Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja kursów

Forum Maturzysty: tematy maturalne, przykładowe prace, zadania oraz arkusze egzaminacyjne.
belinda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2012, 12:34
Lokalizacja: opole

Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja kursów

Postautor: belinda » 09 paź 2012, 12:33

Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja w Szkole Języków Obcych Shamrock
Chcesz szybko i bez wychodzenia z domu nauczyć się swojego ulubionego języka? Nie masz czasu na dojazdy? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Przygotowanie do matury, do egzaminu z nami bedzie duzo łatwiejsze a z profesjonalnymi lektorami wszelkie niejasnosci zostaną rozwiane.
Skorzystaj z naszej promocji i wykup 2 miesiące kursu po dotychczasowej cenie. Zaoszczędzisz nawet do 40 zł. Uwaga: Dotychczasowy cennik obowiązuje do 31 października. Więcej informacji na http://www.szkola-shamrock.pl/. Nie czekaj i zapisz się już dziś.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 13 gru 2012, 10:20

Kursy językowe faktycznie przydają się w sytuacjach, gdy trzeba opanować język przed jakimś egzaminem. Ja niestety jestem taką "nogą" do nauki języków obcych, że zdołałam opanować tylko podstawy, tak, aby móc ukończyć kolejne szkoły, natomiast zupełnie nie radzę sobie w codziennym używaniu języków obcych, nie mówiąc już o tłumaczeniu czegoś bardziej skomplikowanego :( Szkoda, bo przez brak umiejętności do nauki innego języka, jestem zmuszona korzystać z pomocy biura tłumaczeń. A że w mojej codziennej pracy dość często mam kontakt z pismami specjalistycznymi sporządzonymi w językach obcych, to rzeczywiście mam problem i wydaję dużo pieniędzy.
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 18 gru 2012, 15:20

ja mam w przyszłym roku egzamin końcowy na studiach z angielskiego i prawdę mówiąc strach sie bać co to będzie, bo mamy business english :( a ja nawet z normalnym angielskim mam kłopoty
Awatar użytkownika
kluiwer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2015, 19:21

Re: Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja kursó

Postautor: kluiwer » 15 gru 2015, 21:42

W przypadku matury nie warto wydawać pieniędzy na szkoły językowe. Wystarczy dobre repetytorium.
majowy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2016, 00:09

Re: Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja kursów

Postautor: majowy » 17 gru 2016, 00:13

No nie wiem, czy repetytorium wystarczy. Język to nie jest historia czy matematyka, że się nauczysz od A do Z.
Swoją drogą, straciłem korepetytora-studenta, który wreszcie się obronił i wyemigrował. teraz szukam szkoły, bo nie chcę eksperymetować ze studentami, a lektorzy indywidualnie są za drodzy. Najbliżej domu mam korepetycje Edun, ale nie wiem jak tam uczą. Słyszał ktoś?
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja kursów

Postautor: DominikaSika » 17 lut 2017, 21:06

Wszelkiego rodzaju promocję możemy znaleźć na aplikacji Moja Gazetka gazetki z różnych firm są gromadzone w jednym miejscu. To zdecydowanie ułatwia szukanie.
Awatar użytkownika
annetta.murazik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2019, 14:59
Lokalizacja: Puszczykowo

Re: Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja kursów

Postautor: annetta.murazik » 03 paź 2019, 15:02

Jestem ciekawa ile osób uczyło się z aplikacji do nauki języków przed maturą.
Awatar użytkownika
egutmann
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 sty 2020, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liście opadają, ceny pozostają - jesienna promocja kursów

Postautor: egutmann » 04 sty 2020, 18:23

Również zastanawiam się nad odpowiednimi kursami. Kompletnie nie potrafię uczyć się sama i mam problem z systematycznością.

Wróć do „Matura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość