja w tamtym roku miałam wypadek w drodze z pracy do domu i niestety, ale mój ówczesny pracodawca utrudniał mi jak mógł odzyskanie odszkodowania, a ubezpieczyciel wcale nie pomagał. Jak dowiedziałam się o kwocie przyznanego mi odszkodowania to postanowiłam skorzystać z pomocy. Znalazłam świetnego radcę, który pomaga w odszkodowaniach za wypadek http://castellum.com.pl/nasze-uslugi/odszkodowania-za-wypadek i dzięki temu dostałam takie odszkodowanie jakie mi się należało. Jedyne czego żałuję to tego, że nie zdecydowałam się na taką pomoc wcześniej. Zaoszczędziłabym sobie sporo nerwów.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ola78 » 27 lut 2017, 22:02

Też miałam podobną sytuację i również korzystałam z pomocy podobnej firmy http://cewik.pl/odkup-odszkodowan dzięki nim zapomniałam szybko o traumach po wypadku i zakończyłam raz na zawsze sprawę z ubezpieczycielem. Oni wypłacili mi całkiem przyzwoite odszkodowanie i wzięli na siebie tamtą przykrą sprawę.
Awatar użytkownika
odszkodowaniaPCO
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: odszkodowaniaPCO » 28 lut 2017, 13:44

Polecam poszukać w interenecie, w googlu, rankingu firm które pomagają uzyskać wysokie odszkodowanie.
Tak będzie najprościej.
Marek87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marek87 » 09 mar 2017, 15:04

Nie ma sensu iść do takich firm. One tylko żerują na cudzym nieszczęściu.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1

Postautor: sowbar81 » 10 mar 2017, 15:43

To prawda, zdecydowanie lepiej udać się do prawnika, jeżeli jest jakikolwiek problem.
Marek87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marek87 » 10 mar 2017, 15:51

A najlepiej starać się zapobiegać wypadkowi. Dlaczego ludzie nie uważają tylko zachowują się jakby byli królami dróg? Dlaczego popisują się chamstwem i arogancją na każdym kroku? A może warto byłoby wybrać się na takie szkolenie i podszkolić trochę swoje umiejętności a nie tylko udawać że jest się nie wiadomo kim. Dla mnie to niepojęte :(
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rafaal091 » 14 mar 2017, 10:30

Z pewnością szanse na odzyskanie odszkodowanie są większe jeśli zajmą się tym specjaliści, ale wiele tego typu firm pobiera wysokie opłaty i prowizje, a ich skuteczność jest niewielka, także warto wcześniej dokładnie sprawdzić daną firmę. W woj. opolskim dobrymi opiniami cieszą się http://pomocni.org.pl (działają chyba też w innych województwach) - są dość skuteczni, za większość czynności nie pobierają żadnych opłat, a prowizje od odszkodowania mają na rozsądnym poziomie.
davina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: davina » 21 mar 2017, 11:41

Ze swojej strony mogę Ci polecić naprawdę zaufaną kancelarię, która pomaga w odzyskaniu odszkodowania, mnie pomogli :) dzięki nim dostałam większe odszkodowanie niż myślałam :) http://aeger.pl/
Biegusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Biegusia » 05 maja 2017, 11:45

Ja polecam Wam zerknąć na e-pomoc24.pl - odszkodowanie Opole - świadczą pomoc i porady prawne dla osób, które właśnie starają się o odszkodowanie.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ola78 » 11 maja 2017, 10:22

Na pewno dobrą i sprawdzoną firmą jest Cewik http://cewik.pl/ . Działają w bardzo fajny sposób bo dopłacają nam do zaniżonych odszkodowań a później sami sobie egzekwują pieniądze od ubezpieczyciela. Ja sama miał niestety tą przykrą przyjemność z zaniżonym odszkodowaniem i u nich dostałam dopłatę w niecałe 3 dni.
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 12 maja 2017, 13:10

Trzeba uważać na takie firmy, wiele z nich to niestety oszuści. Lepiej postawić na profesjonalną kancelarię. Prawem cywilnym i odszkodowaniami zajmuje sie np. kancelaria adwokacka Justyna Węgrzynowicz-Cichońska
Awatar użytkownika
odszkodowaniaPCO
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: odszkodowaniaPCO » 24 lip 2017, 09:50

Marek87 pisze:Nie ma sensu iść do takich firm. One tylko żerują na cudzym nieszczęściu.

To nie jest "żerowanie". Nikt poszkodowanych nie zmusza, żeby zgłaszali się po pomoc. Jeśli ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania po wypadku, to ktoś musi pomóc poszkodowanym.

Wróć do „Forum Prawne”