Prawnik

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
michaszke
Forumowicz
Forumowicz

Re: Prawnik

Postautor: michaszke » 22 kwie 2020, 10:04

Potrzebujecie pomocy prawniczej? Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz od ponad 15 lat świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego i podatkowego https://www.kancelaria-walterowicz.pl/
bartek443
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bartek443 » 25 kwie 2020, 06:25

Każdy kto ma jakieś problemy z prawem powinien skorzystać z pomocy prawnika https://prawokarne.info/kancelaria/ .Ja tak zrobiłem i wszystko skończyło się bardzo dobrze.
Strelka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Strelka » 28 kwie 2020, 19:08

W trudnych sprawach na pewno najlepiej udać się do prawnika. Będzizecie mogli tak na pewno zaoszczędzić sobie nerwów, także i czasu. Profesjonalne porady na pewno w wielu przypadkach się przydadzą. Myślę, że po takie warto zgłosić się do firmy http://klimkowski-kancelaria.pl W tej kancelarii kompleksowo pomagają jeżeli chodzi o pomoc prawną. Można także rozłożyć spłatę na raty
Tina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Tina » 29 kwie 2020, 19:58

Oski88 pisze:
Czajaa320 pisze:Pana Tomaszczyk również mogę polecić. Konkretny, rzetelny, zaangażowany i z dużą wiedzą. Warto mieć go po swojej stronie.

Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. Ma dobre podejście do klienta, dużą wiedzę i doświadczenie i co fajne, wiele rzeczy można z nim załatwić nie wychodząc z domu- np. przez skypa- co w obecnej sytuacji jest dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem.

tak, w obecnych czasach dostępność pod telefonem lub mailem , tudzież skype'em jest wyjątkowo ważne, też się cieszę, że z nim nie ma w tej kwestii problemu
Awatar użytkownika
Sanczes
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Sanczes » 08 maja 2020, 20:26

Hej, a wiecie może coś na temat tej kancelarii https://adwokat-kaliszewski.pl/ ? Mój znajomy mi ją polecił, ponieważ sam korzystał z ich usług. Mówi, że jest bardzo z nich zadowolony i zdecydowanie skorzysta z ich oferty kolejny raz jeśli będzie musiał. Myślicie, że warto więc w nich zainwestować? Z tego co widzę to mają oni o wiele więcej pozytywnych opinii. Dajcie znać co wiecie na ten temat, będę wdzięczny za pomoc!
trik01
Level 1
Level 1

Postautor: trik01 » 22 maja 2020, 20:50

Gdybyście szukali skutecznej pomocy przy problemach z odszkodowaniem, to mogę polecić świetnych fachowców. W Poznaniu kancelaria Eventum specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań, między innymi za błędy medyczne, ale też inne. Najlepiej się skontaktować, przedstawić sprawę i wtedy ocenią szanse na uzyskanie odszkodowania. Taka konsultacja nic nie kosztuje. Jeśli zajmują się sprawą to z pełnym zaangażowaniem i dokładnością. Pomogą we wszystkim, na każdym etapie, aż do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania czy zadośćuczynienia.
Awatar użytkownika
ward71
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ward71 » 28 maja 2020, 16:24

Przed udaniem się do kancelarii prawnej dobrze jest poczytać porady w sieci.
Agula322
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Agula322 » 29 maja 2020, 17:02

Jak prawo pracy to na pewno wart uwagi jest Pan Tomasz Tomaszczyk. Konkretny, rzeczowy, doświadczony, poważnie traktuje swoich klientów i potrafi dobrze doradzić.
orzech
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: orzech » 29 maja 2020, 20:54

Myślę, że warto szukać dobrego prawnika przez internet. Obecnie większość z nich ma swoje strony z ofertą. Na przykład jeśli chodzi o spadek i kwestie z tym związane to ciekawą ofertę znalazłam tu: www.zachowekpoznan.pl. Ta kancelaria prawna ma duże doświadczenie w sprawach związanych ze spadkiem. Trzeba przyznać, że mało kto ma taką wiedzę jak doświadczeni specjaliści w branży. Moim zdaniem warto poprosić o pomoc szczególnie, że kwestie związane z przekazaniem spadku często wiążą się ze śmiercią bliskiej osoby i ten czas jest trudny. Z tego względu moim zdaniem warto poprosić o pomoc fachowca i oszczędzić sobie dodatkowych nerwów.

Wróć do „Forum Prawne”