Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz

Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: kaska2909 » 24 paź 2017, 14:46

Po co wydawać aż tyle na księgową skoro są o wiele tańsze opcje. Chociażby tu https://wfirma.pl/ . Każdy pakiet możesz wypróbować za darmo i potem zdecydować. Najtańszy to miesięczny koszt 8,99 wiec sama widzisz że to są grosze.

rucek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rucek » 24 paź 2017, 19:10

lepiej przez biuro, samemu można sobie narobić porblemów jaksię na tym nie znamy
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rafaal091 » 25 paź 2017, 11:11

izabelaa93 pisze:Prowadzić księgowość swojej firmy samemu, czy zlecić to biurowi rachunkowemu? Co jest waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem?

Z pewnością bardziej opłaca się samodzielne prowadzenie księgowości - co prawda w większej firmie takie rozwiązanie raczej się nie sprawdzi, ale w mniejszej jak najbardziej warto. Tutaj https://wfirma.pl mają niezbędne narzędzia do samodzielnej księgowości online, jedne z bardziej funkcjonalnych, a przy tym tańszych - są proste w obsłudze, także polecam.
Awatar użytkownika
yaska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: yaska » 26 paź 2017, 11:32

Ja bym się sama nie podjęła. Za mało czasu i wiedzy, a za duża odpowiedzialność. Ja mam ksiegowość w tax care. Cenowo jest ok, no i duża wygoda, bo większość spraw załatwiam przez telefon i internet.
Arkadiusz1
Level 1
Level 1

Postautor: Arkadiusz1 » 09 lis 2017, 09:38

Jeśli Wasza firma prowadzi samodzielną księgowość, to musicie zadbać o to, by osoby za nią odpowiedzialne, były na takich wydarzeniach jak Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Tam będą w stanie zdobyć najnowszą wiedzę w temacie księgowości i prawa pracy. Najlepiej wybierzcie się na najbliższy kongres do Poznania 16-17 listopada. To pozwoli Wam na sprawne bilansowanie księgowości.
Kopiko90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kopiko90 » 14 lis 2017, 18:03

Ja zdecydowanie odradzam samodzielną ksiegowość jak nie ma się o niej zielonego pojęcia. Znam świetne biuro rachunkowe http://jezak.pl/en/about-me/ naprawdę warto się nimi zainteresować, ludzie z doświadczeniem, bardzo profesjonalni i rzetelni ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę.

Wróć do „Forum Prawne”