Sprawa rozwodowa

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: dyskutantka » 04 mar 2018, 12:58

Sprawy rozwodowe, nie należały i nie należą do spraw prostych,łatwych. Prawnika należy szukać nie poprzez Internet tylko poprzez ludzi którzy korzystali z usług Mecenasa i o którym można powiedzieć, że to jest odpowiedni fachowiec.
goralkaUla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 06 lip 2018, 13:28

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: goralkaUla » 11 lip 2018, 10:37

Jeśli szukasz prawnika, który pomoże Ci w sprawie rozwodowej, polecam kancelarie kraków, zobacz ofertę pomoc prawna kraków.
Pomogą sprawnie rozwiązać problem.
kaczorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2018, 15:46

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: kaczorek » 30 sie 2018, 17:52

Ja w zeszłym roku miałem rozprawę rozwodową, żona przez bardzo długi czas mnie oszukiwała i zdradzała. Kolega przypadkowo widział ją z innym, nie dawało mi to spokoju także zdecydowałem się wynająć prywatnego detektywa, zdecydowałem się w tedy na agencję http://www.infodetect.pl/ pomogli dosłownie w kilka dni odkryć drugie życie mojej żony, za co jestem im ogromnie wdzięczny.
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:23

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Roarrra » 09 paź 2018, 10:52

Nie wszystkie sprawy rozwodowe przebiegają gładko. Czasami trzeba troszke się postarać żeby wszystko przebiegło po waszej myśli i ze pozytywnym dla was skutkiem. Zainteresujcie sie ofertą biura detektywsitycznego https://detektyw-select-team.pl Może właśnie udowodnienie winy współmałżonkowi będzie bardzo dobrym wyjście w tego typu sprawach
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: gregorekrk » 12 paź 2018, 15:25

Z mojej strony polecam Ci biuro detektyw gdańsk, który działa na terenie całego Trójmiasta. Firma dysponuje ofertą dla firm jak i dla osób prywatnych, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :ok:
Awatar użytkownika
Kiara3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2018, 18:16

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Kiara3 » 12 paź 2018, 18:39

Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością mi się przydadzą :)
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: mol5 » 17 paź 2018, 22:26

Ja z moich okolic znam i miałem do czynienia tylko z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak. Są dość popularni w moim regionie, może ktoś z was kojarzy. Mi własnie pomogli przy rozwodzie z moją żoną wiedźmą, na szczęście już byłą. ;) Za to koledze pomogli ze sprawą karną. Ogolnie to są bardzo skuteczni.
Alicja35
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2018, 13:24

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Alicja35 » 22 paź 2018, 13:30

Ja również jestem po rozwodzie, nie jest to ani łatwy ani przyjemny temat i długo szukałam dobrego prawnika. Znajoma poleciła mi kancelarie Lipiński i Walczak z Poznania i Panowie mnie nie zawiedli. Szybko, konkretnie i bezkonfliktowo z ich pomocą przebiegła rozprawa.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Pestka » 25 lis 2018, 18:49

Sprawy rozwodowe bywają trudne dlatego warto mieć dobrego adwokata. Mało kiedy ludzie potrafią rozejść się kulturalnie - z reguły sa tylko pretensje i wzajemne oskarżenia. Moja siostra ma za sobą ciężki rozwód i tak naprawdę tylko dzięi mecenasowi Budrewiczowi który prowadził jej sprawe udało jej się w miarę szybko zakończyć swoje małżeństwo. Mecenas zajął się wszystkimi formalnościami więc nie musiała kontaktować się ze swoim męzem przed rozprawą. Mecenas jest specjalistą od rozwodów więc jeśli potrzebujecie porządnego wsparcia to warto udrezyć do niego.
kryssia8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2018, 20:44

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: kryssia8 » 26 lis 2018, 12:48

Moją sprawę prowadził https://adwokatzkatowic.pl/ i wspominam ją na tyle dobrze, na ile można wspominać rozwód i założenie sprawy o alimenty, których mój były mąż wypierał się jak ognia... Wszystko oczywiście skończyło się dokładnie tak, jak założyliśmy to z moim adwokatem
Witkacy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2018, 13:43

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Witkacy » 26 lis 2018, 13:24

Myślę ze nie ma czegoś takiego jak spokojny rozwód, zawsze towarzyszy ból i panika czy żal za zmarnowane lata. Dlatego ja wybrałam kancelarie Lipiński i Walczak, która pomogła mi bardzo szybko zakończyć tą nieprzyjemną dla mnie sytuacje. Panowie są z Poznania ale nie ma problemu żeby dojechać do innego miasta, ja no. jestem z Katowic.
Lilka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Lilka » 16 gru 2018, 20:37

Ja na swoim przykładzie powiem, że warto jest skorzystać z pomocy detektywa. Mi pomogła pani Skrzypek http://www.detektyw-skrzypek.pl/
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: jjusti18 » 19 gru 2018, 16:20

filipinka888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2018, 21:44

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: filipinka888 » 01 sty 2019, 13:32

Często w sprawie rozwodowej chodzi o pieniądze czyli alimenty. Ostatnio czytałam sporo na ten temat na http://www.kancelaria-notarialna.net/alimenty/ , mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie, każdy znajdzie coś dla Siebie . Ja czytam dużo, a potem szukam pomocy konkretnej już u ludzi z różnej branży i tak właśnie warto robić.
MonikaRab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 02 sty 2019, 14:05

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: MonikaRab » 09 sty 2019, 15:41

Uważam, że rozwód może być bezbolesny. Najważniejsza jest dobra kancelaria notarialna wrocław. Swoją pierwszą rozprawę pamiętam jak przez mgłe, bo było to ponad dziesięć lat temu. Wszelkie formalności załatwiałam przy pomocy zaufanego prawnika. Głowa do góry.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość