Prawnik

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
google_wspiera_stalkerow
Forumowicz
Forumowicz

Re: Prawnik

Postautor: google_wspiera_stalkerow » 01 gru 2019, 04:52

Witam, ja szukam kancelarii lub adwokata na grubszą sprawę. Pewnie nie skoczy się na jednej i zapewne będzie ona medialna gdyż od kilku miesięcy staram się własnie to nagłośnić. Wspiera mnie już kilka ważnych osobistości, dziennikarze z jednej krajowej telewizji i wiele osób poszkodowanych stalkingiem oraz hejtem których chroni google wciskając ludziom durne slogany "wolność słowa" czy "przepisy tego nie zabraniają"
Temat rozwojowy, proszę wszystkich zainteresowanych zamieszczać komentarze, materiały oraz śledzić aferę "GANGRENY POLSKIEGO GOOGLA"
eblk89306@gmail.com

https://www.localguidesconnect.com/t5/G ... -p/2081722

oraz nowy kanał na YT

https://www.youtube.com/channel/UCcQtc2 ... 9HStbE-ILQ
Lilka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lilka » 09 gru 2019, 14:02

Najlepiej ktoś sprawdzony. Moją sprawę prowadziła pani Justyna z kancelarii JWC w Krakowie i jak najbardziej polecam. Wszystko poszło sprawnie i skutecznie
Olkka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Olkka » 18 gru 2019, 20:29

Ja mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. Specjalizuje się w prawie pracy ale wiem, że zajmuje się też prawem rodzinnym. Ma doświadczenie i wiedzę i jest zaangażowany.
KaLipka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KaLipka » 07 sty 2020, 15:03

Sama jakiś czas temu korzystałam własnie z pomocy Pana Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Widać, że zna się na rzeczy i potrafi dobrze doradzić.
grzeniu
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: grzeniu » 27 sty 2020, 21:16

bardzo polecam adwokata Tomaszczyka z kancelarii JST z Warszawy, pomagał mi rozwiązać sprawę z ZUS odnośnie cofnięcia świadczenia, udało się i jestem mu bardzo wdzięczny, myślę, że jak ma się problem z tą instytucją pan Tomasz jest dobrym kontaktem
Majka2312
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Majka2312 » 10 lut 2020, 20:35

KaLipka pisze:Sama jakiś czas temu korzystałam własnie z pomocy Pana Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Widać, że zna się na rzeczy i potrafi dobrze doradzić.

To prawda, Pan Tomaszczyk faktycznie cieszy się dobrymi opiniami. Mnie samej jakiś czas temu pomagał w sprawie przeciwka byłemu już pracodawcy i w zasadzie tylko dzięki jego determinacji i wiedzy udało się nam wygrać.

Wróć do „Forum Prawne”