Sprawa rozwodowa

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: danielozzo » 07 wrz 2017, 13:10

Dzięki MatBrody, przydatny link!

Też znalazłem coś ciekawego - KLIK. Może komuś się przyda :ok:
Czechow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2017, 12:50

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Czechow » 02 paź 2017, 20:49

ja korzystałam z usług tego detektywa http://miecznikowska.pl ogromne wsparcie podczas rozwodu, dowody niepodważalne, ceny ekstra, śmiało można korzystać
MasnyMaseł
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 paź 2017, 08:05

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: MasnyMaseł » 03 paź 2017, 15:07

Czasem można uniknąć rozwodu, ponieważ na świecie istnieją ludzie, którzy starają się naprawić własny związek nawet po kilkunastu latach. Czasami są takie sytuacje, które niszczą wszystkie możliwości naprawy związku. Istnieją instytucje, które pomagają związkom, które uległy podniszczeniu..
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 10:59

Najlepszy adwokat w Szczecinie uratował mi kiedyś życie przy rozwodzie, maiłem okropna drugą połówkę, która chciała mnie oskubać przy rozwodzie z wszystkiego. Musze przyznać było blisko jednak adwokat wyciągnął mnie z tego i mało tego udało mi się tamtą panią przebić argumentami co spowodowało, że zyskałem na tym rozwodzie i szczerze bardzo się z tego cieszę, nie sądziłem, że ktoś z kim żyłem 10 lat może być taką żmiją.
kjanur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2017, 11:58

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: kjanur » 11 paź 2017, 12:01

Jeśli jesteś z okolic Opola, podrzucam Ci kontakt do kancelarii. Udzielają porad prawnych, między innymi w tematach prawa rodzinnego / cywilnego. Sprawdź więcej informacji na stronie i wybierz odpowiedniego radcy do Twojego problemu. W zakładce Kontakt znajdziesz niezbędne dane do umówienia spotkania.
Pozdrawiam serdecznie i życzę pozytywnego zakończenia sprawy.
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Kasiaaa » 20 paź 2017, 11:37

W zebraniu odpowiednich dowodów mogą pomóc np mini kamery, coś w tym stylu https://sklep-seko.pl/mini-kamery-szpie ... 15_22.html Nagranie video to idealny dowód w sądzie, niepodważalny. Dlatego moim zdaniem warto postawić na konkrety, jeżeli zależy nam na wygranej sprawie rozwodowej.
rucek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2017, 19:05

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: rucek » 24 paź 2017, 19:12

takie sprawy rozwodowe są najgorze, wiem, bo jestem prawnikiem po studiach
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: kumpel » 28 paź 2017, 21:49

Myślę, że nie ma co szukać odpowiedzi na forum tylko zapytać o to specjalistów. Zobacz dla przykładu na stronie http://kancelaria-kopko.pl/sprawa-o-rozwod/ czym się zajmują i jak mogą Ci pomóc. Nie wiem jak to cenowo wygląda, bo chyba wszystko zależy od sprawy. Tak mi się przynajmniej wydaje.
yellow
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:13

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: yellow » 31 paź 2017, 03:17

Czasem tak się zdarza, że już żadne argumenty nie działają i ludziom tylko rozwód może pomóc, niestety. Jeśli myślicie, że Was to nie spotka, to jesteście w błędzie. Każdy zawsze ma nadzieję, że ten temat jego nie dotyczy, ale życie pisze różne scenariusze, nie zawsze dla nas dobre. Ja już wiem, że może się przydarzyć każdemu, mi również. Jeśli wasz ukochany małżonek, podobnie jak moja, była już, żona, będzie Wam rzucał kłody pod nogi, by zagarnąć dla siebie jak najwięcej, nie wahajcie się skorzystać z pomocy prawnika. Ja przypadkiem trafiłem na mecenasa Budrewicza z Warszawy. Facet jest szczery, nawet bardzo ale zachowuje to wszystko dla siebie. Tworzy pełną dokumentację, o nic nie musiałem się martwić. Nie ocenia, nie gani, zawsze jest po stronie klienta. Jest świetny w swoim fachu, moja była, wojująca małżonka boleśnie się o tym przekonała.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: jjusti18 » 14 gru 2017, 19:09

Nie dość, że człowiek stres przechodzi to jeszcze słono musi zapłacić za rozwód. Niby są jakieś możliwości, żeby obniżyć koszta rozwodu. Jeszcze nie wiem dokładnie jakie, ale koleżanka ostatnio mi dała namiary na taki artykuł http://www.cristals.pl/jak-obnizyc-koszty-rozwodu/ . Ponoć z niego wszystkiego się dowiem.
KeptoON
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2017, 18:04

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: KeptoON » 16 gru 2017, 18:41

Mam znajomego, który się rozwodził i niestety nie jest to miła sytuacja, bardzo to przeżywał :(
Grig
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 20 gru 2017, 10:55

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Grig » 29 gru 2017, 13:13

W takich sytuacjach polecam adwokat wrocław rozwód
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Vectra34 » 17 sty 2018, 12:00

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to polecam agencję detektywistyczną, która nawet zajmuje się wykrywanie podsłuchów Są bardzo rzetelni i jeśli jest możliwość zdobycia dowodów, to oni na pewno je zdobędą. Warto zainwestować w detektywa, to się najczęściej zwraca i to z nawiązką.
maq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 17 lis 2016, 14:04

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: maq » 23 lut 2018, 13:46

Z poziomu wyszukiwarki można znaleźć sporo ofert typu http://krzysztofsupel.pl/, ale podobnie jak w przypadku adwokatów z polecenia nie gwarantują one pomyślnego rozwiązana sprawy. Z własnego doświadczenia wiem, że najrozsądniej każdy problem przedyskutować z prawnikiem, który zajmuje się rozwodami, czy innego typu sprawami.
mart_dyskutantka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 01 lut 2018, 14:09

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: mart_dyskutantka » 02 mar 2018, 10:27

Skorzystaj z kancelaria adwokacka katowice, adwokat katowice, chyba, że masz bliżej, to adwokat bielsko i kancelaria adwokacka bielsko. W rozwodach też pomogą :)

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość