Sprawa rozwodowa

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: mariolaGT » 10 cze 2017, 17:07

Może warto przy takiej sprawie pobawić się w detektywa i uzbierać więcej dowodów od partnera/partnerki ? Moja siostra zaopatrzyła się w zestaw podsłuchu i zebrała odpowiednie dowody aby wygrać rozwód. Zestaw podsłuchowy kupiła u nich https://sklep-seko.pl gdy by nie to to pewnie by przegrała sprawę i została by z niczym.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: kamai » 21 cze 2017, 13:31

W takiej sytuacji na pewno pomoże adwokat rozwodowy z Warszawy , ja bym się nie wahała gdzybym była w takiej sytuacji bo człowiek po prostu nie ma głowy do takich rzeczy w tak stresujących sytuacjach
limysah
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 10:04

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: limysah » 28 cze 2017, 10:05

Moim zdaniem nie ma na co czekać i jeśli coś sie popsuło nie ma sensu tego ciągnąć.
Magdula88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 29 kwie 2017, 01:51

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Magdula88 » 06 lip 2017, 09:02

Może nie ma sensu tego ciągnąć, z tym się mogę zgodzić. Ale żeby od razu do adwokata? Nie ma co wytaczać od razu ciezkich dział. Na spokojnie. Ale jeżeli się nie da to polecam wam usługi prawne jakie świadczy kancelaria dąbrowa górnicza. Na pewno świetnie poprowadzą taką sprawę. ich doświadczenie przyniesie wam na pewno duży spokój.
mikuś
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:29

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: mikuś » 18 lip 2017, 11:50

Nie są to sprawy łatwe ani przyjemne i często dzieci bywają "kartą przetargową". Żeby przejść przez to w miarę bezboleśnie lepiej skorzystać z pomocy prawnika. Mnie reprezentował adwokat od rozwodów, Tomasz Giziński. Mimo, że sprawa nie była łatwa wykazał się dużą sprawnością procesową.
aleksandra1977
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 21 gru 2016, 20:55

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: aleksandra1977 » 20 lip 2017, 18:15

Rozwód nigdy nie jest miłym doświadczeniem. Szczególnie gdy w grę wchodzą dzieci. Wtedy wszystko jest jeszcze bardziej przykre i skomplikowane. Dlatego zawsze swoim znajomym radzę, żeby przed tym krokiem poważnie się zastanowili i przemyśleli czy nie ma dla nich już na pewno żadnej szansy. Dobrym sposobem żeby się o tym przekonać jest udanie się na terapię dla par. Mogę polecić Wam dobrego psychoterapeutę: http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta/terapia-par. Jest to sprawdzona poradnia, chwalone przez wiele par, którym dzięki niej udało się uniknąć rozwodu.
AdrianWasik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:51

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: AdrianWasik » 21 lip 2017, 12:23

Ja niestety też mam na koncie rozwód. Nie wiem, jaka jest Twoja sytuacja, ale ja podejrzewałem, że żona mnie zdradza. Doszło do tego, że wynająłem tego prywatnego detektywa: http://detektyw-slowinska.com/ Dostałem dowody na to, że miałem rację - dzięki nim sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Może też powinnaś skorzystać z usług detektywistycznych i sprawdzić, czy jest ktoś przez kogo Wasze małżeństwo aktualnie wygląda tak, jak wygląda
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: berni99 » 27 lip 2017, 18:53

Bywają czasem takie sytuacje w życiu, że warto skorzystać z pomocy prywatnego detektywa. Jeśli chodzi o sprawdzone biura to polecam Secret Spy z Wrocławia http://www.secretspy.pl/. Mają też swoje siedziby w Poznaniu i Lesznie. Działają szybko, dyskretnie i przede wszystkim bardzo skutecznie.
Fiferbus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:03

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Fiferbus » 04 sie 2017, 09:04

Moja siostra jest po rozwodzie - gość skakał na bok ze swoją koleżanką z pracy. Detektywa zatrudniać nie musiała, bo przez przypadek znalazła w domu adres "hotelu na godziny" i gość pod naporem pytań pękł i wyśpiewał wszystko. Z początku jeszcze zarzekał się, że wszystko odkręci i zakończy romans, ale siostra nie dała się zwieść. Pozew rozwodowy w kancelarii p. Moniki Kitscha-Kwasiborskiej, która przeprowadziła ją przez całą procedurę rozwodową.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: KowalM2 » 07 sie 2017, 14:18

Ja miałem szybki i bezbolesny rozwód ponieważ była żona miała dobrego adwokata ;/.
Awatar użytkownika
KowalM2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 31 lip 2017, 08:52

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: KowalM2 » 08 sie 2017, 14:13

Wy tez się boicie podczasrozprawy sądowej, że może stać się coś nieoczekiwanego ? Np. jest rozprawa z kimś kto zamordował, skoro zabił raz zabije i jeszcze i nie będzie miał z tym problemu. Ja to bym się bał siedzieć w tym samym miejscu co jakiś morderca.
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 13:24

Jasne kowal, sprawa rozwodowa to nie jest coś lekkiego na nasz stan umysłu, jednak nie ma co aż tak się przejmować, z reguły właśnie jeżeli my jesteśmy pewni swojej niewinności, a nie mamy dowodów to powinniśmy skorzystać z usług doświadczonego detektywa. Nigdy nie miałam takiego problemu jednak moja mama musiała z tego skorzystać kiedy sąsiadka posądziła ją o kradzież gdy ona sama była na zakupach i nie zamknęła własnego domu, a w tamtych czasach pałętał się jakiś bezdomny u nas na klatce w bloku. Ale mama wyszła z opresji bo detektyw złapał bezdomnego i skłonił do złożenia zeznań odciążających moją mame. No a sąsiadka miała wstyd taki, że aż sie wyprowadziła ;D.
Wiktoria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 04 gru 2016, 23:12

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: Wiktoria » 16 sie 2017, 18:54

Moja siostra miała niedawno sprawę rozwodową z orzekaniem o winie. Mąż nie chciał się zgodzić na rozwód, twierdził, że zabierze jej dzieci. Z pomoca detektywa z Lublina z firmy InfoDetect, szybko otrzymała dowody zdrady. Rozwód dzięki temu przebiegł szybko i nie potrzeba było wielu świadków. Mąż widząc dowody bardzo złagodniał.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: dyskutantka » 20 sie 2017, 10:13

Majeczk92 - To mi wygląda na reklamę,ponieważ uważam,że takie rzeczy samemu można sobie wyszukać w Internecie - niestety. A co do samych spraw rozwodowych - to jest zawsze skomplikowane,nigdy nie odbywa się bez konfliktów,chyba, że strony dojdą sami do porozumienia i rozwodzą się pozostając w dalszej przyjaźni - cokolwiek by to miało oznaczać. ;)
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Sprawa rozwodowa

Postautor: MattBrody » 29 sie 2017, 10:50

Dla niedoinformowanych podaję wam artykuł, który objaśni wam na jakiej zasadzie działa prywatny detektyw ponieważ, niektórzy chyba nie wiedzą, a skoro już taka propozycja się pokazała to warto żebyście wiedzieli jakie prawa i obowiązki im przysługują.

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość