Edukacja dziecka

Forum Studenta, Studia: polecane akademiki, opinie, akademik, nocleg, mieszkanie, wynajem.
koja
Forumowicz
Forumowicz

Re: Edukacja dziecka

Postautor: koja » 14 cze 2019, 09:20

A ja bym jeszcze na https://www.scholaris.edu.pl/ polecała zaglądać, mnie ten portal wyjątkowo się podoba bo różne artykuły umieszczają w temacie edukacji. I dla mniejszych dzieci, nastolatków, studentów a nawet szkoleń pracowników. Ale w końcu uczyć się można całe życie i w większości tak się dzieje, nawet często sami sobie z tego sprawy nie zdajemy.
MajkaW
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MajkaW » 15 lip 2019, 19:55

Ciężko tak naprawdę powiedzieć, dlatego jeśli chodzi o wybór liceum dziennego raz technikum to sprawdź w takim razie w Łodzi również propozycje od Cosinus, ponieważ otworzyli profile: medyczno-kosmetyczny, ekonomiczno-menadżerski, dziennikarsko-prawny. Natomiast w technikum: informatyk, programista, rachunkowość, hotelarstwo, turystyka. Daj znać jak się zdecydujesz, poza tym zapewniają również darmowe podręczniki oraz zeszyty.
ramik3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ramik3 » 30 lip 2019, 16:49

Dziecko nawet już w szkole podstawowej musi mieć dobre warunki do nauki i trzeba zwrócić uwagę także na to, jakie placówki są w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych i tutaj dzieci mają sporo zajęć dodatkowych.
wschodnia5
Level 2
Level 2

Postautor: wschodnia5 » 23 sie 2019, 16:04

Co chwilę powstają prywatne szkoły i do takich można puścić dziecko nam też spodobała się Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Dziecko tutaj się nie stresuje, bo uczy się w małych klasach przez co może skupic się na nauce. Nauczyciele też mają spore doświadczenie.
Iwuś
Level 3
Level 3

Postautor: Iwuś » 31 sie 2019, 13:29

Edukacja naszych dzieci jest najważniejsza to prawda, dlatego nie ma co oszczędzać na podręcznikach, teraz na stronach takich jak ta https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era nie będziesz musiała przepłacać ponieważ ceny za podręczniki nie są wygórowane. Na pewno uda Ci sie znaleźć odpowiednie okazje.
Vectra34
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Vectra34 » 02 wrz 2019, 17:36

Do jakiej by nasze dziecko szkoły nie trafiło, to i tak koniecznie trzeba zorganizować mu zajęcia dodatkowe, tak by nie odstawało od grupy, a najlepiej by zawsze trochę było do przodu. A Ci którzy są słabsi z jakiegoś przedmiotu, to już w ogóle trzeba o nich zadbać. W technikum, gdzie uczęszczała moja córka problematyczny był język angielski. Mieliśmy bardzo dużo w związku z tym wydatków. Dodam, że technikum było hotelarskie a niestety o dobrego nauczyciela języka angielskiego nie zadbano, mimo, że poziom innych przedmiotów był naprawdę wysoki. Gdybym wtedy wiedziała o wyjazdach, obozach językowych, ktore organizuje atas.pl https://www.atas.pl/pl/oboz-jezykowy/464,angielski-na-malcie prawdopodobnie córka bardzo szybko nabrałaby ogłady językowej, a przede wszystkim pewności. Znajomi wspominali, że to bardzo fajne i efektywne obozy językowe. Nie jest to typowa szkoła, bo taki wyjazd, by się zapewne dzieciom podczas wakacji nie spodobał. Ta nauka, mimo, że podparta grami i zabawami, przynosi dużo większe efekty niż korepetycje etc. Może też dlatego, że zajęcia organizowane są w grupach międzynarodowych.
koja
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: koja » 09 wrz 2019, 22:33

Szkoła to podstawa, tu trzeba zastanowić się gdzie dziecko posłać by otrzymało solidne wykształcenie i odpowiednie warunki do nauki. Z zajęć pozalekcyjnych tylko to co dziecko interesuje, nic na siłę. Mnie zaciekawiła oferta tego klubu https://tribesquad.pl/. Uczą dzieci, młodzież i dorosłych krav magi, to najskuteczniejsza forma samoobrony i walki. Zajęcia dla dzieci są o tyle ciekawe, że te chwyty które kiedyś mogą im uratować życie poznają w formie gier i zabaw. Całkowicie swobodnie. Do tego stają się odważniejsze, dla dzieci nieśmiałych, niepewnych siebie myślę, że super pomysł.
Haram44
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Haram44 » 10 wrz 2019, 21:46

Ja jeszcze nie mam dzieci, ale na pewno będę je też kształcił sam w domu, co będę umiał, to przekaże :)
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Madameadame2 » 16 wrz 2019, 16:01

Najlepiej powinna sprawdzić się edukacja przez zabawę to wiadomo. Są przecież też specjalne zabawki edukacyjne, rozwijające kreatywność, zdolności manualne dzieci. Zobaczcie sobie także co proponuje sklep https://haribi.pl Między innymi będziecie mogli znaleźć tu samochody na akumulator.
Michalina_25
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Michalina_25 » 22 wrz 2019, 21:34

W edukacji dziecka pomagają zabawki zdalnie sterowane na Ceneo. Pomagają w kreatywnej zabawie i w rozwijaniu wyobraźni. Jeśli Twoje dziecko uwielbia samochody, pluszowe zwierzątka to zdecydowanie warto kupić mu zabawkę, która sprawi mu jeszcze więcej frajdy.
Forgg95
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Forgg95 » 23 wrz 2019, 01:13

W obecnych czasach okrawania materiału w szkole i ogólnego idiocenia, to warto dziecko uczyć też samemu.
karol4443
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karol4443 » 23 wrz 2019, 08:06

Dla mnie edukacja dziecka zawsze jest najważniejsza.Jakby edukacji dziecka nie było to naprawdę była by tragedia.

Forumowicz

Postautor: hundred » 23 wrz 2019, 12:31

My też późno kończymy pracę i jest to nam na rękę, że dzieci tu w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie mają tyle zajęć dodatkowych. One się uczą w tym czasie i rozwijają, a my na spokojnie możemy je odebrać po pracy. W prywatnych szkołach dzieci inaczej się uczą.
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 27 wrz 2019, 13:29

Jeśli chodzi o Łódź to w technikum dziennym w Cosinus znajdziesz kierunek Informatyk oraz Programista, więc dwa które myślę że mogą Ci się spodobać i też rozpoczniesz fajną przygodę którą później będziesz mógł kontynuować na uczelni wyższej. Poza tym dla swoich uczniów zapewniają jeszcze darmowe zeszyty, podręczniki oraz karnety sportowe.
rafon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rafon » 17 paź 2019, 15:49

Według mnie doskonałym rozwiązaniem do nauki robotyki od małego jest photon robot.

Wróć do „Akademiki”